Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Günlük hayatta kimlik, kredi kartları, kişisel kartlar gibi birçok karta ihtiyaç duyulur. Bu kartları muhafaza etmek ve arandığında kolaylıkla bulunmasını sağlamak amacıyla kartvizitlik modelleri kullanılır. Kartvizitlikler, kartları organize ederek sizlere rahatlık sağlar. Doğrudan büyük cüzdanlar veya çantalar aracılığıyla muhafaza edilen kartları bir arada tutmak zor olabilir. İhtiyacınız olan tüm kartları kartvizitlik modelleri ile bir arada tutabilir ve kolaylıkla yanınızda bulundurabilirsiniz.

Kartvizitlik modelleri birçok farklı form, farklı renk ve farklı desenler ile sizlere sunulur. Kartlarınızı düzenli şekilde taşımanızı sağlarken bir yandan da şık görünümleri ile dikkat çeken kartvizitlik modelleri arasından ihtiyacınıza ve zevklerinize en uygun modeli belirleyebilirsiniz. Seçtiğiniz kartvizitlik modelini dilerseniz cebinizde dilerseniz çantanızda taşıyarak kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Kartvizitlik modelleri genellikle kartlarınız boyutlarına yakın modellerdir. Gereksiz yer kaplamaların önüne geçerek kartlarınızı kırılma, kaybolma gibi risklerin önüne geçerek muhafaza edebilirsiniz ve kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Taşınabilir modeller olduğu gibi cam veya kristallerden üretilmiş masa üstünde kullanacağınız kartvizitlikler de olabilir. Cam kartvizitlik modelleri genellikle ofislerde kullanılır. Kullanım alanınızı da belirleyerek seçimlerinizi netleştirebilirsiniz.

Devamını Göster
 

Kullanışlı Kartvizitlik Modelleri

Kartvizitlik modellerinin genel amacı kartların muhafaza edilmesi ve kolay taşınması olsa da birçok farklı tasarım mevcuttur. Kaliteli materyallerden üretilmiş tasarımlar arasında ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize göre seçim yapabilirsiniz. En sık tercih edilenlerden olan deri kartvizitlik modelleri dikkat çeken tasarımlardır. Derinin ne kadar dayanıklı ve kaliteli bir materyal olduğu herkesçe bilinir. Deri çanta ve cüzdanlar gibi deri kartvizitlik modelleri de yoğun ilgi görür. Sağlam bir deri içerisinde muhafaza edilen kartlarınıza hiçbir zarar gelmez. Yağış dahi geçirmeyen deri kartvizitlik modelleri etkili bir koruma sağlarken kartlarınızı da düzene sokar.

Metal kartvizitlik modelleri de sık tercih edilen modellerdir. Kartvizitlerinizi eğilme, bükülme ve kırılmalardan profesyonelce koruyarak kendinizi güvende hissettirir. Farklı boyutlarda ve farklı tasarımlarda metal kartvizitlik modeli bulabilirsiniz. Metal kartvizitlikler esnek yapıda değildir bu nedenle kartlarınızın boyutunu da dikkate alarak seçim yapmanız gerekir. Metal kartvizitlik modelleri cüzdan gibi taşınabilir modeller olabilirken, masa üstü modeller de olabilir. Kartvizitlerinizi masanızın üzerinde muhafaza etmek veya ziyaretçilerinize sunmak isterseniz bu tarz modellere göz atmanız uygun olur. Cam kartvizitlik modelleri ve kristal kartvizitlikler genellikle kartvizitleri masa üzerinde sergilemek maksadıyla kullanılırlar.

Kartvizitliklerin değişik mekanizmaları olabilir. Özellikle metal modeller farklı şekillerde açılıp, kapanabilen modellerdir. Kadınlar için özel olarak tasarlanmış ve şık görünümleri ile dikkat çeken kadın kartvizitlik modelleri mevcuttur. Bu modeller oldukça şık ve zarif görünümleri ile dikkat çeker. Cüzdan veya küçük bir çanta görünümünde, zincirli, farklı desenli birçok şık kartvizitlik modeli mevcuttur. Şeffaf kartvizitlik modelleri de oldukça dikkat çekici modellerdir. Saydam yapısı dolayısıyla kartvizitlerinizi görebilir ve kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. Birkaç sezondur dikkat çeken şeffaf çanta modasının esintilerini kartvizitliklerde de görebilirsiniz. Kartvizitlikler kişisel ürünler olduğundan kendi ihtiyaçlarınız ve zevkleriniz doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Hem şık hem de dayanıklı bir model tercih ederek seçmiş olduğunuz kartvizitlik modelini uzun süre kullanabilirsiniz.

Taşınabilir Kartvizitlik Çeşitleri

Kartvizitlik modelleri farklı tasarımlarda olabilir. Masa üzerinde kartvizitleri sergilemek amacıyla metal, cam, plastik veya kristal birçok tasarım mevcuttur. Bu modeller genellikle ofislerde kartvizitlerin müşteri ve ziyaretçilere sunumu açısından kullanılır. Bu modeller haricinde tasarımıyla cüzdanı andıran ve taşıma kolaylığı sağlayan kişisel kullanım için özel tasarlanmış olan kartvizitlik modelleri bulunur. En çok tercih edilen kartvizitlik modelleri de cüzdan şeklinde ve kişisel kullanıma uygun modellerdir. Bu tasarımdaki kartvizitliklere, kişisel kartlarınızı da yerleştirerek muhafaza ve düzen sağlayabilirsiniz.

Deri kartvizitlikler genellikle cüzdan görünümünde modellerdir. Bu modeller düğmeli, mıknatıslı veya fermuarlı olabilir. Kimi modeller ise yalnızca kart bölmeleri olan kapaklı olmayan modellerdir. Kapaklı olmayan minimal modeller cep kartvizitlik adıyla da anılır ve kolaylıkla cebe sığarak taşınabilir. Mıknatıslı kartvizitlik modelleri de değişik tasarımlara sahip olabilir. Ahşap kartvizitlik modelleri genellikle masa üstü kullanımı için uygundur. Taşınabilir kartvizitlikler ise, deri, metal gibi farklı materyallerden üretilebilirler. Metal kartvizitliklerinde birçok farklı türü vardır. Farklı mekanizmalar ile çalışan metal kartvizitlikler farklı metallerden üretilebilir. Alüminyum kartvizitlikler oldukça dikkat çekicidir. Parlak görünümüyle dikkatleri çeken alüminyum kartvizitlikler dayanıklılığı ile de ön plana çıkar. Alüminyum esnek yapıda olmadığından kartlarınız kırılıp bükülmez ve her türlü riskin önüne geçilir.

Taşınabilir kartvizitlikleri tercih etmenin diğer bir avantajı da aradığınız kartı kolaylıkla bulabilmenizdir. Alelade şekilde cebinize koyduğunuz veya çantanızda muhafaza ettiğiniz kartlara ihtiyaç halinde kolay erişilemeyebilir. Kartvizitlik içerisinde düzenli şekilde bulunan kartlara her zaman kolay ulaşabilirsiniz. Kartvizitlerinizi deformelere karşı korumak, yanınızda taşımak ve kolaylıkla bulmak, hem de şık bir görünüm yakalamak isterseniz birçok farklı çeşidiyle katrvizitlik modelleri sizleri bekliyor.

Kartvizitlik Fiyatları ve Yorumları

Kartvizitlik fiyatları ürünün markasına, modeline, üretildiği materyale göre değişkenlik gösterebilir. Sıklıkla kullanılan klasik modeller olduğu gibi farklı tasarımlar veya kişiselleştirilmiş modeller de bulunur. İsme özel kartvizitlik modelleri bulmak mümkündür. Bu şekilde kişiselleştirilmiş modellerin fiyatları daha yüksek olabilir. Plastik kartvizitlik ile metal kartvizitlik fiyatları arasında da üretim materyali farklılığı sebebiyle fiyat farklı oluşur. Kampanya ve indirim dönemlerinde fiyatlar dönemsel olarak değişkenlik gösterebilir. Kartvizitlik seçimini yapmadan önce ürün açıklamaları ve özelliklerinin okunması ürün hakkında fikir sahibi olmanızı sağlar. Kartvizitlik seçiminde ürün boyutunun da önem, vardır. Kartlık içerisinde kullanacağınız kartvizit modelleri farklı boyutlarda olabilir. Kullanacağınız kartvizitlerin boyutuna göre satın alacağınız kartvizitlik modelinin boyutunu belirleyebilirsiniz

Taşınabilir bir model tercihiniz varsa cüzdan tipi kartvizitlik modelleri sizin için uygun olacaktır. Kartvizitlik cüzdan tasarımındaki modeller sizler için taşıma kolaylığı ve düzen sağlarken şık görünümleri ile de dikkat çekicidir. Kullanım alanınız, kullanacağınız kartların boyutu, zevkleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre kartvizitlik seçiminizi yapabilirsiniz. Bu aşamada kullanıcı yorumlarını okumak size bilgi sağlayabilir.Kullanıcı yorumları ürünü deneyimleyen kullanıcıların ürün hakkındaki deneyim ve gözlemlerini içerir. Bu nedenle satın almadan önce yorumları okumak sizlere detaylı bilgi sağlar. Kartvizitliği cebinizde taşıyabileceğiniz gibi bir çanta içerisinde de taşıyabilirsiniz. Çanta modellerini inceleyerek ihtiyacınız olan çanta modelini seçebilirsiniz.

Yalnızca kartvizitlik değil aynı zamanda içerisine farklı eşyalar da koymak istediğiniz bir eşyaya ihtiyacınız varsa cüzdan modelleri sizlere göredir. Cüzdan kategorisinde hem cüzdan hem de kartvizit modellerini görüntüleyebilirsiniz. Cüzdanlar içerisinde de genellikle kartvizitlik bölümü mevcuttur. Yalnızca kartvizitliklerinizi taşımak için bir gereç arıyorsanız kartvizitlik farklı eşyalarınızı da taşımak isterseniz cüzdan modellerine göz atabilirsiniz. Kaliteli materyallerden üretilen, özgün tasarımlı, sağlam ve dayanıklı kartvizitlik modelleri ile kartlarınız her zaman güvenle muhafaza edilir ve kolay taşınır. Şahane tasarımlı birçok kartvizitlik modeli Beymen.com aracılığı ile sizlere sunulur. İhtiyaçlarınıza ve zevkinize en uygun modeli kolaylıkla seçip satın alabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}