Erkek Vücut Banyo

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için bedenimizi en doğru şekilde korumak gerekiyor. Vücudumuza ne kadar iyi bakarsak, o kadar faydasını görürüz. Bakımlı olmanın temel gerekliliği temizlikten geçse de vücut bakımı aslında daha kapsamlı bir konu. Temizliğin yanı sıra cilde ihtiyaçlarını vermek de bakımın bir parçası olmalı. Cildimizin ihtiyaçları yediklerimiz ya da içtiklerimizden karşılandığı gibi, zaman zaman dışardan takviye de istiyor. Devamını Göster
 

Kadın, erkek, çocuk, bebek fark etmeksizin, her cildin bir ihtiyacı var. Bunlar cilt tipine göre farklılık gösterse de teninizi iyi tanıdığınızda ihtiyaçlarını da kolaylıkla giderebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun en kaliteli vücut ve banyo ürünlerini Beymen.com’dan bulabilir, online alışverişin tüm kolaylıklarından ve Beymen avantajlarından faydalanarak dilediğiniz ürünü hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Vücut Banyo Ürünleri

Söz konusu hijyen ürünleri olduğunda günümüzde ürün yelpazesinin oldukça geniş olduğunu söylemekte fayda var. Banyo duş ürünleri ise içlerinde en fazla çeşitliliğe sahip olan kategori. Temel bakımın duşta başladığı düşünüldüğünde bu duruma çok da şaşırmamak gerekir. Duş jelleri ve sabunlar, günümüzde hem içerikleriyle hem de aromatik kokularıyla ilgi çekiyor. Parfümlü duş jelleri ferah bir his vererek temizliği bir üst seviyeye taşıyor.

Keyifli bir duşun ardından vücudun arınması ve nemlendirilmesi gerekiyor. Peeling, cildi arındırmak için en iyi yöntemlerden biri. Scrublar ile cildinizi ölü derilerden arındırabilir, daha derin bir temizlik sağlayabilirsiniz. Daha sonra ise nemlendiricilere başvurmak gerekiyor. Cilt tipi ne olursa olsun, her cildin neme ihtiyacı var. Gün içinde tükettiğimiz su kadar dışarıdan yaptığınız takviyeler de önemli. Erkek vücut losyonları verdiği nem sayesinde kuruluktan kaynaklanabilecek sorunların önüne geçiyor. Çabuk emilen ve farklı kokulardaki vücut losyonlarını hem parfümün kalıcılığını arttırmak için hem de vücudunuzda hafif bir koku bırakmak için kullanabilirsiniz.

Çok kuru ciltler için, vücut yağları daha ideal bir seçenek. Nemi daha uzun süre tutan, bakım yapan ve çeşitli amaçlara yönelik yağlar; cildinizi daha iyi nemlendirip daha ışıltılı bir görüntüye ulaşmanızı sağlıyor. Rahatlatıcı aromatik yağları nemlendirici olarak kullanabileceğiniz gibi masaj yağı olarak da tercih edebilirsiniz.

Gün içinde çok yıpranan ellerimiz ve ayaklarımız da özel bir ilgiyi hak ediyorlar. Yoğun ayak kremleri topuk çatlamalarını önlediği gibi verdiği nemle sandalet ya da terlik giydiğinizde ayağınızın daha güzel görünmesini sağlıyorlar. Öte yandan temiz ve bakımlı bir el her zaman ilgi çeker ve bir erkeğin ne kadar bakımlı ve özenli olduğunu gösteriyor. Bu yüzden elin temizliğini sağlamak kadar, onu nemlendirmek de oldukça önemli. İyi nemlenmiş bir el sıcak ya da soğuk havalarda çatlayıp kurumayacağı gibi, tırnaklardaki etleri de yumuşatarak özenli ve sağlıklı görünmenize yardımcı oluyor.

Vücut ve Banyo Ürünleri Markaları

Vücut bakımında talep arttıkça ürünler de çeşitleniyor ve daha fazla marka bu kategoriye yoğunlaşıyor. Vücut ürünlerinde zengin bir içerik, her zaman en önemli özellik. İçeriği zengin olan bir ürün vaatlerini daha iyi yerine getiriyor ve etkisi bir o kadar kalıcı oluyor.

İçerikleri kadar ambalajlarının güzelliği ve koku çeşitliliğiyle dikkat çeken Jo Malone, tercih edebileceğiniz markaların başında geliyor. Organik içerikleriyle Garage Organics, kalıcı ve farklı kokularıyla Creed, ambalajlarıyla dikkat çeken Etro, cildinize en iyi nem veren ürünleriyle Byredo, parfümlerindeki kaliteyi vücut ürünlerine de taşıyan Tom Ford ve bir obje edası taşıyan paketleriyle Memo, tercih edebileceğiniz markalardan sadece birkaçı. Bunların yanı sıra daha çok sayıda markanın onlarca vücut bakım ürünü Beymen.com’da bulabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}