Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Makyaj Fırça / Sünger

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Göz, dudak ve yüz makyajı ürünlerinin kalitesi ışıltılı ve pürüzsüz bir cilt görünümü elde etmek için büyük önem taşıyor. Göz kamaştıran bir makyaj deneyimi için doğru ürünlerin doğru bir şekilde kullanılması gerekiyor. Güzellik ürünlerini cildinize uygularken makyaj fırçası ve süngerleri kullanarak cildinize doğal makyaj görünümü kazandırabilirsiniz. Dünyaca ünlü kozmetik markalarının fırça ve sünger modelleri Beymen.com’un seçkin koleksiyonlarında sizi bekliyor.

Devamını Göster
 

Güzelliğine Değer Verenler İçin Makyaj Fırçası Modelleri

İyi bir fırça koleksiyonuna sahip olmak makyaj tutkunları arasında yazısız kuralların başında geliyor. Fırçalar makyajı hızlı ve kolay hale getirmenin yanı sıra makyaj ürünlerinin sorunsuz ve eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlıyor. Yüzün belirli bölgelerinde kullanılmak üzere tasarlanan makyaj fırçaları arasında birçok çeşit yer alıyor. Kusursuz bir cilt yüzeyi elde etmek için makyaj rutininde kullanmanız gereken fırça ve çeşitleri hakkında fikir sahibi olmanız yeterli.

Makyaj uygulamalarının vazgeçilmezi olan fondöten fırçası, ürünün cilde eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlıyor. Özellikle likit fondöten ürünlerini doğru bir şekilde uygulayabilmek için fırçanın düz ve esnek kıl yapısına sahip olması gerekiyor. Her makyaj setinde mutlaka bulunması gereken fondöten fırçası modelleri için Yves Saint Laurent marka koleksiyonlarına göz atabilirsiniz.

Makyaj gurularının bildiği gibi fondötenden sonra ciltteki kusurları maskelemek için kapatıcı ürünler kullanılıyor. Tabii, kapatıcıları etkin bir şekilde kullanabilmek için kaliteli bir concealer fırçası gerekiyor. Akne, sivilce, göz altı halkası veya herhangi bir cilt pürüzünü görünmez hale getiren kapatıcı fırçası önemli bir görev üstleniyor. Eksiksiz bir makyaj fırça seti oluşturmak istiyorsanız, TOM FORD koleksiyonlarındaki kapatıcı fırçalarını değerlendirebilirsiniz.

Yüzünüzün bazı noktalarını vurgulayarak güzelliğinize derinlik katmak istiyorsanız, arzuladığınız görünüme profesyonelce uygulanmış bir kontür makyajıyla kavuşabilirsiniz. Fondöten veya allık fırçası kullanmak yerine bunun için özel olarak tasarlanmış kontür fırçası seçeneklerini tercih etmelisiniz. Yüzünüze açılı bir görünüm kazandırmak ve elmacık kemiklerinizi ortaya çıkarmak için Nars kontür fırçası tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

Güzellik evreninde makyaj malzemelerinin ardı arkası gelmiyor. Her biri farklı bir amaç için kullanılan makyaj ürünlerinin kendileri için tasarlanmış fırçalarla uygulanması gerekiyor. Çarpıcı bir göz makyajı için far fırçası, gün boyu aynı güzelliği korumak için de pudra fırçası ürünleri öne çıkıyor. Akşam davetlerinde ya da özel günlerde göz kamaştıran bir makyajla dikkat çekmek için ihtiyacınız olan makyaj fırçalarını Burberry, La Mer, Sisley ve dünyaca ünlü diğer kozmetik markalarının koleksiyonlarında bulabilirsiniz.

Makyaj Süngeri Modelleri

Dünyanın en iyi fondötenini kullanıyor olabilirsiniz; ancak uygulama sırasında doğru materyaller kullanmıyorsanız pul pul bir cilt görünümüyle karşılaşabilirsiniz. Makyaj süngerleri tam da burada devreye giriyor. Hassas darbelerle cilde uygulanan fondöten süngeri, makyaj malzemelerine doğal bir katman görünümü kazandırıyor. Özenle yaptığınız ten makyajını gün boyu kalıcı hale getirmek için Dior koleksiyonundaki pudra süngeri ürünlerini kullanabilirsiniz.

Makyaj fırçaları gibi süngerlerde de farklı özelliklere sahip çeşitli seçenekler yer alıyor. Gözyaşı şeklindeki oval makyaj süngeri modellerinin geniş ucu fondöteni, konik ucu ise kapatıcıyı etkili bir şekilde dağıtmak için kullanılıyor. Armut formuna benzeyen makyaj süngerlerinin ortasındaki boşluk tutuş desteği sağlarken likit veya toz ürünler için tercih ediliyor.

Son zamanların güzellik trendleri arasında adından sıkça söz ettiren silikon makyaj süngeri modelleri kullanıcılara benzersiz ayrıcalıklar sunuyor. Geleneksel plastik süngerlere göre daha dayanıklı ve çevre dostu bir karakter sergiliyor. Genellikle likit makyaj ürünleri için kullanılan silikon süngerler oval ve yuvarlak formlarla öne çıkıyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}