Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Giydiğiniz kıyafetlerle, seçtiğiniz ayakkabı ve aksesuarlarla nasıl stilinizi yansıtıyorsanız, aslında saçlarınızla da kendinizle ilgili bazı ipuçları veriyorsunuz. Saçlarınızın kesimi, şekli ve bazen rengi bile içinde bulunduğunuz ruh haline göre değişiklik gösterebilir. Günümüzde erkek saç tipleri, eskiye kıyasla oldukça değişmiş durumda. Saçlara farklı şekiller vermek, hatta gireceğiniz ortamlara göre renklendirmek son dönemin trendleri arasında yer alıyor.

Öte yandan saça şekil vermek ya da bakım yapmak zahmetli bir iş gibi görünse de yeni çıkan ürünler sayesinde bu durumun da tamamen değiştiğini söylemek mümkün. Kısa zamanda ve kolaylıkla saç bakımınızı yapabilmeniz ve dilediğiniz şekli kolayca verebilmeniz için gerekli en kaliteli ve en iyi erkek saç bakım ürünlerini Beymen.com’da bulabilir, ihtiyacınıza göre aramalar yaparak dilediğiniz ürüne Beymen ayrıcalıklarından faydalanarak sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Erkek Saç Bakım Ürünleri

Erkek saç bakımına olan ilgi ve talebe paralel olarak ürün çeşitliliği de genişliyor. Saç bakımının temeli olan şampuanlar saçı arındırırken deri problemlerinin de önüne geçiyor. Şampuan seçiminde önemli olan nokta ise, saç tipinizi doğru tanımanız. Kuru saçlara sahip olanlar yağ içerikli ya da nem veren şampuanları, yağlı saçlara sahip olanlar çay özlü ya da arındırıcı şampuanları, kepek problemi olanlar ise kepeği önleyici ve iyileştirici şampuanları tercih etmeliler.

Erkek saç bakım kremi çeşitleri de saç bakımında önemli bir rol oynuyor. Islak saça sürülüp durulanan kremler saçınıza bakım yaparken rahat taranmasına da olanak sağlıyor. Şampuan ve kremden sonra saç bakımı bitmiyor. Banyo sonrası kullanabileceğiniz yağlar ve serumlar, saçın kalitesini artırmaya yardımcı oluyorlar. Erkek saç bakım yağı saçtaki kuruluğu alırken erkek saç bakım serumu çeşitleri saçın direncini ve kalitesini artırıp daha sağlıklı bir görüntüye ulaşmanızı sağlıyor.

Sağlıklı bir saça şekil vermek her zaman daha kolay, verdiğiniz şekil de bir o kadar uzun ömürlü olur. Erkek saç bakım spreyi çeşitleri saçı yalnızca şekillendirmekle kalmıyor, aynı zamanda güçlendiriyor. Böylece kolayca şekillenen saçlarınız uzun süre bozulmadan durabiliyor. Spreyleri tutuşlarına göre seçip istediğiniz sertliği elde edebileceğiniz gibi yumuşatıcı olanları bakım amaçlı da kullanabilirsiniz.

Ne istediğinize karar veremiyorsanız ya da birçok ürünü aynı anda deneyip sonrasında karar vermek istiyorsanız, erkek saç bakım setleri ideal bir tercih. Saçınızın ihtiyacına göre olan ürünleri barındıran setleri tercih ederek bakımınızı en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Farklı ürünleri barındıran setler aynı zamanda iyi bir hediye alternatifi olabilir.

Erkek Saç Bakım Markaları

Tüm bakım ürünlerinde olduğu gibi saç bakımında da içerik oldukça önemli. Sağlıklı ve güçlü içerikler her zaman etkilerini daha çabuk gösteriyor. Unisex ürünleri ve kaliteli içerikleriyle sevilen David Mallett, şampuan konusunda tercih edebileceğiniz en iyi markalardan biri. Sachajuan’ın saç tiplerine göre ayrılan şampuan ve kremleri, Garage Organics’in organik ve iyileştirici ürünleri ve Cowshed’in dengeleyici krem ve şampuanları tercih edebileceklerinizden yalnızca birkaçı.

Beymen.com’da birbirinden farklı amaçlara yönelik çok sayıda saç şekillendirici de bulmanız mümkün. Balmain; saç maskesi, saç spreyi, bakım setleri, deniz tuzu spreyi ve istediğiniz modelleri kolayca elde etmenizi sağlayacak saç köpükleriyle tercih edebileceğiniz markalardan. Bakımlı ve şekillenmiş saçların olmazsa olmazı ise şüphesiz güzel bir kokudur. Saçınızın her daim güzel kokmasını sağlayacak saç parfümlerini tercih ederek etrafınıza güzel kokular saçabilirsiniz. Çeşitli koku seçenekleri ve kalıcılıklarıyla dikkat çeken Xerjoff, Dityque ve Byredo, saç parfümü konusunda ürünlerini inceleyebileceğiniz markalardan birkaçı.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}