Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Marka on yıl önce Kilian Hennessy tarafından sonsuz ve en mükemmel lüks arayışıyla kurulmuştur. Çocukluğunun yoğun konyak mahzenlerindeki anılarından Paris'in en elegan akşamlarına uzanan ilhamıyla, KILIAN dört koku ailesi içeren eşsiz bir parfüm menüsü sunuyor. The Fresh, The Narcotics, The Cellars ve The Smokes.

Kilian

({{filteredProducts.total}} Ürün)

2007 yılında zarafet ve tavizsiz lüks arasında mükemmel bir denge yakalamak için yola çıkan Kilian, kişiliğinin farklı yönlerini keşfetmek isteyenler için çarpıcı koleksiyonlar sunuyor. Fransız estetiğinin parfüm şişelerine gizlenmiş halini sunan marka, köklü bir aile geleneğinin altın çağını yaşıyor. Parfüm üretiminin özüne dönerken çağdaş bir dokunuş katmayı da ihmal etmeyen Kilian, lüks Paris akşamlarının en zarif kokularını stil sahibi erkek ve kadınlarla buluşturuyor.

Kozmetik sektörüne hızlı bir giriş yapan Kilian, konyak fıçılarındaki odun ve alkoldeki şekeri anımsatan otantik kokularıyla öne çıkıyor. Kullanıcıları zengin bir ürün seçkisiyle karşılayan marka, parfümlerin yanı sıra vücut losyonu ve ruj gibi kozmetikler de sunuyor. Üst düzey bir lüks deneyimi vadeden Kilian markalı ürünlere sahip olmak istiyorsanız, markanın en çarpıcı koleksiyonları Beymen.com’un avantajlı fırsatlarıyla sizleri bekliyor.

Devamını Göster
 

Tanrılar ve Ölümlüler Arasında Ortak Bir Dil: Kilian Parfüm Koleksiyonu

Kilian kozmetik dünyasına adım attığı günden beri zamansız aromaların izini sürmeye devam ediyor. Her biri farklı duyguları harekete geçiren kokularıyla sıra dışılığın nasıl bir his olduğunu öğretiyor. Kilian parfüm koleksiyonunda lüks aromalarla öne çıkan 4 farklı koku ailesi yer alıyor: The Fresh, The Narcotics, The Cellars ve The Smokes. Yeryüzünün gizli hazinelerini zarif tenlerle buluşturan markanın koku arşivinde meyveli aromalardan odunsu tonlara kadar zengin seçenekler bulunuyor.

Kilian kadın parfüm tasarımlarının yanı sıra maskülen ve feminen esintileri bir araya getiren unisex parfüm seçenekleri de sunuyor. Tutkulu bir aşk hikayesinden beslenen Kilian Back To Black koleksiyonu markanın en popüler formülleri arasında yer alıyor. Markanın özgür karakterine atıfta bulunan ferahlatıcı kokular ise özellikle yaz mevsiminin sıcak atmosferinde inanılmaz bir etki yaratıyor. Kilian erkek parfüm tasarımları arasında klasik olmaya aday Gone Girl Gone Bad kokusu da bunlardan biri. Daha önce keşfedilmemiş özleri bir araya getiren bu özel şişenin içinde meyve ve çiçek aromalarının kışkırtıcı birlikteliği sahneleniyor.

Yarım kalan hikayeleri tamamlama rolü üstlenen Kilian parfümleri ilk temasta fark edilen özgün dokusuyla sofistike hislere davetiye çıkarıyor. Markanın bağımlılık yaratan parfüm koleksiyonları hem erkek hem kadınlar için vazgeçilmez seçeneklerle öne çıkarken, yeniden doldurulabilir şişelerle sürdürülebilirliğin en lüks halini yaşatıyor. Kilian Love Don’t Be Shy ile ilk aşkın masumiyetini deneyimlerken, diğer taraftan Black Phantom parfümündeki kahve, karamel ve sandal ağacı aromalarının şaşırtıcı senfonisiyle cildinizi şımartabilirsiniz.

Kokusuyla Baş Döndüren Bir Ruj Koleksiyonu: Kilian Le Rouge

İkonik tasarımlarıyla kadın tenine övgülü dokunuşlar yapan Kilian bunu yalnızca parfümleriyle değil, aynı zamanda fenomen haline gelen rujlarıyla gerçekleştiriyor. Markanın ilk ruj koleksiyonu olan Kilian Le Rouge, aradığını bulmakta zorlananların karşısına mutluluk verici bir tesadüfle çıkıyor. Mat ve saten bitişli seçenekler sunan Le Rouge ruj tasarımları seksi kırmızıyı parfüm sanatının incelikleriyle buluşturuyor.

Markanın kurucusu Kilian Hennessy’e göre her kadının mükemmel ruju bulma arayışı mükemmel kokuyu bulma arayışıyla tamamen aynı. Tam da bu sebeple üretilen Le Rouge ister gece ister gündüz olsun, günün her saatinde taşımaya değer değerli bir tılsım gibi. Dudak makyajı için çizilmiş sınırların dışına çıkmak istiyorsanız, Kilian ruj seçenekleri hem ikonik ambalajları hem de elde bıraktığı ağırlıkla şehvetli bir aksesuar niteliği taşıyor.

Kilian Parfümlü Vücut Losyonları ile Cildinize Hak Ettiğini Verin

Kilian doğal kokuların gücünü açığa çıkarma ustalığını kişisel bakım ürünlerinde de kullanıyor. Markanın parfümlü vücut losyonları bakım ritüelinizin yıldızı olmaya hazırlanıyor. Şehvetli ve masum notaların bir araya geldiği ilham verici Kilian vücut losyonu ürünleri ve daha fazlası için Beymen.com’un size özel ayrıcalıklarına göz atabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}