Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Kız Bebek Aksesuar

({{filteredProducts.total}} Ürün)

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın sağlığı her zaman ilk plandadır. Hasta olmamaları için elimizden geleni yaptığımız gibi ilerde oluşabilecek çeşitli sağlık sorunlarının da önüne geçmek isteriz. Elbette göz sağlığı da bunlardan biridir. Bebeklikten itibaren sağlık konusuna ne kadar dikkat edilirse bazı problemler de o kadar geç açığa çıkar. Gözleri güneşten korumak en az cildi korumak kadar önemlidir. Zararlı ışınların gözlere zarar vermemesi için kullanılan güneş gözlüklerinin tasarımları bebekler ve çocuklar için özeldir. En özel, en kaliteli çocuk ve bebek güneş gözlüğü modellerini Beymen.com’da bulabilir; çocuğunuzun hem göz sağlığını koruyabilir hem de stil sahibi bir birey olarak yetişmesini sağlayabilirsiniz.

Devamını Göster

Çocuk Gözlük Modelleri

Çocuklarda ve bebeklerde güneş gözlüklerinin özelliklerine ekstra dikkat edilmelidir. Kendi kullandığımız güneş gözlüklerinin son trendlere uyumlu olmasına ve tasarımına dikkat etsek de çocuklar için aynı durum söz konusu değildir. Söz konusu onlar olduğunda, en önemli husus gözlüklerin sağlığa uygun olmasıdır. Bebeklerin ve çocukların yüzleri ve gözleri bizimkinden daha hassastır ve özel bir ilgi gerekir. Bu yüzden de onlar için kaliteli camlara sahip güneş gözlükleri almak gerekir. UV filtresi iyi olan hatta polarize camlar tercih edilmelidir. Polarize camlar ameliyatlı ya da çok duyarlı gözlere önerilir.

Güzel ve kaliteli bir camın yanı sıra çerçeveye de dikkat edilmelidir. Küçükler elleriyle gözlüklerini çıkarıp fırlatabilir, ısırmaya çalışabilir ya da farkında olmadan gözlüklere zarar verebilirler. Gözlük çerçevesi ne kadar kaliteli ve çocuklara uygun olursa kullanımları da o kadar uzun ömürlü ve temiz olur. Plastik çerçeveler tam olarak küçüklere göredir; çocuklara ve bebeklere zarar vermez, onların verebileceği darbelere karşı daha dayanıklıdır. Bununla beraber yüze uyumluluk da dikkat edilmesi gereken bir konudur. Özellikle bebeklerin kemikleri daha tam oturmadığı ve güçlü olmadığı için ağır ya da yanlış bir gözlük seçimi burun kemiğine zarar verebilir, kulak kısmını ağrıtabilir. Çocuğunuzun yüzünde ne büyük ne de küçük duran, darlığı ile rahatsız etmeyecek ve kemiklere zarar vermeyecek çerçeveler tercih edilmelidir. Bol gözlükler büyük gelip onları rahatsız edebilir; dar çerçeveli gözlüklerse canlarını yakıp ilerde çeşitli sorunlara yol açabilir.

Çocuk gözlük çeşitlerinde daha çok yuvarlak modeller tercih edilse de en rahat olanları kafadan geçirmeli ya da askılı olan modellerdir. Bu gözlükler gözden daha zor çıkıp askıları sayesinde yere düşmez. Bu da gözlüğün uzun vadede zarar görmesini büyük ölçüde önler.

Ne kadar rahat ve konforlu olsalar da çocuk gözlükleri renkleri ve farklı tasarımlarıyla da göz doldurur. Çocuğunuzun kıyafetlerine göre renk renk gözlüklerden birini seçebilir, sağlığına dikkat ederken stiliyle de erken yaştan dikkatleri üzerine çekebilirsiniz.

Çocuk Gözlük Markaları

Çocuk ve bebek gözlüklerini seçerken gözlüğün özellikleri kadar markası da önemli bir referans oluşturur. Beymen.com, dünyanın en kaliteli markalarına ait gözlük tasarımlarını sizin için bir araya getiriyor ve karar verme sürecinde işinizi kolaylaştırıyor. IZIPIZI, bebek ve çocuk gözlüklerinde en kaliteli çeşitleri üretmekle biliniyor ve onlarca model seçeneğiyle Beymen.com’da yerini alıyor. Fransız markanın farklı modellerdeki plastik gözlükleri çocukların hem beğenisini kazanıyor hem de onları rahat ettiriyor. Renk renk ve desenli seçenekleri ile çocuğunuzun daha erken yaşta trendlere ayak uydurmasını sağlayan IZIPIZI marka gözlükler, miniklerin sevimliliğine hoş bir stil katıyor. Markanın farklı kesimdeki gözlüklerini tercih edebilir, tatlı ve renkli tasarımlarıyla tüm gözleri çocuğunuzun üzerine çekebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}