Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Kaykay

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Quiksilver Flashback 8" Kaykay

3.499,99 TL
Sepette 2.974,99 TL

The Skateroom In Italian Jean-Michel Basquiat Kaykay Tablo

49.950 TL 39.495 TL Ek İndirimle 34.995 TL

Quiksilver Woody Kahverengi Kaykay

4.399,99 TL
Sepette 3.739,99 TL

Quiksilver Trips Complete Skateboard

3.499,99 TL
Sepette 2.974,99 TL

Quiksilver Bubbles Kaykay

4.799,99 TL
Sepette 4.079,99 TL

Quiksilver Mıssıon Complete Skateboard

3.499,99 TL
Sepette 2.974,99 TL

Quiksilver Darkday Kaykay

3.799,99 TL
Sepette 3.229,99 TL

Quiksilver Rıder Complete Skateboard

4.399,99 TL
Sepette 3.739,99 TL

The Skateroom Peanuts Apollo Kaykay Tablo

-%23 15.250 TL 11.995 TL 9.195 TL

Quiksilver Mıdnıght Longboard Kaykay

6.799,99 TL
Sepette 5.439,99 TL

Jetsurf Skateboard Race Siyah Kaykay

-%12 80.000 TL 70.000 TL
Doğaya Sevgi

Quiksilver Shred Complete Skateboard

3.499,99 TL
Sepette 2.974,99 TL
  

Çeviklik ve eğlencenin sporu longboard kaykayı, yüksek hız ve bolca manevra için tasarlanmış olan özel bir model. Temelde dalga bulmakta zorlanan sörfçülerin hareketlerini karada çalışabilmeleri için icat edilen bu özel tahta sporu, şehir hayatında açık havada yapılabilecek en eğlenceli etkinlikler arasında yer alır. Longboard’un yapıldığı malzeme, tekerlek özellikleri ve kalınlığı, üzerinde alınabilecek mesafeyi ve yapılabilecek hareketleri belirler. Beymen özel koleksiyonunda en özel markaların en iddialı tasarımlarına ulaşabilirsiniz.

Devamını Göster    
 

Longboard Tasarımlarıyla İddialı Markalar

Longboard her geçen gün artan popülaritesi ile beraber tasarım anlamında da kullanıcılara farklı seçeneklerin sunulduğu zengin bir alan haline gelir. Tasarımlar çeşitlenirken iki farklı boyut öne çıkıyor. Öncelikli olarak longboardun kullanım amacı ön plandadır. Gezinti, akrobatik hareketler ya da yolculuk için tercih edilebilecek tasarımlar kalınlık, şekil ve tekerlek bakımından birbirinden ayrılır. Tahtalar hazırlanırken kullanıcıların tarzı ve karakteri de dikkate alınır. Tasarımında kullanılan desenler, baskılar, logo uygulamaları, tahtaya verilen özel şekil gibi detaylar sporcunun kendi karakterini yansıtması için idealdir. Renkler, kullanılan materyalin dokusu ve tekerleklerin yapısı da sadece işlevleriyle değil şıklıklarıyla da dikkat çeker. Longboardlarıyla öne çıkan dünyaca ünlü markalardan birkaçı ise şu şekildedir:

Arbor: Çevre Dostu ürünleriyle dikkat çeken bir marka olan Arbor, ahşap ve bambu gibi doğal malzemeleri en şık şekilde kullanır. Yüksek kaliteli hammadde tercihiyle üstün performans ve dayanıklılığı güvence altına alır. Tasarımlarında grafik ve desen kullanımı ön plandadır. Üstelik markanın öncüsü olduğu bağış programları sayesinde dünyanın birçok köşesinde yer alan ormanlara ağaç dikimi yapılıyor.

Quiksilver: Kaykayın ve sörfün en bilinen markalarından biri olan Quiksilver, longboardlarıyla da adından söz ettiriyor. Tasarımlarıyla sürüş zevkini arttırmak için yenilikçi çözümler sunar. Yüksek kaliteli ahşap, bambu gibi doğal materyalleri, karbon fiber ve cam elyaf teknolojisiyle daha da dayanıklı ve hafif hale getirmeyi başarır.

Santa Cruz: Kaliforniya’nın neşesini tasarımlarına yansıtan marka, sürdürülebilir ve kaliteli ürünleriyle öne çıkar. Outdoor kullanım için yüksek kaliteyi performansla birleştiren tasarımlarda doğal malzemeler yüksek teknolojiyle işlenerek ortaya hafif sonuçlar çıkarır. Modellerine kendine has çizgisini yansıtan markanın en popüler ürünleri arasında logo detaylı modeller yer alır.

Kusursuz Desen ve Formlarıyla Öne Çıkan Longboard Kaykay Modelleri

Longboard kaykaylar farklı sürüş stilleri ve kullanıcıların zevklerine göre çeşitlilik gösterir. Farklı markaların öne çıkan modellerinin yanı sıra bu sporun yapılma amacına göre tasarımlarda farklılıklar bulunur.

Cruiser: Boyutları 28-40 inç arasında değişen Cruiser modeller, günlük kullanım ve şehir içi ulaşım için öne çıkar. Geniş tekerlekler ve daha yumuşak bir form tasarımının dikkat çeken detaylarıdır.

Craving: 32-42 inç aralığında değişen boyutlarıyla Craving modeller, yüksek hızda etkili dönüşler yapmak için üretilir. Bu tasarımda yumuşak tekerlekler ve kıvrımlı tahta detayları kullanılır.

Downhill: Bu modeller hızlarıyla dikkat çeker. 35-42 inç aralığındaki boyutlarıyla üretilen bu model yüksek hızda sürüş keyfi yaşamak isteyenler için idealdir. Teknik yarışlarda sıklıkla tercih edilen Downhill daha dar tasarımı sayesinde iyi bir manevra kabiliyetine sahiptir.

Freeride: Longboardlar arasında çok yönlü kullanımıyla öne çıkan tasarımlar da vardır. Freeride modeller hem günlük hayatta ulaşım için hem de kaykay parklarında akrobatik hareketleri sergilemek için uygundur. 36-42 inç arasında değişen boyutları farklı sürüş stilleri için idealdir. Daha kıvrımlı bir görünüme sahip olan bu model, iyi bir hareket kabiliyetinin yanında sert tekerlekleriyle tam bir kontrol sunar.

Dancing: Dancing modeller, adından da anlaşılabileceği gibi kaykay dansları için hazırlanan tasarımları ifade eder. Serbest stil hareketlerini yapmak için hazırlanan bu modeller daha uzun ve geniş tahta görünümüyle dikkat çeker. 42-50 inç arasındaki boyutları yumuşak ve büyük tekerleklerle birleşir.

Farklı amaçlara hizmet eden modeller aynı zamanda renkli detaylarıyla da birbirinden farklılaşır. Seçeceğiniz tasarımla uyumlu ekipman tercihi ile hem güvenli hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Longboard Kaykay Tasarımlarında Kullanılan Materyaller

  

Longboard kaykayların tasarımlarında kullanılan materyallerde öncelikle aranılan özellik, dayanıklılık ve hafifliktir. Ahşap hem dayanıklı hem de sürdürülebilir bir malzeme olması nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Bambu, hafif yapısı ve esnekliğiyle modern tasarımlarda kendine yer bulur. Fiberglas, dayanıklı, hafif ve esnek olmasının yanında uzun yıllar boyunca longboardun şeklini korumaya yardımcı olması nedeniyle tasarımlarda kullanılır. Önceleri motor ve havacılık sanayisinde sıkça kullanılan karbon elyaf ise hafif ve dayanıklı olmasıyla longboardların performansını arttırır. Kaykay modelleri arasında sık tercih edilen kompozit malzemeler ise farklı materyallerin bir araya getirilmesiyle oluşturulur. Bambu ve fiberglassın birlikte kullanıldığı tasarımlar hem doğal görünüşleriyle hem de dayanıklılıkları ile dikkat çeker. Siz de en ünlü markaların birbirinden özel longboardlarına Beymen aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Longboard ile Standart Kaykay Arasındaki Farklar

Longboardların tasarımsal olarak standart kaykay ile çok fazla ortak noktaları olsa da aslında bu tahtaları birbirinden ayıran birçok özellik bulunur.

Longboardlar standart kaykaylara göre daha büyük ve geniştir. Bu durum daha hızlı bir sürüş ve daha kontrollü bir kullanım keyfi sunar.

Tekerlekleri kaykaylara göre daha büyüktür. Yüzeye daha az yapışan bu özel tekerlekler kolayca hızlanmak için idealdir.

Şekil bakımından longboardların asimetriğe yakın bir stili olduğunu söylemek mümkün. Uzun ve geniş şekliyle ayaklar için daha fazla alan sunar. Farklı stillerde sürüşler, çeşitli akrobatik hareketler için çoklu kullanım sunar.

Kaykaylar daha çok özel parklarda eğlenceli hareketler için tercih edilirken longboardlar farklı amaçlarla çeşitli zeminlerde kullanılabilir. Hatta bazı tasarımlarla uzun mesafe yolculukları bile yapılabilir.

Longboardlar daha çok hız ve eğlence için tasarlanır. Özel tekerlekleri ve hızlanmaya müsait hafif malzemelerle üretilen tahtalar, pürüzsüz bir sürüş için idealdir. Scooter gibi kaykaylar ise kısa mesafelerde daha dingin ve sakin sürüşler için tercih edilir.

Longboard Kaykay Modellerinin Özellikleri

  

Longboard kaykay modelleri, kullanım amaçlarına göre farklılık gösterse de her tasarımında dikkat edilen bazı detaylar bulunur. İlk olarak genişlikleriyle dikkat çeker. Ayakların kolayca yerleştirilebileceği kadar büyük bir alana sahip tahta, konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Şekil bakımından ise genellikle ince ve uzundur. Bu hem yüksek hızlara ulaşmak hem de daha stabil bir sürüş için kolaylık sağlar. Büyük tekerlekler da bu modellerin vazgeçilmezidir. Hem görsel olarak hem de işlev anlamında tahtaya çok fazla nitelik katan bu tekerlekler, daha düzgün bir sürüş için tercih edilir. Yapı malzemeleri bakımından tüm tasarımlar dayanıklılık ve esneklik üzerinde durur. Hafif, dayanıklı ve esnek malzemeler, hareket özgürlüğü sunar.

En İyi Yetişkin ve Çocuk Kaykay Modelleri Beymen'de!

Beymen’de bu eğlenceli spor yapılırken ihtiyaç duyulabilecek tüm ekipmanlar var. Çocuk kaykay modellerinde eğlenceli tasarımlar güvenlikle birleştiriliyor. Farklı yaş gruplarına hitap eden kaliteli malzemelerden üretilmiş olanlar eğlendirirken psikomotor gelişimi de destekliyor. Geniş renk seçenekleri içinde çeşitli zevklere sahip tüm çocukları mutlu edebilecek modeller bulunuyor. Tekerlekleri, boyutları ve hareket kabiliyetleriyle farklı amaçlara hitap eden tasarımlar hem günlük hayatta hem de spor aktivitelerinde çocuklar için ideal. Güvenliği kaliteyle birleştiren en özel markalardan oluşturulan seçkide siz de çocuğunuz için aradığınız kaykaya rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kaliteleri, güvenli yapıları ve tarzlarıyla dikkat çeken modeller arasında hem profesyonel kullanıma hitap eden hem de başlangıç için ideal alternatifler yer alıyor. Eğer başlangıç için kendinize uygun bir alternatif arıyorsanız 31 inch longboard tasarımlarına göz atabilirsiniz. Hafif ve yüksek manevra yeteneğine sahip bu tasarımlar, büyük formatlı longboardlara göre daha kolay kullanılmasıyla başlangıç yapmak isteyenlere tavsiye edilen modeller arasında yer alır. Siz de Beymen farkı ve güvencesinde alışverişin tadını çıkarmak için hemen şimdi siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Devamını Gizle    

 

    
    
    

{{customPopupTitle}}