Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler
Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte deniz tatili ihtiyaçları da bir bir kendini göstermeye başlıyor. Sezonun trendlerine uygun bir mayo ya da bikini, sahil yürüyüşlerinde şıklığınızı tamamlayıp ayağınızı rahat ettirecek bir plaj terliği, gün boyunca ihtiyaç duyacağınız şeyleri taşıyabileceğiniz şık bir plaj çantası, stilinizi yansıtacak bir güneş gözlüğü ve güneşin zararlı etkilerinden sizi koruyarak bronzlaştıracak güneş kremleri... Plaj trendlerine ayak uydurmada aklınıza gelen ilk ihtiyaçlar genelde bunlar olsa da daha dikkatli düşündüğünüzde bu listede çok önemli bir detayın eksik olduğunu fark edeceksiniz: Plaj havlusu. Devamını Göster

Siz denizde keyif çatarken şezlongunuzu süsleyen, güneşlenirken altınıza örtü olan plaj havluları, aslında sahil stilinizi belirlemede kilit rol oynayan parçalardan biri. Beymen.com’da onlarca plaj havlusu modeline ulaşabilir, stilinize en uygun seçeneklere avantajlı fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

Çarpıcı Plaj Havluları

Seçtiğiniz bikini veya mayo modeliyle, güneş gözlüğünüzle ya da plaja giderken üzerinize geçirdiğiniz pareonuzla plajlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ancak yine de sizi siz yapan ve stilinizi diğerlerinden ayrıştıran bir detay istiyorsanız; deniz havlusu seçimini ikinci plana atmamalı, üzerinde ekstradan düşünmelisiniz.

Plaj trendlerine ait birçok parçada olduğu gibi plaj havlu çeşitlerinde de son yıllarda oldukça farklı ve dikkat çekici modeller ile karşılaşmak mümkün. Asıl amacı olan kurulamanın ötesine geçerek çarpıcı desen ve detaylarla dikkat çeken sezonun havlu çeşitleri, artık deniz kenarının yükselen yıldızları arasında gösteriliyor.

Peki plaj havlusu seçimini nelere dikkat ederek göre yapmalısınız?

Öncelikle seçeceğiniz havlunun materyali oldukça önemli. Unutmayın ki yumuşacık bir havlu hem sizi rahat ettirir hem de çok daha şık bir görüntü verir. Bu noktada ipek plaj havlusu seçeneklerine sonuna kadar güvenebilirsiniz. Zira ipeğin yumuşaklığı, zarafeti ve kalitesiyle yarışabilecek bir materyal bulmak zor. Öte yandan seçiminiz daha klasik türden bir plaj havlusundan yana ise yüzde 100 pamuk seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Plaj havlusunda renk ve desen seçimine dikkat etmek gerekiyor. Nitekim kullanacağınız havlunun üzerinizdekilerle bir bütün oluşturması önemli. Eğer mayo ve bikini seçimlerinizi düz renklerden yana kullanıyor ve plaj elbiselerinizi de benzer şekilde düz ve sade tutuyorsanız; havlunuzla fark yaratabilir, en iddialı desenlere göz atabilirsiniz. Ancak kıyafetlerinizde ve mayo seçimlerinizde çarpıcı desenlerden yanaysanız, havlunuzu biraz daha sade tutmak daha doğru olabilir. Böylece çok daha hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Öte yandan son zamanların önemli trenlerinden “mix prints” akımına uymak ve her parçayı başka başka desenlerden konuşturmak da bir seçenek.

Plaj havlusu modelleri

Son yıllarda standartların dışına çıkarak sahil kenarındaki herkesin dikkatini çeken yuvarlak plaj havlusu modelleri fark yaratmada en büyük yardımcınız olabilir. Etnik desenleri, ilgi çekici baskıları, kenarlarındaki püskül detayları ve insanın içini kıpırdatan renkleri ile Sunday Funday plaj havlusu modelleri aradığınız farklılığı bulmanızda size en doğru şekilde yol gösterecektir. 

Klasik dikdörtgen modellerden şaşmak istemiyorsanız, Slowtide’ın tasarımları tam size göre demektir. Geometrik çizgilerle eğlenceli tasarımlar yaratan marka, bir bakanın bir daha bakmak isteyeceği dikkat çekici baskılarıyla da plaj havlusu modellerinin en keyifli örneklerini sunuyor. Lacivert dalga desenleri, batik baskılar ve rengarenk çiçeklerle bezeli modellerinin yanı sıra kilim desenine de sıklıkla yer veren tasarımları ile Slowtide, bu yazın konuşulan ismi olmanızda size kolaylıkla yardımcı olacaktır. Havluyu sadece işlevsel amaçları için kullanan ve katlayıp kolayca taşımak isteyen pragmatikler içinse çeşit çeşit renkleri ile Haremlique peştamal modelleri en doğru tercih.

Stilinize ait bir imza gibi ışıldayacak deniz havlusu modellerine Beymen.com’da sizleri bekliyor. 
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}