Dünyanın ilk kadın girişimcilerinden biri olan Estée Lauder tarafından 1946 yılında kurulan marka, bugün en yenilikçi, sofistike, yüksek performans ve teknolojiye sahip cilt bakımı, makyaj ürünlerini ve hepsi kadınların ihtiyaç ve arzularına göre tasarlanmış ikonik parfümler yaratma mirasını sürdürüyor. Marka dünyadaki ilk “cilt bakım serumu” olan ve bugün de ikonik duruşu ile dünyanın en sevilen serumu haline gelen Advanced Night Repair’i 1982 yılında yaratmıştır. Advanced Night Repair yenilenen 2033’e kadar patentli formülü ile gençliği ortaya çıkaran Power Signal Teknolojisi sayesinde hücre yenilenmesini ve kolajen üretimini artırır, ciltte anında aydınlık ve sıkılaşmış bir görünüm sağlar.

Estee Lauder

Güzelliğe olan tutkusu ve kadının gücüne olan inancıyla Estee Lauder, Amerika’da kozmetiği lüksle tanıştıran anlayışını tüm dünyaya sunmak için eşiyle birlikte 1946’da kendi adını verdiği şirketini kurdu. Sadece 4 cilt bakım ürünü ile başlayan bu hikaye, onun müthiş bakış açısı ve kadınları anlayan, onlara ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek kaliteli ürünler sunan vizyonu sayesinde bir ekole dönüştü. Devamını Göster

Estee Lauder bu serüvene eşsiz formülleri, görülmemiş kalitedeki cilt bakım ürünleriyle başladı ve öncüsü olduğu lüks kozmetik anlayışından asla ödün vermedi. Tazeleyici bakım kremleri, ciltte oluşan deformasyonları ortadan kaldıran etkili ürünleriyle, doğallığını aydınlık ve canlı bir tenle beslemek isteyen kadınların her zaman ilk tercihi oldu.

Estee Lauder tende yakaladığı harmonisi insanı kendine hayran eden kokuları, dudaklara anlam katan nefis rujları, büyüleyici etkileriyle lüksü tene yansıtan ürünleri ile sizleri kaliteli alışverişin vazgeçilmez rotası Beymen’de bekliyor.

Tende dans eden notalarıyla Estee Lauder parfüm

Parfüm, ruhunu bambaşka bir dille ortaya koyarken, aurasıyla baş döndüren, kalitesiyle hayran bırakan kadınlar için oldukça önemlidir. Estee Lauder parfüm, tende ahenk bulan eşsiz notalarıyla tüm duyulara hitap etmek isteyen kadınlar için yaratıldı. Her kadında farklı anlamlar yakalayan büyülü formülleri ile Modern Muse serisi, markanın ikonik ürünleri arasında. Egzotik meyvelerin çiçeksi notalarla buluştuğu, sofistike kokuların karşı konulmaz etkisinin baş döndürdüğü Estee Lauder parfüm çeşitleri, lüksü tenin her noktasında hissetmek isteyenlerin vazgeçilmezi.

Tüm bu lezzetli nüansların buluşma noktası Beymen’de, Pleasures’ın sofitike notalarıyla sizi davet ettiği haz dolu dünyaya yolculuk edebilir, Belle Love serisinin soft kokularıyla ruhunuzun canlanacağı romantik bir serüvene çıkabilirsiniz.

Estee Lauder set içerikleri ile taze, davetkâr ve dinamik bir ten

Yılların ve yer çekiminin etkisiyle deforme olan ciltlere getirdiği canlılık ve aydınlık, Estee Lauder set ürünlerinin en çekici noktası. Markanın ilk ürünü Renutriv, yılların güzellik sırlarını barındıran eşsiz formülüyle, kullananların vazgeçemediği, adeta bir gençlik iksiri. 

Gücünü doğal bileşenler ve mikro besleyicilerden alan bakım ürünleri, dişiliğini taze tutmak isteyen kadınlara yepyeni bir dünyanın kapılarını açan serilerde buluştu. Kişiliğin yansıması gözlerin çevresindeki doku farklılıklarını ortadan kaldırmak için tasarlanan Estee Lauder serum çeşitleriyse, kaliteye tutkun kadınlara aydınlık ve davetkâr bakışlar sunuyor.

Bir asra yakın tecrübesi ve kadınlara istediklerini verme tutkusuyla formülleri geliştirilen kremlerin, cildi gece boyunca tazelendiren Estee Lauder serum çeşitleriyle bir araya geldiği özel setler, lüks alışverişin adresi Beymen’e sizleri bekliyor.

Feminen, cesur ve güçlü dudaklar için: Estee Lauder ruj

İkonik ve büyüleyici renkleriyle hipnotize etkisi yaratan Estee Lauder ruj çeşitleri, markanın ve kozmetik dünyasının kült ürünleri arasındaki yerini yıllardır koruyor. Kozmetiği lüksle tanıştıran marka, yarattığı manalı ve iddialı rujlarla dudaklara hayat ve karakter verdi. Muhteşem renk skalası, metropol hayatının yoğunluğuna karşı tazeliğini koruyan formülleri, Estee Lauder ruj çeşitlerini vazgeçilmez kılıyor.

Dudak kıvrımlarına uygun kremsi formlarıyla zahmetsiz ve lüks bir konfor sağlayan Estee Lauder rujlar, çarpıcı isimleri ve kadının gizemli yapısını simgeleyen tasarımları ile beğenileri topluyor. İkonik rujlar sizi şehvetin ve aşkın rengi kırmızı, romantik duyguların vazgeçilmezi pembe, sakin görüntüsünün altında sakladığı cesur ruhun yansıması şeftali tonlarıyla, tinsel dokunuşların can verdiği dudaklara davet ediyor.

Kalite ve seçkinlik arayanların adresi Beymen, sizleri büyülü, egzotik ve dişiliği ortaya çıkaran eşsiz ürünlerle buluşmaya çağırıyor. Varlığını hissettirmeden teni porselen pürüzsüzlüğüne kavuşturan fondöten ve pudralar, bakışlara derinlik katan rimeller, tablo gibi bir yüze ince işlemeler yapmanızı sağlayacak göz ve dudak kozmetikleri ile tende lüksü Estee Lauder ile yaşayın.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}