Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Kız Çocuk Pijama

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Uyku vakti günün en tatlı zamanı! Tüm gün okulda, işte, sokakta geçen günün ardından yatağa yatmak herkesin hayali. Yorgunluğun atılacağı bu sürede tüm ihtiyaçların konforlu olması ise çok önemli. Yatağın rahatlığı, ışıklar, odanın oksijeni, sessizlik ve tabii ki olmazsa olmaz pijamalar... Güzel bir uyku için pijama tercihi oldukça önemli. Herkesin kendini rahat hissettiği, uyurken huzurlu olduğu farklı şekilde ve çeşitte pijaması vardır. Gecelikler, uyku tulumları, uzun pijamalar, şortlu pijamalar bu kategorinin içerisinde yer alır. Büyüme çağında olan kız çocukları içinse en uygun modeli bulmak gerekir. En kaliteli ve en iyi uyku tulumu modelleri için Beymen.com’a gelip beğendiğiniz modeli kolayca satın alabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Kız Çocuk Pijama / Uyku Tulumu Modelleri

Kız çocukları için genellikle tercih edilen modeller iki parçalı modeller oluyor. Böylece çocuğunuz terlediğinde, üzerine bir şey döküldüğünde ya da iki takımı karıştırmak istediğinde kolayca yeni bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu sayede hem daha uzun ömürlü hem de daha eğlenceli pijama seçenekleriniz olabilir. Pijama setleri ise genellikle uzun kollu ve uzun paçalı olarak tasarlanıyor. İçinde olduğunuz sezona göre kısa kollu üstlerle kombinleyebilir ya da şortlu pijama takımlarına göz atabilirsiniz. Çocuğunuz bu pijamalarla sadece uyku zamanını değil evde vaktinin büyük kısmını geçirebilir.

Kız çocuk pijama modellerinin tasarımlarında dikkat etmeniz gereken en önemli konu boyun kısımları. Bisiklet yaka pijama üstleri önceliğiniz olmalı. Bu modellerin önemi çocuğunuzun uyurken daha rahat nefes almasını sağlıyor oluşu. Eğer dar yakalı bir pijama üstü tercih ederseniz bu, çocuğunuzun rahat nefes almasını engelleyerek sık sık uyanmasına ve konforsuz bir gece geçirmesine sebep olabilir. Pijama altları konusunda seçim size kalmış. Beli lastikli ya da normal; lastik paçalı ya da normal paçalı modelleri düşünebilirsiniz. Özellikle lastik belli tasarımlar hızla büyüyen çocuklar için kullanışlı olabilir.

Çocukların hareketli yatıyor olmaları ve tenlerinin daha yumuşak olmasından ötürü içerisinde en rahat oldukları pijamayı seçmelisiniz. Pamuk bazlı tasarımlar ile aradığınız konforu yakalayabilirsiniz. Renk opsiyonları çok geniş olan pijama takımlarında yumuşak tonları, degradeli modelleri, nakış işlemeli tasarımları düşünebilirsiniz.

Eskiden sadece bebekler için tercih edilen uyku tulumları son seneler içerisinde her yaştan çocuğun sevdiği bir parça haline geldi. Aileler tarafından da sıkça tercih edilen bu tulumların avantajıysa çıtçıt kapamalı olmaları. Kolayca giydirip çıkarılabilir tek bir parça olması hem size hem de çocuğunuza büyük bir rahatlık sağlayabilir. Tulumlar, kış aylarında olduğu gibi ilkbahar ya da yaz aylarında da rahatlıkla kullanılabilir. Şapkalı ve hırkalı seçeneklerinin de bulunduğu uyku tulumu modelleri çoğunlukla beyaz renk olarak tercih ediliyor. Tulumların üzerindeki küçük hayvan nakışları, kapama yerlerinde yer alan renkli ip tercihleri ise bu modelleri hareketlendirerek şirinlik katıyor.

Kız Çocuk Pijama Ve Uyku Tulumu Markaları

Çocuk pijamalarının ve uyku tulumlarının yüzlerce modeli bulunuyor. Bu modeller arasından tercih yaparken markalar ise çok önemli bir yer tutuyor. Kendini kalite ve konfor konusunda kanıtlamış markalar bu konuda işinizi kolaylaştırabilir. Örneğin Müsli markasının uzun kollu, yüzde yüz pamuk pijama modellerine bakabilirsiniz. Daha renkli modeller için Molo’nun bisiklet yakalı, pamuklu ürünlerine göz atabilirsiniz. Tulum setleri tercihleriniz için Kissy Kissy’nin tasarımlarını düşünebilirsiniz. Beymen.com’u ziyaret ederek her sezon yenilenen kız çocuk pijama ve uyku tulumları modellerini inceleyebilir ve istediğiniz mevsime göre alışverişinizi yapabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}