Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler
BEYMEN HAKKINDA
KOŞULSUZ MÜŞTERİ MUTLULUĞU
Koşulsuz Müşteri Mutluluğu Nedir?

Türkiye'de henüz tüketiciyi koruma yasasının bulunmadığı ve tüketici haklarından söz edilmediği bir dönemde sektörde bir ilke imza atarak hayata geçirilen “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” kavramı, Beymen’in ‘özgün ve ayrıcalıklı’ hizmet anlayışının ana fikrini oluşturuyor.

Yıllar içinde sektörde referans ve örnek olan bu uygulama, Beymen’in geçmişten bugüne odağını oluşturan müşterilerine her geçen gün daha iyi hizmet vermek amacıyla tüm Beymen çalışanları tarafından benimsenmiş ve uygulanmaktadır.

“Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” kapsamında özel siparişler, ömür boyu ücretsiz tadilat, hediye danışmanlığı, kurumsal hediye, ‘private shopper’, ev ve işyerine servis, ürün değişimi ve iadesi, ücretsiz eve teslim, son dakika hizmeti gibi uygulamaların yanı sıra dünyaca ünlü markaların tasarımcıları ile tanışma, moda haftalarına katılım ve özel ürün tedariği gibi alışverişin ötesinde benzersiz deneyimler sunuluyor.

Ücretsiz Komandatura
Beymen'den satın aldığınız bir ürünün üzerinize tam olarak uymazsa; giysinizi beden ölçünüze göre ücretsiz olarak düzeltilecektir.
Hediye Servisi

Ofistesiniz... Bir anda aklınıza en yakın arkadaşınızın doğum günü olduğu geldi. Ya da evlilik yıldönümünüz. Ama alışveriş için bir dakikanız bile yok. Hemen Beymen'i arayın.

Sevdikleriniz, dostlarınız, iş arkadaşlarınız, müşterileriniz ve özel zamanlarda özel bir armağan sunmayı dilediğiniz tüm ayrıcalıklı kişiler için Hediye Servisi’mizden yararlanın. Hediyeniz, istediğiniz yere sizin adınıza ulaştırılacaktır.

Randevulu Alışveriş Servisi

Zamanı ve mekanı sizin belirlediğiniz bir alışveriş deneyimi Beymen’le hayal değil. Dilediğiniz Beymen mağazasını arayarak size en uygun saati bildirebilir; ister mağazamızda, isterseniz evinizde, iş yerinizde veya konakladığınız otelde bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Satış danışmanlarımız istediğiniz saatte ve yerde, sizin tercihleriniz doğrultusunda ön hazırlıklarını yapmış olarak sizi bekliyor olacak.

Randevularınız için 444 4 700 numaralı Beymen Özel Müşteri İlişkileri Hattı’nı arayabilirsiniz.

Ürün Değiştirme ve İade İmkanı

Beymen'den yaptığınız alışveriş sonucunda mutlu olmanız temel prensibimizdir. Satın aldığınız bir üründen memnun olmadığınız takdirde, ürünü aşağıda belirtilen şekillerde ve sürelerde iade alıyoruz veya tüm Beymen mağazalarında kimliğinizle birlikte kullanabileceğiniz "iade ürün fişi" takdim ediyoruz.

BEDEN, MODEL, RENK VE ÜRÜN DEĞİŞTİRME

Eve döndüğünüzde Beymen'den satın aldığınız ürünlerin rengi, modeli içinize mi sinmedi? Ya da aldığınız ürünün yerine başka bir ürün mü almak istiyorsunuz?

Kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünleri, dilediğiniz bir Beymen mağazasından en geç 30 gün içerisinde faturanızla birlikte değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

Ürününüzü başka bir ürünle değiştirmek istediğinizde;

  • Ürününüz, fiyatı aynı olan her ürünle değiştirebilirsiniz.
  • Almak istediğiniz ürünün fiyatı, değiştireceğinizden daha yüksekse, aradaki fiyat farkını nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  • Yeni seçtiğiniz ürünün fiyatı ilk aldığınızdan daha düşükse, aradaki fark, tüm Beymen mağazalarında geçerli olan ve kimliğinizle birlikte kullanabileceğiniz "iade ürün fişi" ile size takdim edilir.
  • Ya da ürününüzü iade etmek istediğinizde; faturanızdaki satış fiyatı üzerinden kredilendirilerek size geri ödeme yapılacaktır. Tüm iade ve değişimler kozmetik, kitap, çanta, aksesuar, gece elbiseleri, iç çamaşırı, mayo ve gözlük için geçerli değildir.

HEDİYE DEĞİŞTİRME

Beymen'den gelen hediye bir ürünü değiştirmek mi istiyorsunuz? Kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünlerinizi dilediğiniz bir Beymen mağazasından en geç 30 gün içerisinde "hediye değiştirme kartınızla" birlikte değiştirebilirsiniz.

  • Ürününüzü, fiyatı aynı olan her ürünle değiştirebilirsiniz.
  • Almak istediğiniz ürünün fiyatı, değiştireceğinizden daha yüksekse, aradaki fiyat farkını nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
  • Yeni seçtiğiniz ürünün fiyatı ilk aldığınızdan daha düşükse, aradaki fark, tüm Beymen mağazalarında geçerli olan ve kimliğinizle birlikte kullanabileceğiniz "iade ürün fişi" ile size takdim edilir.
  • Hediye Değiştirmelerinde nakit iadesi yapılamaz.
Adrese “Ücretsiz” Paket Teslimi

Keyifli bir alışveriş sonrası paketleri taşımak bazen zor gelir... Alışverişiniz sonrasında paketlerinizi yanınızda taşımak istemiyorsanız, biz, istediğiniz adrese ücretsiz olarak teslim ederiz.

Beymen mağazalarının bulunduğu kentlerden birinde, bir oteldesiniz! Başınız valizinizle dertte, ya da evinizdesiniz... Akşam için sürpriz bir davet aldınız. Acil beyaz bir gömlek, ipek bluz veya bir kravat gerekiyor. Derhal bize bir telefon edin. En kısa sürede ihtiyacınız giderilmiş olacaktır.

Evlilik Listesi

Evlilik telaşındasınız... Artık bu telaş içerisinde davetlileri hediyeyle ilgili nasıl yönlendirsem diye düşünmenize gerek yok... Beymen mağazalarına gitmeniz ve zevkinize göre ürünler seçmeniz yeterli... Çiftin düğün davetlilerine hediye alternatifleri adreslerine gönderilerek duyurulacak ve listeden hediye alınan ürünlerle ilgili çift aynı gün bilgilendirilecektir.

Gardırop Servisi

Sadece size özel, benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşamak ister misiniz? Bunun için Beymen mağazalarını aramanız ve Gardırop Servisi için randevu almanız yeterli. Stil ve alışveriş danışmanlığı hizmeti sunan Private Shopper’larımız evinize geliyor, ihtiyacınız olan parçaları belirliyor ve ürünlerinizi kombinleyerek sezon trendleri hakkında sizi bilgilendiriyor. Size sadece kişiye özel alışverişin tadını çıkarmak kalıyor.

Son Dakika Servisi

Hayat sürprizlerle dolu... Önemli bir toplantıya veya davete katılmanız gerektiğini son dakika öğrendiğiniz durumlar olabilir. Yapmanız gereken tek şey bir Beymen Mağazası’nı aramak ve satış danışmanımızla görüşmek. En kısa sürede birkaç alternatifle adresinize geliyor, son dakika sürprizleri için size en uygun kıyafeti sunuyoruz.

Yabancı Ziyaretçi

Dünyanın dört bir yanından gelen yabancı müşterilerimizi de Beymen’de alışverişin ayrıcalıklarıyla buluşturuyoruz.

İyi düzeyde yabancı dil bilen satış elemanlarımız eşliğinde alışveriş yapabilme keyfi sunuyor, tüm isteklerini en kısa sürede yerine getiriyoruz. Onlara özel indirimler ve “tax free” fırsatının yanı sıra hızlandırılmış tadilat hizmeti veriyoruz. Mağazamızdan yaptıkları alışveriş sonrası paketlerini otellerine ücretsiz olarak teslim ediyor, dilerlerse kaldıkları otelde Private Shopper hizmeti sunuyoruz. “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ilkesiyle, Beymen alışverişlerini unutulmaz bir deneyime dönüştürüyoruz.

Hatırlatmalar

Ürünleriniz üzerindeki etiketlerde, kullanım ve temizleme bilgileri bulunmaktadır. Kullanma talimatlarını uygulamanız ürününüzün ömrünü uzatacaktır. Tadilat yapılmamış ve kullanılmamış Beymen ürünlerinizi en geç 30 gün içerisinde değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

Satın aldığınız bir ürünü değiştirmek istediğinizde faturanızı da birlikte getirmeniz gerekmektedir. Size hediye gelen ürünleri değiştirmek istediğinizde “Hediye Değiştirme Kartı”nızı getirmeyi lütfen unutmayınız. Hediye gelen ürünlerinizi vakit geçirmeden denemenizi, bir sorun varsa en geç 30 gün içerisinde en yakın Beymen mağazasına getirmenizi rica ederiz.

Beymen Koşulsuz Müşteri Mutluluğu İletişim

Beymen Mağazacılık A.Ş
Ayazağa Mah. Cendere Cad. 3A Apt. No:109 O/3
Sarıyer-İstanbul
Tel : 444 4 700
Faks : 0212 335 65 99
e-posta: beymen@beymen.com

{{customPopupTitle}}