Kapat
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
space
ÜYE OL

Üye değil misiniz? Hemen üye olun ve Beymen avantajlarından yararlanın.

Her ebeveyn, bebek veya çocuğun sağlıkla büyümesi ve gelişmesi için çabalar. Sürekli daha iyisi var mı diye araştırır, onlar için en doğru ve sağlıklı tercihleri yapmaya özen gösterirler. Devamını Göster

Bilinçli her ebeveynin bildiği üzere, insanların ayak sağlığının temeli özellikle bebeklik ve çocukluk dönemlerinde atılır. Bu yaşlarda onlar adına yapılacak tercihler, hayatları boyunca sağlıkları üzerinde etkili olacaktır. Çocuğunuz için uygun seçimler yaparak hem ayaklarının normal büyümesini hem sağlıklı kas gelişimini hem de parmaklarının kavrama yeteneğinin gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Bu konuda yapılması gereken ilk önemli seçimler patik ve çorap modelleri üzerinedir. Çünkü bebeğiniz dışarıda yürüyüp koşmaya başlamadan ve ayakkabı ihtiyacı doğmadan uzun bir süre önce, evde ilk adımlarını atar. Zaten daha yürümeye başlamayan bebeklerinizin minik ayaklarının üşümesini önlemek için de ilk doğdukları günden itibaren onlara çorap veya patik giydirmek gerekir. Yani sahip olacakları her bir çift, onların hassas tenine ve ayak gelişimine mutlaka uyumlu olmak zorundadır.

Bu önemli tercihi yaparken güvenebileceğiniz markaları bilmiyor ya da araştırmaya zaman bulamıyorsanız, Beymen.com’un sizler için bir araya getirdiği en kaliteli ve en güvenilir çocuk çorap ve patik modellerini inceleyebilir; en doğru tercihleri yapabilirsiniz.

Çocuk Çorap ve Patik Çeşitleri

Bebek ve çocukların bağışıklıkları yetişkinler kadar kuvvetli olmadığı gibi tenleri de çok daha hassastır. Bu yüzden, çocuklarınızın minik ayakları için alacağınız çorap ve patik modellerine bakarken öncelikle kullanılan materyallerin sağlıklı ve güvenilir olmasına özen göstermelisiniz. Örneğin çorap tercihlerinizi, üşütmelerini önleyecek olan pamuk iplikli modellerden yana yapabilirsiniz. Patik tercihlerini ise ayaklarına uygun olacak yüzde 100 deri veya yüzde 100 keten tasarımlar arasından yapmanız en doğru karar olacaktır.

Sağlık açısından güvenirliğine emin olduğunuz ürünler arasından, bebeğinizin veya çocuğunuzun ilgisini çekecek; kendi kendine giymek isteyeceği tasarımları seçmelisiniz. Kıyafetleri ile uyumlu kombinler yapmanız, şirinliklerine şirinlik katacaktır. Online alışverişin en kolay ve güvenli adresi Beymen.com’da uğur böceği, yıldız, çiçek gibi figürlerin olduğu rengarenk modellerin yanı sıra soft renklerden oluşan sade modellerin de yer alıyor. İçlerinden ihtiyacınız ve çocuğunuzun stiline göre bir tercih yapabilirsiniz.

Çocuğunuz için patik seçiminizi yaparken, mutlaka ayak boylarına uygun, ayak parmaklarını rahat hareket ettirebilecekleri seçimler yapmalısınız. Çünkü hatalı tercihler sonucu yere basışları yanlış gelişebilir; buna bağlı olarak ileriki yaşlarda postür bozuklukları ve dengesiz kas dağılımları ile uğraşmak zorunda kalabilirler. Bu nedenle seçtiğiniz ürünlerin stili ve materyali kadar bebeğiniz için en doğru ebatlarda olması da oldukça önemlidir.

Çocuk Çorap ve Patik Markaları

Konu çocuklar olunca, onlar için en iyisini yapmak her zaman önceliğimizdir. Bu nedenle kendimiz için yaptığımız alışverişlere kıyasla onlar için yaptıklarımızda çok daha seçici davranırız. Yalnızca dünyaca ünlü ve kaliteli markalara yer veren Beymen.com’da sezonun en trend ve güvenilir patik ve çorap modellerinibulabilirsiniz.

Stella McCartney’in çorap modelleri ile bebeklerinizin minik ayaklarını sıcacık tutarken, Pidipidi’nin yüzde 100 keten patikleri ile hem rahat yürümelerini hem de o yaşlarda dahi stil sahibi görünmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Fendi’nin sezonun en çok tercih edilen ürünlerinden olan, çocuklar için de unisex olarak uyarladığı balerin tarzı deri patikleri de mutlaka incelemelisiniz. Bunlara ek olarak Dolce&Gabbana, Queen Unique ve Princess Baby gibi güvenilir markaların çocuk çorap ve patik modelleri Beymen.com’da sizleri bekliyor. Bu modeller arasından gönül rahatlığıyla seçim yapabilir bebeğinizin hem ayak yapısına hem de stiline uygun birçok ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Devamını Gizle

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız