Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Vücut Spreyi/Pudra

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Güzellik rutininizin son ve en hızlı adımı, sizi yansıtacak temiz ve çekici bir koku kullanmak. Parfüme kıyasla daha hafif, daha yumuşak ve daha az konsantre olan vücut spreyi, aşırıya kaçmadan vücuda hoş bir koku katmak için ideal bir yöntem. Cildi nemlendiren yapısı ve hafif kokusu ile vücut spreyleri, harika kokmanızı ve yenilenmiş hissetmenizi sağlıyor. Body mist olarak da bilinen bu ürünler, gün boyu süren ferah ve temiz kokunun keyfini çıkarmak isteyenlerin vazgeçilmez tercihi olarak öne çıkıyor. Dünyaca ünlü markaların sizi yansıtacak ikonik vücut sprey ve pudra alternatifleri Beymen.com’un ayrıcalıklı dünyasında sizi bekliyor.

Devamını Göster
 

Gün Boyu Süren Güzel Kokuların Işıltısını Keşfedin

Vücut spreyi deodorant kullanımını tamamlamak için tasarlanmış bir ürün. Dolayısıyla bu iki ürün grubunu birbiriyle aynı işleve sahip olduğunu düşünmek büyük bir yanılgı; tıpkı şampuan ve saç kremi gibi deodorant ve vücut spreyi de birlikte uygulandığında daha etkili sonuçlar veriyor.

Parfümden daha hafif olan vücut spreyleri, genellikle duştan sonra vücudun çeşitli noktalarına uygulanabiliyor. Kokunuzun daha uzun süre kalmasını sağlamak için spreyi püskürtmeden önce aynı kokuya sahip bir vücut yağı ya da kremi kullanabilirsiniz. Böylece cildinizi nemlendirerek kokunun daha derinlemesine hapsolmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bu kombinasyon öncesinde yine aynı kokuya sahip duş jeli de kullanabilirsiniz. Bu art arda aynı koku etrafında yapılan uygulamalara, koku katmanlama deniyor. Koku katmanlama kokunuzu yoğunlaştırıyor, ömrünü uzatıyor ve daha kalıcı vücut spreyi elde etmenizi sağlıyor.

Vücut spreyinin yalnızca güzel koku vermek gibi bir özelliği de yok; cildinize hoş bir parlaklık verdiğini de unutmamak gerekiyor. Özellikle sıcak yaz günlerinde tercih edebileceğiniz simli vücut spreyi, altın tonlu ışıltısı ile gün batımının yarattığı sıcak hisleri cildinize taşıyor.

Vücut Spreyleri ile Ferahlık Her An Yanınızda

Hafif ve çabuk kuruyan yapıları sayesinde vücut spreyleri, uzun süredir gardırobunuzda bekleyen kıyafetleri çabucak tazelemek için harika bir yöntem. Giysiyi kol mesafesinde tutarak, seçtiğiniz vücut spreyini püskürterek tazeliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Vücut spreyinin su bazlı formülü, misafirleriniz gelmeden önce evinize hafif ve tatlı bir koku kazandırmak için de kullanılabiliyor. Odalara, döşemelere, mobilya ve hassas kumaşlara dikkat ederek minderlere uygulayabilirsiniz.

En sevdiğiniz vücut spreyi, uykusuz gecelerinize çözüm olabiliyor. Yatmadan önce vücut spreyinizi nevresim takımı ve yastıklarınıza hafifçe uygulayarak güzel kokular içerisinde uykuya dalabilirsiniz.

Deodoranttan farklı olarak vücut spreyi, vücudunuzun daha uzun süre iyi kokmasını sağlamak için vücudun çeşitli yerlerine uygulanabiliyor. Boyun, göğüs ve kulak arkası gibi nabız noktalarına uygulayacağınız spreyinizin kalıcılığı daha uzun olacaktır. Vücut spreyi gün boyu kullanılabilir olsa da kötü kokuyu vücut spreyi ile gizlemeye çalışmak, en hafif kokuları bile kötü hale getirebiliyor. Böyle bir durumla karşılaşmamak için spreyi duştan sonra uygulamayı ihmal etmeyin.

Taze bir çiçek bahçesi gibi mi kokmak istersiniz yoksa greyfurt veya misket limonu gibi fresh bir koku mu tercih edersiniz? Belki tercihinizi baharatlı kokulardan yana da kullanabilirsiniz. Vücut spreyi almadan önce seçeneklerinizi daraltabilmek için nasıl kokmak istediğinize karar verin. Seçtiğiniz aromaya göre vücut pudrası, losyon ya da after shave ürünlerinde aynı kokuya sahip olanları bulmaya çalışın. Böylece kalıcılığı parfümden daha kısa olan ancak daha az zararlı kimyasal içeren spreyinizin kokusu gün boyu canlı kalacaktır. Dünyaca ünlü markaların kokunuzla fark yaratmanızı sağlamanın yanı sıra vücudunuzu nemlendiren en iyi vücut spreyi ürünlerini Beymen.com’un benzersiz dünyasında bulabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}