Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

FOREO, dünyadaki tüm güzellikseverlere gerçekten işe yarayan ürünler sunmak için yaratılmış, akıl almaz derecede yaratıcı bir İsveç güzellik teknoloji markasıdır. Kurulduğu 2013’ten beri kısa sürede inovatif tasarım, üstün teknoloji ve olağanüstü işlevsellik alanlarında 200’den fazla ödülü kazanmıştır.

Foreo

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Zamana karşı mücadele eden modern insanın imdadına yetişen Foreo, cilt temizliği konusunda yarattığı devrimin etkisini, adından söz ettirmeye devam ederek artırıyor. Taşıması ve kullanım kolaylığı sayesinde uzun seyahatlerde de yanınızda taşıyabileceğiniz bu mucizenin ürünü, tek başına cilt bakımında yaratıcı bir yıkımı sembolize ediyor. Devamını Göster

İleri görüşlü zihinlerin yoğun çalışmalar sonrasında, çağın gerekliliklerini ve bu çağın meşgul insanının ihtiyaçlarını analiz etmesi Foreo isminin doğuşunu hızlandırmış. Kişisel bakımı avuçlarınıza taşıyan bu neon renklerle tasarlanmış ürün, uzun yıllar kullanıma uygun dayanıklılıkta üretilmiş. 

İsveç’ten doğarak tüm dünyaya yayılan Foreo akımı, teknolojinin güzelliğe yönelik ürettiği çok özel bir proje. Farklı motivasyonların harekete geçirdiği markanın yaratıcıları, son yıllarda cilt bakımı konusunda yaşanan en büyük yeniliğin altına imza atarak, bu cilt temizleme cihazlarını kişisel bakımına özen gösteren insanlara armağan etmiş.

Foreo Luna kozmetik dünyasında akıllı teknolojileri temsil ediyor

Spor salonunda harcanan yoğun efor sonrası, iş seyahatlerinde önemli toplantıların öncesi ya da tatiliniz boyunca, Foreo tüm bu zamanların değerini bilerek muhteşem bir cilt bakımı imkanını size sunuyor. Foreo Luna cildinizi temizlerken aynı zamanda anti aging özelliğine sahip yüz masajı teknolojisini de kullanıyor. T-sonik titreşimler, cildinizde yenilenme hissini yaratırken, pürüzsüzlüğü ve sağlıklı bir dokunuşu da hissetmenizi sağlıyor.

Farklı cilt tipleri ve ihtiyaçlar dikkate alınarak tasarlanan bu akıllı teknoloji harikası ürün size sunulan bir ayrıcalık. Sağlıklı yaşam felsefesinin adeta tamamlayıcısı olan Foreo, karma, yağlı, normal ya da hassas cilt tipleri için özel olarak tasarlanan kategorilerde modellere sahip. Cildinizdeki ölü hücrelerin temizlenmesi ve derinlemesine arınmış bir cilt için Foreo her geçen gün daha çok insan tarafından tercih ediliyor.

Sağlıklı Cilt Foreo Luna ile Erişilebilir Uzaklıkta

Foreo cilt bakımınızı rutin olarak gerçekleştirebilmeniz için ideal boyutlarda üretilmiş, son derece işlevsel bir cihaz. Birbirinden çekici renkleri, mini boyutları sayesinde hijyeni ve bakımı eğlenceli hale de getiren cilt temizleme cihazının Foreo Luna Mini2, Luna Go, Luna Play gibi farklı modeleri, Beymen.com’da. Bu akıllı cihaz, hipoalerjenik fırçası yardımıyla erişilmesi zor bölgelerde dahi arzu ettiğiniz temizliği size sunuyor.

Foreo fiyat konusunda da size farklı seçenekler sunuyor. Hassas bakım için ultra yumuşak fırçaları kullanan Foreo Luna fiyat alternatifleri incelemeye değer. Cildinizi enfeksiyonlardan uzak tutmak, toksinlerden zarar görmesini engellemek için rutin haline getireceğiniz bu özel bakımda mobil uygulamaları kullanma seçeneğine de sahipsiniz. Alışkanlıklarınıza, cilt tipinize göre seçeceğiniz marka, önceliklerinizi ve ihtiyaçlarınızı sizin adınıza takip ediyor ve kişiselleştirilebiliyor.

Foreo hijyenik silikonlar sayesinde cildinizi temizlerken aydınlatıyor

Kullandıktan sonra etkisini anında hissedeceğiniz bu akıllı cihazı bir kez şarj ettikten sonra 400 kez kullanabilirsiniz. Su geçirmez özelliği sayesinde duşta ve sporda da rahat kullanım imkânı sunan Foreo, öyle görünüyor ki yeni çağda, temizliğine ve cilt sağlığına özen gösteren herkesin çantasında yerini alacak vaz geçilmez ürünlerden biri olacak. Sadece kadınlar için değil erkekler için de üretilen Foreo, modern insanın ihtiyaçlarını bilen özel bir ürün.

Beymen.com’u ziyaret ettiğinizde seçkin kozmetik ürünlerin yer aldığı kategorideki Foreo modellerine göz atabilirsiniz. Sizin için kullanım kolaylıklarını üst seviyede sunan cilt temizleme cihazlarını kullandıktan sonra gün boyu cildinizdeki değişimi hissedebilirsiniz. Şimdi size en uygun Foreo’nun sahibi olmanın tam zamanı.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}