Kapat
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
space
ÜYE OL

Üye değil misiniz? Hemen üye olun ve Beymen avantajlarından yararlanın.

Çocuklar için odaları, onların tüm dünyalarıdır. Bu nedenle odalarında kendilerini iyi hissetmeleri oldukça önemli bir konu. Bazı durumlarda, çocukların düzinelerce minik minik eşyasını düzenli bir şekilde bu odalarda temin edebilmek ebeveynler için oldukça zor olabilir. Siz de hem dekoratif hem de işlevsel çocuk odası düzenleyicileri kullanarak, miniklerin odalarını düzenlemeyi hem kendiniz için eğlenceli bir hale getirebilir hem de çocuklarınızın vakitlerinin çok büyük bir kısmını geçirdikleri odalarında kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Devamını Göster

Çocuğunuz için en öncelikli oyun ve öğrenme alanı olması gereken odalarının kendilerine uygun bir stilde düzenlenmesi oldukça önemlidir. Miniklerin saatlerini en güzel şekilde geçirebileceği bir oda yaratmak için, anne babaların çocuklarının ilgi alanları ve zevklerini çok iyi bilip buna göre uygun tercihler yapmaları gerekir. Bu noktada imdadınıza çocuk odası düzenleyicileri yetişir ve hem dekorasyon hem fonksiyon açısından çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılarken alandan da tasarruf etmenize yardımcı olur.

Çocuk odası düzenleyicilerinin dekoratif ve işlevsel olmalarının yanı sıra sağlıklı ve güvenilir de olmaları gerekir. Çocuğunuzun hassas bedenine uygun materyallerden yapılmış, kendini incitmesine imkan tanımayacak ürünler seçmek ebeveynlerin sorumluluğundadır. Siz de dünyaca ünlü markaların en güvenilir ürünlerine kolaylıkla sahip olabilmek için Beymen.com’u ziyaret edebilir, gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

Çocuk Odası Düzenleyicileri ve Modelleri

Gün içinde tek istekleri bol bol oyun oynamak olan çocuklarımızı mutlu etmek için onlara düzinelerce oyun ve oyuncak alırız. Gelişim çağında oldukları için merak ve ilgileri kolaylıkla dağılabilir. Bir hafta yanından ayırmadığı, tüm gününü onunla geçirdiği oyuncağının diğer hafta ilgilenmeyebilir; ancak gelecek hafta gözleri yine o oyuncağını arayabilir. Bu nedenle, ufaklıkların zamanla küçük bir servete dönüşen oyuncak koleksiyonlarının düzenli bir şekilde muhafaza etmek gerekir. Bunun için son yıllarda oldukça moda olan hem dekoratif hem de işlevsel bazı taktikler vardır. Gören tüm çocukları hayran bırakacak, anne babalar tarafından da sorgu yağmuruna tutulmanıza sebep olacak bazı taktiklerle ufaklıkların odasını eğlenceli ve stil sahibi bir görünüme ulaştırabilirsiniz.

Bunlardan ilk sırada gelenler kapı, duvar, dolap veya yatak üzerlerine asılabilen bez, kese şeklinde askılıklardır. İçlerine bebek, araba gibi oyuncaklarını koyabileceğiniz bu askılıklar ile çocuğunuz her oyuncağını bir arada görürken, toplama konusunda da zahmetsiz olacağı için size kolaylıkla yardım edebilecektir.

Küçük alanların en iyi değerlendirilmesini sağlayan kutu modası ile içlerine oyuncak veya kitaplar koyduğunuz kutuları çocuğunuz için oturak veya yastıklar ekleyerek konforlu birer koltuk haline getirebilir; oyun oynayarak kitap okuyacakları, onlara özel birer alan yaratabilirsiniz. Onlar için bu tarz kişisel okuma alanları oluşturmak, öğrenmeye heves etmelerini sağlayarak kişisel gelişimlerine de katkıda bulunur.

Bebeklerinizin altlarını değiştirirken evde olmasanız dahi, onlara özel alt açma örtüleri ile evin sıcaklığı ve rahatlığını hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Tercihinizi yabancı bir ortamda sakinleşmelerini sağlayacak olan pastel tonlardan yana kullanarak gönül rahatlığı ile her yerde bebeğinizin bezini değiştirebilirsiniz.

Çocuk Odası Düzenleyicileri ve Markaları

Çocukların odasına alacağınız her bir eşyayı özenle seçmelisinizdir. Ani ve dengesiz hareketleri sonucu kendilerini incitmelerine fırsat vermeyecek, çok sert veya sivri uçları bulunmayan düzenleyicilerle odalarını oluşturmalısınız. Ayrıca bağışıklık sistemlerini zayıf düşürecek her mikroptan uzak olması adına anti-bakteriyel kumaşlardan yapılmış ürünler tercih etmelisinizdir. Özellikle bebeğinizin altını farklı yerlerde değiştireceğinizde, rahat ederken güvende olmaları için alt açma bezlerini seçerken ekstra özen göstermelisiniz. Beymen.com’da bulunan Princess Baby marka alt açma bezlerinden birine sahip olarak siz de bebeğiniz için en doğru tercihi yapabilirsiniz.
Devamını Gizle

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız