Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler
  

Kahvaltı günün en önemli öğünü olarak kabul ediliyor. Öyle ki şiirlere ve şarkılara konu olan kahvaltı sofraları üzerine geçmişten bu yana epeyce düşünülmüş. Çoğu zaman tüm aile fertlerini bir arada toplamayı başaran kahvaltı sofralarının hem beslenme rutini hem de birliktelik açısından önemi göz önünde bulundurulduğunda daha özenli sofraları ortaya çıkarmak gerektiği anlaşılıyor.

İşte bu noktada devreye kahvaltı sofralarını bir görsel şölene çevirecek kahvaltı takımı çeşitleri giriyor. Beymen’in dünya markalarını bir araya getiren kahvaltı takımı kategorisi ile herkesi büyüleyecek sofralar kurmak için hazır hale geleceksiniz!

Devamını Göster    
 

1. Narin ve Göz Alıcı: Porselen Kahvaltı Takımı Seçenekleri

Şüphesiz porselen, kahvaltı takımı başta olmak üzere mutfak ekipmanlarının genelinde en sık kullanılan ham maddelerden biri. Sürahilerden kupalara, tencerelerden fincanlara kadar pek çok mutfak ekipmanı porselenden üretiliyor. Porseleni bu kadar çekici kılan bu ham maddenin dayanıklı, kullanışlı ve kolay şekillenebilir olması. Herkesin severek kullandığı porselen kahvaltı takımı çeşitleri sizin de mutfak dolabınızda mutlaka olmalı!

2. Mücevherleri Andıran: Kristal Kahvaltı Takımı Çeşitleri

Kristalin şıklığına diyecek yok! Yemek masalarından içecek sehpalarına, kahvaltı sofralarından kokteyl sunumlarına kadar kristal sofra malzemeleri geniş bir alanda kullanılıyor. Beymen’in sofra grubu koleksiyonunda dikkat çeken kristal kahvaltı takımı çeşitlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Özellikle aile büyüklerine ve iş arkadaşlarınıza kuracağınız sofralarda kristaller vazgeçilmeziniz olacak.

3. Canlı ve Kullanışlı: Seramik Kahvaltı Takımları

Seramik de tıpkı porselen gibi mutfak ekipmanları hazırlanırken en sık kullanılan ham maddeler arasında yer alıyor. Seramik kahvaltı takımlarını tercih ederek daha renkli veya dingin sofralar hazırlamanız mümkün. Beymen’in kahvaltı takımı kategorisinin altında hem çekirdek aileler için uygun hem de kalabalık misafirlerinizi ağırlayacağınız birbirinden şık seramik kahvaltı takımlarını bulabilirsiniz. Örneğin; dört kişilik kahvaltı takımı seçenekleri çekirdek aileler için idealken 12 kişilik kahvaltı takımı çeşitleri bayram sofraları kuracak misafirseverler için son derece uygun.

4. Ana Ayak Uyduracak: Baskılı Kahvaltı Takımı Seçenekleri

Baskı süsleme tekniği sadece kıyafetlerde ve dekorasyon unsurlarında kullanılan bir yöntem değil. Baskılı kahvaltı takımları ve farklı sofra ekipmanları da üretiliyor. Geometrik şekilleri, yazıları, hatta bir manzara resmini bile baskılı kahvaltı takımlarının parçalarında görebilirsiniz. Siz de sıra dışı tabaklar , büyüleyici fincanlar ve neredeyse her sofraya yakışacak bardak çeşitleri için Beymen’in baskılı kahvaltı takımı çeşitlerine mutlaka göz atın.

5. Estetik Görüntüsü ile Büyüleyen: Desenli Kahvaltı Takımı Çeşitleri

Desenli kahvaltı takımı çeşitleri kuracağınız her sofrada kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Desen seçimine bağlı olarak bu takımlarla hem samimi bir aile sofrasını hem de ciddi bir daveti kolaylıkla geçirebilirsiniz. Beymen’de her zevke uygun desenli kahvaltı takımları bulabilirsiniz!

6. Doğallığı Yansıtan: Bambu Kahvaltı Takımları

Bambu, mobilyada olduğu kadar sofra ekipmanlarında da kullanılmaya başlandı. Yani bambu artık sadece dekorasyon unsurlarında değil tabaklarda, fincanlarda ve hatta kaşıklarda bile kullanılan bir materyal haline geldi. Siz de daha dingin ve daha doğal görünümlü sofralar oluşturmak için bambu kahvaltı takımlarını tercih edebilirsiniz. Üstelik Beymen’de bambu iki kişilik kahvaltı takımlarından daha kalabalık misafirleri ağırlayabileceğiniz takımlara kadar pek çok çeşidi bulabilirsiniz.

7. Şıklıktan Vazgeçemeyenlere: Yaldızlı Kahvaltı Takımı Seçenekleri

Yaldız hem su takımlarında hem de diğer sofra ürünlerinde kullanılan önemli bir süsleme detayı. Bardakların ağız kısımlarında ve tabakların çerçevelerinde yer alan yaldız, sofraların şık ve zarif görünmesine olanak sağlıyor. Özellikle beyaz kahvaltı takımlarında kullanılan bu süsleme tekniği günümüzde pek çok renkle kombinlenebiliyor. Örneğin; yeşil ve turuncu gibi renklerle kullanılan yaldız daha spor bir görüntü ortaya çıkarırken beyaz ve siyah tonlarında klasik şıklığın temellerini atıyor. Beymen’de farklı renklere sahip yaldızlı kahvaltı takımları sizleri bekliyor.

8. Kahvaltı Takımı Çeşitlerine Dair Sık Sorulan Sorular

Kahvaltı takımları pek çok parçadan oluşan sofra ekipmanları olduğundan bu ürünler hakkında aklınıza çeşitli sorular gelmesi doğal. Çünkü gerçekten de kahvaltı takımlarının nasıl kullanılacağı, dayanıklı olup olmadıkları ve temizlik detayları son derece önemli. Dünya markalarını parmaklarınızın ucuna getiren Beymen, kaliteden yana içinizin rahat etmesini sağlıyor. Kahvaltı takımı kullanımına dair aklınıza takılan diğer soruları ise kapsamlı bir şekilde cevaplıyor!

8.1. Beymen’in Kahvaltı Takımı Markaları Nelerdir?

  

Beymen’de dünya sofralarını süsleyen birbirinden kaliteli markaları bulabilirsiniz. Eğer düşündüğünüz kahvaltı takımı kristal parçalardan oluşuyorsa Baccarat imzalı ürünlere bakabilirsiniz. Desenli takımlarda ise Zm Décor ve Pip Studio ürünleri öne çıkıyor. Yaldızlı ürünler için de Wanelli ve Jumbo kahvaltı takımı seçeneklerine göz atabilirsiniz. Dahası için sayfayı yukarı kaydırarak kategoriyi incelemeye başlayabilirsiniz.

8.2. Kahvaltı Takımı Nasıl Olmalı?

  

Kahvaltı takımı ihtiyaçlarınıza hitap etmeli. Bu nedenle kahvaltı alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak bir seçim yapmalısınız. Ayrıca ideal kahvaltı takımının kolay yıkanabilir özellikte olmasına da dikkat etmeniz gerekiyor. Dayanıklılık, uzun süreli kullanım ve şıklık da bir kahvaltı takımında olması gereken diğer detaylar.

8.3. Kahvaltı Takımı Nasıl Seçilir?

  

Kaç kişilik bir kahvaltı takımına ihtiyacınız olduğunu belirleyin. Eğer misafir sayınız az ise dört veya altı kişilik takımları tercih edebilirsiniz. Daha kalabalık sofralar kuruyorsanız bu durumda 12-18 kişilik takımları düşünmelisiniz.

Kahvaltı takımının diğer sofra ekipmanlarınıza ve aksesuarlarınıza uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

Kahvaltı takımınız desenli ise yıkama sonucunda solmayacak kadar nitelikli baskı ve süsleme teknikleri kullanılarak hazırlanmalı. Seçerken yıkama detayına ekstra özen göstermelisiniz.

8.4. Kahvaltı Takımı Nasıl Kullanılır?

  

Kahvaltı takımı ikramlarınıza göre kullanabileceğiniz bir ürün. Yani sofranın misafir sayısına ve ikramlarınıza göre tabak ve bardak çıkarabilirsiniz. Ayrıca bu takımları beş çaylarında da kullanmanız mümkün. Yani kahvaltı takımının tabakları yerine göre pasta tabağı olarak da kullanılabiliyor.

8.5. Kahvaltı Takımı Nereden Alınır?

  

Evinizi ve sofralarınızı güzelleştirecek yüzlerce ürünün adresi Beymen! Sadece birkaç tıklama ile Beymen’deki kahvaltı takımlarını kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Üstelik dünyaca ünlü markaların imzasıyla! Haydi, seçmeye hemen başlayın!

Devamını Gizle    

 

    
    
    

{{customPopupTitle}}