Çantalar varlıklarını eşyalarımızı muhafaza etme ve taşıma ihtiyacımıza borçlular. Ancak onlar, işlevsellikten çok daha fazlasını yaparak giyimimizi tamamlayan aksesuarlar haline geleli çok oluyor. Her yaş ve stilden kadının vazgeçemediği bir aksesuar olarak çantalara, yeri geldiğinde ihtiyaç duyulan her şey sıkıştırabiliyor. Çantalar adeta, kadınların tüm hayatlarını yanlarında taşımalarına yardımcı oluyor. Dolayısıyla bir kadın için çanta seçimi, her daim dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gereken bir iş.   Devamını Göster

Yine de çok beğenilen, en kullanışlı çantalar bile çoğu zaman yeterli olmayabiliyor. Renk renk, biçim biçim ya da boy boy olsalar da hep bir model eksik kalıyor. Gidilecek bunca davet, uyum sağlanması gereken bunca kombin ve göz kamaştıran bunca model varken, çanta alışverişleri de sonu gelmeyen bir ritüele dönüşüyor. Beymen.com, bu ritüelde sizin en büyük yardımcınız olarak karşınıza çıkıyor. Diğer tüm kategorilerinde olduğu gibi çanta kategorisinde de dünyanın en kaliteli markalarının en öne çıkan modellerini, onlarca renk seçeneği ile Beymen.com'da bulmanız mümkün. Son zamanların en trend parçası bel çantaları, gündelik hayatınızın kurtarıcısı sırt çantaları, her davet için mutlaka edinilmesi gereken el portföyleri ve abiye modeller ile sizin için en kullanışlı olanı seçebileceğiniz cüzdan ve kartlık modellerinin hepsine Beymen ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

Yeni Gelen Çanta Modelleri

Sizi dünyanın en ünlü ve kaliteli markalarıyla buluşturan bir adres olarak Beymen.com, her sezon kendini yenilemeyi ihmal etmiyor. Ancak sezon aralarında dikkat çeken parçalar da sürekli olarak ilgili kategorilere ekleniyor. Böylece ihtiyaç duyduğunuz her şeyin en yeni modellerine kolaylıkla ulaşabilmeniz sağlanıyor. Beymen.com'un sürekli yenilenen içeriğini takip etmenin en etkili yolu ise, belirli aralıklarla yeni gelen çanta modelleri sayfasını ziyaret etmekten geçiyor. 

Takip edilmesi güç bir hızla yenilenen trendlere ayak uydurmak Beymen.com'un işi. Bu özelliğiyle birçok markadan ayrılan Beymen, dünya modasının hızına yetişmek adına durmaksızın trendleri takip ediyor. Bu tutumu sayesinde de birçok ürünü Türkiye'de ilk kez kullanıcılara sunma özelliğini taşıyor. Öyle ki pek çok tasarım podyumda sergilendikten hemen sonra, sürekli olarak yenilenen "Yeni Ürünler" sayfasında kendilerini gösteriyor.  

Sonbaharın vazgeçilmez kumaşı süet kaplı çantalar, kış aylarında fark yaratan kadife kumaştan çanta tasarımları, her mevsime ayak uydurup uyum sağlayan hem gündelik stile hem de özel organizasyonlara uygun deri çanta modelleri, son iki sezondur tüm dünya markalarının izinden gittiği “logomania” trendine hizmet eden dev logolu tasarımlar... Hepsini ve hepsinin çeşitli sayıdaki renk, model ve marka seçeneklerini Beymen.com'da bulmanız mümkün. Çünkü Fendi, Kenzo, Balmain, Bago, Stella McCartney, Saint Laurent, Michael Kors, Tory Burch, Alexander Wang, Yuzefi, Marc Jacobs ve Valentino gibi dünyanın önde gelen tasarımcılarının en son ve en trend çanta modelleri Beymen'in çatısı altında bir araya geliyor.

Online alışverişin en güvenilir ve en kapsamlı adreslerinden olan Beymen.com'da özellikle aradığınız bir çanta modeli ya da belli bir modele ait farklı renk seçeneği varsa filtreleme özelliklerinden yararlanabilir, bu sayede alışverişinizi hedefinize odaklı bir şekilde, vakit kaybetmeden hızlıca ve kolaylıkla halledebilirsiniz.

Günün farklı anlarında farklı modellere ihtiyaç duyan, her bir faaliyet için her daim dikkat çekici ve kullanışlı bir çantayı koluna takmayı seven gerçek bir çanta tutkunuysanız, Beymen.com’un "Yeni Ürünler" sayfasını belirli aralıklarla ziyaret etmeyi unutmamalısınız. Bu sayfa sayesinde dünya çanta trendlerini herkesten önce takip edebilir, bu ürünlere herkesten önce sahip olarak stilinizi konuşturabilirsiniz. 
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}