Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler
  

Patili dostlarınızın da ideal bir yaşam sürmek için tıpkı sizin gibi takviye edici gıdalara ve vitaminlere ihtiyacı var. Yerinde duramayan bu sevimli dostların mamaları ne kadar kaliteli olursa olsun, bazen yeterli vitamin ve mineral almaları konusunda yetersiz kalabiliyor. İşte tam da bu noktada devreye köpekler için özel olarak geliştirilen çeşitli vitaminler ve takviye edici gıdalar giriyor.

Yaşamın her noktasında pratik çözümler üreterek hayatınızı kolaylaştıran Beymen, sadık dostunuzun sağlığını desteklerken de yanınızda! Türkiye’nin ve dünyanın en kaliteli köpek vitaminlerini Beymen’de bulabilirsiniz. Patili dostunuzun ideal bir yaşam sürmesine katkı sağlayacak köpek vitamini çeşitlerine bu sayfada göz atabilirsiniz!

Devamını Göster    
 

1. Güçlü Köpekler için Köpek A Vitamini Seçenekleri

A vitamini insan anatomisi için ne kadar önemli ise köpekler için de o kadar mühim. Özellikle hücresel faaliyetlerin yerine getirilmesi ve bağışıklık sisteminin ideal fonksiyonlarının korunması için köpeklerin A vitamini takviyesi alması büyük önem taşıyor. Yine bu vitamin, göz fonksiyonlarında da son derece etkili olmasıyla biliniyor. Özellikle köpekler için tasarlanan göz bakım takviyelerinin çoğu A vitamini içeriyor. Beymen’de veterinerinizin tavsiye ettiği, minik dostunuza uygun A vitamini takviyelerini bulabilirsiniz.

2. Halsizlikle Mücadele Etmeye Yardımcı Köpek B Vitamini Çeşitleri

Köpeklere B vitamini takviyeleri vermek daha dinç ve enerjik olmalarına katkı sağlıyor. Özellikle ileri yaşlardaki dostlarınız için bu vitamin çeşitlerini veteriner onayı ile verebilirsiniz. Sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olan B vitamini, dolaşım sistemini dengelemeye de katkı sağlıyor. Beymen’de dünyaca ünlü markaların köpek B vitamini çeşitlerini birkaç tıklamayla satın alabilirsiniz. Hadi seçmeye başlayın!

3. Omurga Fonksiyonlarını Desteklemeye Katkı Sağlayan Köpek B12 Vitaminleri

Köpeklerin ideal yaşam sürmesini etkileyen önemli vitaminlerden biri de B12. Özellikle köpeklerin omurga fonksiyonlarını desteklemeye katkıda bulunan bu vitaminler, bağırsaklarda bulunan yararlı bakterilerin artmasına yardımcı oluyor.

Kansızlık problemi olan ve yorgunluk belirtileri gösteren köpeklere, veterinere danışılarak B12 vitamin takviyeleri verilebiliyor.

4. Bağışıklık Sisteminin İdeal Fonksiyonlarını Korumaya Yardımcı Köpek C Vitamini Seçenekleri

C vitamini insanlar için olduğu gibi köpekler için de son derece önemli. Bu vitamin, patili dostlarınızın bağışıklık sisteminin ideal fonksiyonlarını korumaya yardımcı oluyor. Suda çözünebilen C vitamini takviyelerini veteriner onayı aldıktan sonra köpekleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Minik köpeklerin seveceği köpek C vitamini çeşitleri de Beymen’de! Tabii onlar için de veterinerinize danışmayı unutmayın!

5. İdeal Kemikler için Köpek D Vitamini Çeşitleri

D vitamini çeşitleri, sevimli dostlarınızın kemik yapısını korumaya yardımcı olan vitaminlerden biri. Eklem, kas ve kemikler için etkili olabilen köpek D vitamini takviyeleri, veteriner onayı alındıktan sonra özellikle halsizlik sorunu yaşayan köpekler için tercih edilebiliyor. Beymen’den köpeğiniz için D vitamini aldıktan sonra petshop kategorisinden onu mutlu edecek bir oyuncak seçmeyi de unutmayın!

6. Minik Dostlarınızın Severek Tüketeceği Köpek Tablet Vitaminler

Tablet vitaminler birden fazla vitamin çeşidini ihtiva ettiği için köpeklerin pek çok ihtiyacını karşılamaya yardımcı olabiliyor. İçerisinde köpek A, B, B12, C vitaminleri ve mineral çeşitleri bulunan bu tabletler, patili dostlarımızın ideal yaşam sürmelerine katkı sunuyor. Siz de veterinerinizin fikrini alarak sevimli dostlarınıza bu takviye edici köpek tablet vitaminlerini alabilirsiniz.

7. Lezzetiyle Baştan Çıkaran Köpek Vitamin Macunları

Minik dostunuzun özellikle yaş mama yerken ne kadar heyecanlandığını bir hatırlayın. İşte köpek vitamin macunları da bu lezzetli yaş mamalar gibi kolayca tüketilebilecek takviye edici gıdalar arasında sayılıyor. Tıpkı tablet vitaminler gibi bu macunların içeriğinde de birden çok köpek vitamini ve minerali bulunuyor.

8. Köpek Vitamini Çeşitlerine Dair Sık Sorulan Sorular

Evcil hayvanınızın en yakın dostunuz olduğunu ve onun sağlığına ne kadar dikkat ettiğinizi biliyoruz. Tabii bu aşamada onun için etkili bir vitamin seçmeye çalıştığınızın da farkındayız. Neyse ki Beymen, ailenizin bir parçası olan patili dostunuzun seveceği vitamin çeşitlerini parmaklarınızın ucuna getiriyor. Bu aşamada aklınıza takılan sorulara da bir bir yanıt veriyor!

8.1. Köpek Vitamini Nasıl Seçilir?

  

Köpek vitamini seçmeden önce patili dostunuzu iyi gözlemlemelisiniz. Bu onun ihtiyaçlarına ilişkin çeşitli ipuçları almanızı sağlayacaktır.

Daha sonra atacağınız adım ise onun gösterdiği belirtiler ışığında bir tespit yapmak.

Köpek vitamini için veterinerinizin görüşlerini kesinlikle almalısınız. Bu hem doğru dozajı belirlemede hem de doğru vitamini seçmede hayati önem arz ediyor.

Köpek vitamini alırken daha önce köpeği bu ürünü kullanmış bireylerin yorumlarına da dikkat edebilirsiniz.

Köpek vitamini seçerken mutlaka güvenilir markalardan tercih yapmaya özen göstermelisiniz.

8.2. Köpek Vitamini Nasıl Verilir?

  

Sevimli dostunuza tablet şeklinde hazırlanan bir vitamin verecekseniz en ideal yöntem bunu mamasına karıştırmak. Özellikle de keskin kokusu olan mamalara karıştırılan vitamin tabletler, köpeklerin ruhu bile duymadan hızlıca tüketilebiliyor.

Patili dostlara macun şeklindeki vitaminleri verecekseniz işiniz çok kolay. Tek yapmanız gereken paketi açmak ve daha sonra onun yanınıza nasıl iştahla koştuğunu izlemek!

Bazı sıvı vitamin takviyeleri suya karıştırılarak tüketilebiliyor. Kısaca köpek vitamininin nasıl verileceğine veterineriniz ve vitaminin formu karar verecek!

8.3. Köpeklerde Vitamin Eksikliği Nasıl Anlaşılır?

  

Köpeklerde vitamin eksikliğinin nasıl anlaşılacağı aslında karmaşık bir konu. Bunun için ilk atmanız gereken adım patili dostunuzu iyi gözlemlemek.

Hareketsiz ve halsiz olan bir miniğin vitamin eksikliği ile karşı karşıya kalma ihtimali oldukça yüksek. Yine aşırı tüy dökme de bir belirti olarak sayılabiliyor.

Öte yandan herhangi bir belirti göstermeyen köpeklerin de vitamin eksikliği sorunu ile karşılaşabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Bu sebeple en yakın arkadaşınızı sık sık veteriner kontrolüne götürmeyi unutmayın!

8.4. Her Köpek Vitamin Kullanmalı mı?

  

Köpeklerin hastalık belirtisi göstermeleri onların mutlaka vitamin takviyesi kullanmaları gerektiği anlamına gelmez. Bazen birtakım sağlık sorunları için cerrahi operasyonlar gerekebilir. Ayrıca köpeklerde vitamin kullanımında yaş ve kilo da oldukça önemli birer detay. Örneğin; bazı yavru köpeklerin D vitamini kullanmaları veya diğer takviye edici gıdaları almaları sakıncalı olabilir. Bu konuda en doğru kararı yine veteriner hekimler verecek!

8.5. Köpek Vitamini Nereden Alınır?

  

Tasmadan yatağa, bornozdan yağmurluğa kadar en iyi dostunuz için kaliteli köpek ürünleri Beymen’de! Tabii bu listeye köpek vitaminleri de dahil. Veteriner onayı aldıktan sonra rahatlıkla tercih edebileceğiniz köpek vitamin çeşitlerini sayfayı yukarı kaydırarak yeniden incelemeyi unutmayın!

Devamını Gizle    

 

    
    
    

{{customPopupTitle}}