Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Kız Bebek Body

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Oshkosh Beyaz Kız Bebek Body

-%40 1.049,99 TL 629,99 TL

Oshkosh Kız Bebek Pembe Body

-%50 1.049,99 TL 525 TL
  

Düz beyaz body tasarımları, bebekliğin ilk günlerinden itibaren kullanılabilen konforlu ve şık bebek kıyafetleri arasındadır. Bebeğin rahatlığının ön planda olduğu bu üst giyim ürünleri aynı zamanda şirin görünümleriyle de kalpleri ısıtır. Cilt sağlığına uygun en kaliteli malzemelerle hazırlanan beyaz body çeşitleri arasında farklı yaka ve kol detayları öne çıkar. Ünlü markaların imzasını taşıyan, kız bebekler için yapılan en özel tasarımlara ulaşmak için Beymen koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

Devamını Göster    
 

Cilt Dostu Kumaşlarla Tasarlanan Çok Şık Kız Bebek Body Modelleri

Bebekler için hazırlanan tüm kıyafetlerde olduğu gibi düz beyaz body çeşitlerinde de cilde zarar vermeyen malzemeler kullanılmasına büyük özen gösterilir. Hava alabilen, organik liflerle üretilen bodyler, bebeğin cildinin nefes almasını sağlar. Üstelik bu özel lifler yumuşak dokularıyla hem tahriş etmez hem de bebeklerin konforunu artırır.

Pamuk, keten ve bambu, hava geçirgenliği en yüksek materyaller olarak öne çıkar. Farklı iplik türlerinde yer verilen bu özel doğal materyaller, çeşitli mevsimlere göre ince ve kalın alternatiflerde sunulur. Sentetik liflere sahip tasarımlar kolay temizlenebilmeleri ve antimikrobiyal özellikleriyle öne çıkar. Kız bebek body modellerinde hem tamamen organik içeriklere hem de sentetik karışımlara yer verilir. Ünlü markaların bebek koleksiyonlarında yer alan şık bodyler genellikle sahip oldukları cilt sağlığı uygunluğu sertifikalarıyla kullanıcılarına kalite standardı açısından güven verir.

Beyaz Uzun Kollu Bebek Body Seçenekleri

Uzun kollu body tasarımları genellikle kış mevsiminde bebeğin üst kısmını sıcak tutmak ve kol bölgesinde oluşabilecek tahrişe karşı koruma sağlamak için tercih edilir. Özellikle yenidoğan döneminde, vücut ısısını korumak için hem konforlu hem de kullanışlı bir alternatif olarak hemen hemen her ailenin hastane çantasında yer alır. Beyaz uzun kollu bebek body tasarımları arasında hem yenidoğan hem de ileri dönemlerde kullanılabilecek uygun modeller üretilir. Yumuşak dokuyu beyazın çok yönlülüğüyle buluşturan bu tasarımlar, farklı renkteki bebek kıyafetleriyle beraber kolayca kullanılabilir.

Kısa Kollu Kız Bebek Çıtçıtlı Body Seçenekleri

Kısa kollu bodyler, bebek modasının en sevimli tasarımları arasında yer alır. Yaz mevsiminde bebeğin ihtiyaç duyduğu hareket özgürlüğü ve konfor için olabildiğince yumuşak kumaşlarla üretilen çıtçıtlı modeller, alt değişimi esnasında da büyük kolaylık sağlar. Kız bebek çıtçıtlı body seçenekleri arasında beyaz tasarımlar büyük ilgi görür. Kız bebek koleksiyonlarında şık yaka ve kol detaylarına sahip alternatifler de yer alır.

En Şık Bebek Body Modellerine İmza Atan Markalar

Bebek giyiminde öne çıkan ünlü markalar, kaliteli kumaş seçenekleri, konforu garanti altına alan rahat kalıpları kadar şıklıklarıyla da göz doldurur. Bu tasarımlar bebeklerin her daim mutlu ve huzurlu olması için gereken tüm detaylar dikkate alınarak hazırlanır. Görünüşleriyle aileleri, konforuyla bebekleri mutlu eden markalardan bazıları şu şekilde:

Dolce&Gabbana: Yetişkin modasında gösterişli ve cesur tasarımlarıyla bilinen markanın bebek tasarımları, sevimlilikleriyle dikkat çeker. İkonik logo ve hayvan figürleriyle süslenen tasarımlar, bebek şıklığının en gözde parçalarıdır.

Jacardi Paris: Bebekler için özel olarak hazırlanmış, yüksek kaliteli ve stil sahibi tasarımlarıyla bilinen markanın koleksiyonunda düz beyaz body çeşitleri iddialı yaka tasarımlarıyla öne çıkar. Minimalist ve şık çizgilere sahip bodyler pratik kullanımları nedeniyle de tercih edilir.

Owli: Kız bebek tulum çeşitleriyle aileler için uyku rutinini kolaylaştıran markanın, beyaz body tasarımları hem uyku sırasında hem de gündelik hayatta bebekleri rahat ettirir.

Organik Pamuktan Üretilen Kız Bebek Body Modelleri Beymen'de!

Organik pamuk, yetiştirme ve işleme aşamalarında herhangi bir zararlı kimyasal ya da gübrelemeye maruz kalmayacak şekilde üretilen pamukları ifade eder. İlk aşamadan son aşamaya kadar zararlı bileşenlerden uzak bir şekilde işlenen bu özel materyal, temiz içeriği sayesinde bebek giyimi için vazgeçilmezler arasında yer alır. Bebeklerin hassas ciltlerine karşı oldukça nazik olan bu materyal, yumuşaklığı kadar alerjik reaksiyona sebep olmamasıyla da tercih edilir. Üstelik bu materyal çevreye ve doğaya da zarar vermez. Düz beyaz body tasarımlarında da organik pamuklu kumaşlar sıkça tercih edilir. Beymen bebek kategorisinde, ünlü markaların organik serilerine yer verilir. Hem şık hem de cilt sağlığı açısından güvenilir olan bu tasarımlarla kız bebeklerin konforlu bir şıklığa kavuşması sağlanır.

Bebeğiniz İçin Body Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bebek bodyleri hem pratik hem de şık olmaları nedeniyle ailelerin severek kullandığı kıyafetler arasında yer alır. Sevimli ve çok yönlü tasarımlarıyla farklı kombinlere kolayca dahil edilebilirler. Bebek body çeşitleri kol boyları, materyalleri ve beden alternatifleriyle geniş seçeneklere sahiptir. En doğru tercihi yapabilmek için tasarımın konforuna, kumaşına ve kesimine özen göstermelisiniz. Bodyde yer alan aksesuarların iyi sabitlenmiş olması, boyutlarının bebek güvenliği için tehlike arz etmemesi kritik önem taşır. En doğru tercih için bebeğin boyu, kilosu, kumaş türünün cilt yapısına uygunluğu ve modelin pratik kullanımı dikkate alınması gereken unsurlar arasında yer alır.

Kumaş Türü

Pamuklu kumaşlar bebek tasarımlarının vazgeçilmezleri arasındadır. Organik olarak yetiştirilen ve işlenen pamuk, dokumaya yumuşak ve doğal bir doku kazandırır. Yumuşaklığı ve doğal lifleriyle öne çıkan bir diğer materyal ise bambudur. Bambu tasarımlar ince yapılarıyla yaz mevsimde bebeklerde oluşabilecek cilt sorunlarını en aza indirir.

Keten dokuma ise kendine has dokusu ve konforlu yapısıyla bebek giyimde tercih edilebilecek özel materyallerden bir diğeri olarak öne çıkar. Body tercihi yaparken tasarımda kullanılan kumaş türü, mevsime ve bebeğin cilt hassasiyetine göre seçilebilir.

Kullanılan Boyalar

Kız bebek kıyafetleri arasında renkli desenler ve baskılı tasarımlar büyük ilgi görür. Baskılı ya da renkli modeller tercih edilirken kullanılan boyanın sağlığa zararlı olmaması önemlidir. Su bazlı, bitkisel ve organik boyalar güvenli içerikleriyle bebek tasarımlarında sıkça kullanılır. Tasarımlarda kullanılan boyaların sağlık açısından uygun olduğunu gösteren sertifikalar seçim sırasında dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Cilt sağlığı ve alerjik olup olmaması açısından test edilmiş boyaların kullanıldığı tasarımları güvenle tercih edebilirsiniz.

Doğru Ölçü

Büyümenin çok hızlı olduğu bebeklik dönemi için bodylerde doğru beden tercihi oldukça önemlidir. Bebeğin konforu için seçilen tasarımın bebeğe tam oturması gerekir. Aşırı bol ya da dar kalacak bodyler bebeğin hareket özgürlüğünü kısıtlar ve rahatsızlık verir. Mutlu, huzurlu bebekler için seçilecek bodynin beden kılavuzuyla bebeğin ölçülerinin özenli şekilde karşılaştırması tavsiye edilir. Pratik bir seçim için bebeğin içinde bulunduğu ay, kilosu ve boyu göz önünde bulundurularak standart kalıplar da tercih edilebilir. Bebek uzun kollu body tasarımlarında ise kol boyuna ayrıca özen gösterilmesi tavsiye edilir.

Kolay Giydirip Çıkarabilme

Söz konusu bebek giyimi olduğunda, seçilen kıyafetlerin pratik kullanıma sahip olması hem bebek hem de aile için konfor sağlar. Bebeğin üşümemesi, kıyafet değişimi sırasında huzursuzlanmaması için tasarımların kolay giydirilip çıkarılabilme özelliğine sahip olması gerekir. Çıtçıtlı body bebek giyimin en pratik giysileri arasında yer alır. Hem kolayca giydirilmesi hem de alt değişimi sırasında hızlı hareket etmeye izin vermesi açısından, her bebeğin gardırobunda yer alması gereken en temel parçalar arasında yer alır.

Siz de kızınızın dolabını, en özel ve güzel kız bebek kıyafetleriyle zenginleştirmek istiyorsanız Beymen koleksiyonunda yer alan dünyaca ünlü markaların kaliteli ve şık tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

Devamını Gizle    

 

    
    
    

{{customPopupTitle}}