Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Emzirme Sütyeni

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

  

Emziren bir anne olarak iç giyimde de daha pratik çözümlere ihtiyacınız var! Emzirme döneminde eskiden kullandığınız sütyenler şimdilerde size konforlu gelmeyebilir. Bu nedenle hem pratik bir kullanım sunacak hem de estetik bir duruş sağlayacak emzirme sütyenlerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Yaşamınızın her dönemini değerli ve keyifli kılmayı hedefleyen Beymen’de birbirinden farklı emzirme sütyeni çeşitlerini bulabilirsiniz. Üstelik farklı marka ve model seçenekleri ile! Anne adaylarını ve anneleri mutlu edecek onlarca ürün bu sayfada sizlerle!

Devamını Göster    
 

1. Estetik Duruş Sağlayan: Kaplı Emzirme Sütyeni Seçenekleri

Kaplı emzirme sütyenleri hem rahat hem de şık olmanızı sağlayacak parçalar. Kaplı ürünleri kullanarak emzirme sürecinde daha da büyüyen göğüs uçlarını kolayca kamufle edebilirsiniz. Ayrıca kaplı ürünler göğüslerinizin daha estetik görünmesine de katkı sağlayacak. Emzirme döneminde pratik ve şık bir seçim için kaplı emzirme sütyenlerini tercih edebilirsiniz.

2. Konforu Doruk Noktasına Çıkaran: Kapsız Emzirme Sütyeni Çeşitleri

Kapsız sütyenlerin en belirgin özelliği rahat olması! Esnek yapısı ve hafifliği ile özellikle ev içinde kullanacağınız bu ürünlerle emzirme sürecini daha rahat geçirmeniz mümkün. Kapsız emzirme sütyenleri uyku sürecinde de rahat etmenizi sağlayacak parçalar. Son derece esnek olan kapsız ürünleri doğum öncesinden itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Beymen’in hamile giyim kategorisinde hem doğum öncesi hem de sonrasında konforunuzu temin edecek diğer ürünleri de görebilirsiniz.

3. Dik Durmaya Katkı Sunan: Destekli Emzirme Sütyenleri

Destekli emzirme sütyenlerini kullanarak göğüs bölgenizin daha estetik durmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca destekli emzirme sütyenleri göğüslerinizin rahat etmesine de olanak sağlayacak. Dışarı çıkarken ve sevdiklerinizle vakit geçirirken daha derli toplu bir görünüm için destekli emzirme sütyenlerini tercih edebilirsiniz. Beymen’deki renk ve tasarım çeşitliliği sizi memnun edecek!

4. Fit Görünmek İsteyenlere: Toparlayıcı Emzirme Sütyeni Seçenekleri

Gerek hamilelik süreci gerekse sonrası kilo almanıza neden olabilir. Hiç endişelenmeyin! Yaşamın bu tatlı döneminde fazlalıkları saklamak için pek çok yardımcınız olacak. Doğru kıyafet ve kadın giyim ürünlerini tercih ederek fazlalıklar yokmuş gibi görünmeniz mümkün. İşte toparlayıcı emzirme sütyenleri de bunlardan biri. Hem sırt hem göğüs hem de kol altını toparlayan bu sütyenler, emzirme döneminde de fit görünmenize yardım edecek!

5. Teninizi Okşayacak: Pamuklu Emzirme Sütyeni Çeşitleri

Hamilelik ve emzirme sürecinde cildin daha da hassaslaştığı bir gerçek. Bu sebeple pamuklu emzirme sütyenleri tercih etmek teninize ipeksi bir dokunuş sunabilirsiniz. Eğer siz de nefes alan ve yumuşaklık sunan bir emzirme sütyeni arıyorsanız Beymen’deki pamuklu ürünlere mutlaka göz atın!

6. Rahatlıktan Yana Olanlara: Büyük Beden Emzirme Sütyenleri

Hamilelik ve emzirme sürecinde büyük beden kıyafetler seçen anneler için de sütyen çeşitleri mevcut. Siz de hem bedeninize göre olacak hem de sizi rahat ettirecek sütyenler arıyorsanız Beymen’deki büyük beden emzirme sütyenlerine göz atabilirsiniz. Konfor sağlayan bu ürünlerin çok pratik olduğunu da belirtmek gerek!

7. Farklı Tasarımları Sevenlere: Dikişsiz Emzirme Sütyeni Seçenekleri

Dikişsiz emzirme sütyenleri iç giyimde farklılıkları seven kadınlar için ideal. Bunun yanı sıra dikişsiz ürünlerin kıyafetlerin altında herhangi bir iz oluşturmadığını belirtmek gerekiyor. Ayrıca dikişsiz modeller de son derece konforlu. Beymen’de rahatınızı, şıklığınızı ve güveninizi temin edecek onlarca dikişsiz emzirme sütyeni sizleri bekliyor. Dikişsiz yapıya balenli emzirme sütyenlerinde de rastlayabilirsiniz.

8. Emzirme Sütyeni Çeşitlerine Dair Sık Sorulan Sorular

Hamilelik ve doğum sonrası süreç kadın yaşamının en hassas dönemleri arasında yer alıyor. Bu hassas süreci doğru ürünleri tercih ederek geçirmek annelerin başlıca hedefleri arasında. Tüm kıyafet ve ekipmanlarda olduğu gibi bu süreçte tercih edeceğiniz sütyen çeşitlerinde de ince eleyip sık dokuduğunuz bir gerçek. Neyse ki Beymen’de her anlamda içinizi rahat ettirecek onlarca ürün ve marka bulunuyor. Kaliteye dair aklınıza takılanlara zaten Beymen’in hizmet geleneği gerekli yanıtı veriyor. Şimdi gelelim emzirme sütyenlerinin kullanımına dair aklınıza takılanlara!

8.1. Beymen’in Emzirme Sütyeni Markaları Nelerdir?

  

Beymen’de dünyanın birbirinden ünlü markalarını bulabilirsiniz. Dayanıklılık, konfor, kolay temizlenebilme ve dahası… Bunlar, Beymen’deki dünya markalarının imzalarını taşıyan emzirme sütyenlerinin ortak özelliği! Siz de Beymen’de moda başkentlerine gitmek zorunda kalmadan doğum sonrası süreçte işinizi kolaylaştıracak onlarca ürünü bulabilirsiniz. Üstelik geniş marka çeşitliliği ile! Beymen, marka yelpazesine her geçen gün bir yenisini katmaya devam ediyor.

8.2. Emzirme Sütyeni Nasıl Seçilir?

  

Emzirme sütyeni seçerken elbette öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Eğer şık bir duruş arıyorsanız dolgulu emzirme sütyenleri aklınızda bulunsun. Dantelli modellerin de şık olduğunu bilmelisiniz.

Emzirme sütyeni alırken esnekliğe de önem vermelisiniz. Bebeğinizi beslerken hareket alanınızın rahat olması gerekiyor.

Emzirme sütyeni seçerken kendi bedeninizi doğru belirlemelisiniz. Yani tam ölçülerinize göre ürün seçmelisiniz. Bunun için ürün açıklamaları size yardım edecek!

Son olarak emzirme sütyenlerinin yıkama konusunda sizi rahat ettirmesi önemli. Unutmayın, yüksek sıcaklıklarda yıkanabilen ve lekelerin kolayca çıkmasını sağlayan kumaş türleri ürünleri daha da kullanışlı kılıyor.

8.3. Emzirme Sütyeni Nasıl Kullanılır?

  

Emzirme sütyeninin kullanımı da klasik sütyenlere benziyor. Sütyenin askılarını omuzlarınıza geçirdikten sonra klipsleri birleştirerek kullanıma başlayabilirsiniz. Bazı emzirme sütyenlerinin göğüs kısmı açılıp kapanabilen özellikte. Böylece her seferinde göğsünüzü yerinden oynatmanız gerekmiyor. Uçlardaki kapakları açarak bebeğinizi kolayca beslemeniz mümkün oluyor.

8.4. Emzirme Sütyeni Ne Zaman Alınmalı?

  

Emzirme sütyenini hamilelik sürecinin başından itibaren temin edebilirsiniz. Doğum sonrası alışveriş için zaman ayırmak bazen mümkün olmayabiliyor. Ancak doğum sonrası vücudunuzda bazı değişikliklerin de olacağı bir gerçek. Bu sebeple beden ölçüleriniz hakkında kesin fikir sahibi olmak istiyorsanız emzirme sütyeni seçimini doğum sonrasına bırakabilirsiniz. Dilerseniz bu ürünleri doğuma yaklaşınca temin edebilirsiniz. Çünkü bu dönem, emzirme sürecindeki beden ölçülerinize en yakın dönemi ifade ediyor.

8.5. Emzirme Sütyeni Nereden Alınır?

  

Beymen, yaşamınızın her aşamasında ihtiyaç duyacağınız binlerce ürün çeşidi ile hayatınızı kolaylaştırmak için hazır! Hamilelik ve emzirme döneminde de gardırobunuzda bulunması gereken pek çok giyim ürününü Beymen’de bulabilirsiniz. Üstelik Beymen’de dünya markalarının ürünleri, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve detaylı ürün açıklamalarıyla parmaklarınızın ucunda! Siz de evden bile çıkmadan kaliteli, konforlu ve güvenli bir alışveriş yapmak için Beymen’i seçin!

Devamını Gizle    

 

    
    
    

{{customPopupTitle}}