Kendi giyimimizde kimi zaman stil sahibi bir görünüm için konforu bir kenara bırakabiliyoruz. Ancak konu çocuklar olunca bu asla mümkün olmuyor. Her durumda onların sağlıklı gelişimlerini destekleyecek, hassas bedenleri için en uygun eşya seçimini yapmak zorundayız. Öte yandan günümüzde çocuklar için tasarlanan ayakkabılar, özellikle de sneakerlar sayesinde hem konforlu hem de stil sahibi olmaları fazlasıyla mümkün.

Çocukların gelişimlerini direkt etkileyecek olan ayakkabıları seçerken çok bilinçli olmak gerekir. Onların minik ayakları için en sağlıklı tercih; rahatça giyilebilmeleri, özel taban yapıları ve hafif olmalarıyla sneaker ayakkabılar olacaktır. Özellikle son senelerde yetişkinler için tasarlanan her modelin çocuklar için de tasarlanması ile birbirinden şeker sneakers modelleri piyasaya sürüldü. Çocuğunuzun kullanım amacına ve ayak yapısına uygun olacak, aynı zamanda da daha o yaşlarda stilini oluşturacak en uygun sneakers modellerine göz atmak için Beymen.com’u ziyaret etmelisiniz.

Devamını Göster
 

Çocuk Sneakers Çeşitleri

Sneakers, çocuklarınızın uzun vadede sağlığı için en uygun ayakkabı çeşitlerindendir. Sneakers modellerini seçerken dikkat etmeniz gereken ayrıntılı hususlar var: Bunlar içinde en önemlisi çocuğunuzun ayak yapısına ve yere basışına uygun olarak bir seçim yapmak. Alacağınız ayakkabının renginden ve şeklinden önce bu ayakkabının çocuğunuzun ayak yapısı için uygun tercih olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde uzun vadede basış bozukluklarına bağlı olarak, eklem sorunları veya postür bozuklukları bile oluşabilir. Tüm bunlardan kaçınmak adına çocuğunuzun ayağını sıkan ya da çok büyük olan modellerden kaçınarak ayak ucunda bir santimetreye yakın boşluk kalacak büyüklükte ayakkabılar tercih etmelisiniz.

Çocuğunuzun sağlığına ve ayak yapısına uygun sneakers modellerini filtreledikten sonra, zevkinize ve çocuğunuzun giyeceği ortama uygun estetik amaçlı tercihler yapabilirsiniz. Jean pantolon ve t-shirtler ile giymesi için düz veya air tabanlı spor-şık modelleri tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte eşofman takımlarının altına giyebilecekleri spor ayakkabılardan da mutlaka ufaklıkların gardıroplarına en az birer tane eklemelisiniz.

Geçtiğimiz birkaç sezonun yetişkin modasının son trendlerine artık çocuk modasında da sıklıkla rastlıyoruz. Yüksek tabanlı, düz veya hareketli renklerden oluşan sneakers modellerinin yanı sıra; alçak ve düz tabanlı süet, biraz daha klasiğe kaçan sneakers modellerinin aynılarını çocuk reyonlarında da görüyoruz. Unisex olarak tercih edilebilen sneakers modellerinden ailecek birer tane edinerek stiliniz ve şirinliğiniz ile tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Yetişkin tasarımlarının minyatürlerinin yanı sıra sadece çocuklara özel üretilen birbirinden hoş sneakers modelleri de var. Çocuğunuzun stiline göre dilerseniz capcanlı renklerden ve şirin baskılardan oluşan modelleri tercih edebilir; dilerseniz de logolu tasarımları değerlendirebilirsiniz. Siz de çocuğunuz için en sağlıklı ve stil sahibi sneakers ayakkabıyı seçebilmek için Beymen.com’da yer alan modelleri detaylı bir şekilde incelemelisiniz.

Çocuk Sneakers Markaları

Çocukların ayakkabı seçimi konusunda ne kadar hassas olunması gerektiğini hepimiz biliriz. Ancak piyasadaki yüzlerce farklı marka ve üründen hangilerine güvenebileceğinizden emin olamayabiliriz. Beymen.com tam da bu noktada imdadınıza koşuyor ve sizler için dünyanın en ünlü ve en güvenilir markalarını bir araya getiriyor. Siz de çocuğunuz için bir sneaker arıyorsanız; Adidas, Nike, Puma, Vans gibi markalara ait yetişkin modellerin şirin minyatürlerinden Dolce&Gabbana’nın çocuklara özel en canlı ve renkli tasarımlarına kadar farklı stillerde seçenekleri Beymen.com’da kolayca bulabilirsiniz. Skechers’ın kuş kadar hafif ve oldukça rahat ayakkabıları çocuklar için sıkça tercih ediliyor. Dilerseniz sade renkleri dilerseniz de parlak, canlı ve karışık renklerden oluşan modellerini tercih edebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}