Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Günlük Ayakkabı

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Brunello Cucinelli

AYAKKABI

-%33 13.950,00 TL 9.395,00 TL
Brunello Cucinelli

AYAKKABI

-%28 17.250,00 TL 12.495,00 TL

Bebeklerin her anı heyecan doludur. İlk konuşma, ilk gülüş, ilk yürüyüş… Bir bebek ilk adımlarını atmaya başladığında onu koruma içgüdünüz daha da artar. İşte bu yüzden özellikle ilk adımlar atılırken ayakkabı seçiminde daha hassas olunur. İlk defa ayakkabıya alışacak olan minik ayakların yürümeye en kaliteli ve en iyi ürünlerle başlaması gerekir. Sadece ilk adımlarda değil, gelişme çağında da ayak şekli ve sağlığı açısından bu çok önemlidir. En kaliteli ve stil sahibi ayakkabıları Beymen.com’da bulabilir; çocuğunuz rahat ederken stiliyle de dikkatleri çekmesini sağlayabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Çocuk Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı bir aksesuardan ziyade bir tutkudur. Çoğu zaman ihtiyaç olmasa bile sırf beğenildiği için bir ayakkabı alınabilir. Büyükler için tutku olsa da küçükler için bu durum biraz daha farklıdır. Bebeklere ve çocuklara ayakkabı alırken görüntüsünden ziyade rahatlığına ve konforuna dikkat edilmelidir. Çünkü bir çocuk ne kadar rahatsa o kadar mutlu olur. Öte yandan yanlış ayakkabı seçimi çocuğun ayak sağlığını ya da şeklini bozabilir.

Her yere giyilebilen spor stildeki ayakkabılar çocuklar için idealdir. Yaz ya da kış kullanılabilen spor modeller hem her kıyafetin altına uyar hem de her mevsim rahatlık için idealdir. Spor modeller de kendi arasında çeşitlenir. Kız çocukları için simli, yıldızlı, desenli ve baskılı olanlar popülerken erkek çocuklar için daha havalı ve koyu renkte modeller ön plana çıkar. Spor ayakkabıda her ne kadar bağcıklı modeller en fazla çeşitliliğe sahipse de bağcıksız ya da cırt cırtlı modeller de çokça tercih edilir. Hem bağcık bağlama derdinden kurtaran hem de spor olan bu ayakkabılar çoğu kombine rahatlıkla uyum sağlar. Spor ile babet arası ayakkabı modelleri ise cici görünmek ve de spor rahatlığında olmak isteyen küçük hanımlar için güzel bir seçenek olacaktır.

İddialı ortamlara, düğünlere ya da etkinliklere çocuğunuzu da en az kendiniz gibi güzel ve özel giydirmek isteyebilirsiniz. Özellikle erkek çocuklarında spor ayakkabı dışında seçenek bulmak zor olabilir. Bağcıklı ve köseleye benzer çocuk ayakkabıları hem sevimli görüntüleri hem de küçük birer beyefendi edalarıyla tercih edebileceğiniz ayakkabılardan olacaktır.

Çocuk Ayakkabı Markaları

Çocuk ayakkabı çeşitlerinin bu denli fazla olmasının en büyük nedenlerinden biri her geçen gün daha fazla markanın çocuk ayakkabısı tasarlamasıdır. Günümüzde neredeyse her marka çocuk ayakkabıları üretiyor. Fakat çocuk ayakkabısı seçerken her markayı da tercih etmemek gerekir. Bu noktada markaların genel anlamda sahip olduğu çizgi ve imaj, güzel bir referans olacaktır. Materyallerin kalitesi, modelin ayakla uyumu ve dayanıklılığı oldukça önemlidir. Beymen.com, dünyanın en kaliteli çocuk ayakkabı markalarını sizler için bir araya getirerek işinizi kolaylaştırıyor.

Yüzde 100 doğal malzemelerden yapılan Victoria marka ayakkabılar çocuğunuz için tercih edebileceğiniz markalardan biri. İspanya’da üretilen Victoria ayakkabılar çocuğunuzun ayak sağlığı için tasarlanmış birtakım özelliklere sahip. Doğal kumaşlar kullanan marka, ürünlerinde stilden de asla ödün vermiyor. Hem kız hem erkek çocuklar için en stil sahibi ayakkabıları üreten Victoria’nın Beymen.com’da bulunan tasarımlarına baktığınızda bağcıklıdan bağcıksıza, simliden payetliye, spordan iddialıya pek çok farklı ayakkabı seçeneği bulabilmek mümkün. Spor ayakkabıda tercih edebileceğiniz bir diğer marka ise Timberland. Doğayı seven çocuklara koşullara uygun ayakkabılar bulmak gerekir. Bu koşullara uyacak en iyi ve dayanıklı ayakkabılar da Timberland markasında bulunabilir. İddialı ayakkabılarıyla Gucci, farklı tasarımlarıyla Dolce&Gabbana ve en şirin sandaletleriyle Pidipidi bakabileceğiniz diğer ayakkabı markalarından birkaçı.

Çocuğunuz için en doğru ayakkabıyı Beymen.com’a davetlisiniz…

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}