Vix

Leopar Desenli Pareo
-%63 2.149,00 TL 799,00 TL

Vix

Beyaz Beli Büzgülü Kaftan
-%55 2.049,00 TL 929,00 TL

Vix

Çizgi Desenli Pareo
-%61 1.649,00 TL 649,00 TL

Vix

Leopar Desenli Dekolteli Mayo
-%40 2.499,00 TL 1.499,00 TL

Vix

Fuşya Fırfır Detaylı Mayo
-%65 2.449,00 TL 849,00 TL

Vix

Fuşya Bikini Altı
-%64 1.049,00 TL 379,00 TL

Vix

Siyah Derin V Yaka Mayo
-%68 2.499,00 TL 799,00 TL

Vix

Zebra Desenli Bikini Altı
-%63 1.349,00 TL 499,00 TL

Vix

Beyaz Çizgi Dokulu Tunik
-%54 1.249,00 TL 569,00 TL

Brezilya’da doğan genç bir marka olan Vix, lüksün kumsaldaki yansımasını temsil ediyor. Paula’nın modern stile yönelik çizgileriyle bütünleşen bu etkileyici marka, plaj giyimi konusunda son yıllarda kaliteyi arayan kadınların, bir numaralı tercihi haline geldi. 2003’ten bu yana dünyanın farklı bölgelerindeki sıcak kumlar üzerinde, kendine güvenin de sembolü haline gelen Vix koleksiyonu, farkını hissettirmeye de devam ediyor.

Vizyon sahibi şehirli bir kadının, lider ruhunu temsil eden Vix stili, Brezilya’nın sıcak plajlarının farklı coğrafyalarda, kumlara iz bırakması için tasarlanıyor. Bu eşsiz ambiyansı yakalayan pek çok kadın, stilinde mutlaka Vix’e yer vermek istiyor. Kaliteyi, detaylı ve özenli ince dokunuşlarla bütünleştirmeyi başaran Vix, seçkin tarzı ve feminen duruşu ile Beymen.com'da sizinle buluşuyor.

Devamını Göster
 

Vix Çizgisi Brezilya’dan Kalifornia Kıyılarına Kadar Uzanıyor

Kadın güzelliğinin farkına vararak bu eşsiz görünümü takdir eden Vix, yarattığı moda akımı ile ayrıca bu güzelliği yüceltiyor. Yaratıcısının doğal yeteneği ile sadeliği, ihtişamla buluşturmayı başaran Vix, macera sever ruhlar için de gizemleri fısıldayan çizgilere sahip. Vix plaj elbisesi romantik esintilerle sizi dalgalardan yükselen notaları dinlemeye davet ediyor. Vix bikini modelleri ise kendi tarzını yaratmak isteyen özgür ve modern kadınlara alternatifler sunuyor.

Paula Hermanny, maceraperest bir tasarımcı olarak dünyanın farklı bölgelerine gerçekleştirdiği ziyaretlerde bu özel marka için bir çok farklı faktörden ilham almış. Doğup büyüdüğü yerel atmosferin ve lokal kültürün izlerinin yitirilmesine izin vermeden tüm bu ilham kaynakları ona takip edeceği yolda ışık tutmuş. Böylece Brezilya’dan Kalifornia’nın cazibeli kıyılarına ve bugün 28 ülkede, Vix markasına ait koleksiyonun satışı gerçekleştirilmeye başlamış.

Modern ve Geleneksel Ayrıntılar Bir Arada Vix Plaj Giyimi Koleksiyonunda

Vix plaj elbisesi tasarımında sofistike dokunuşlarla detaylandırılan tasarımlarda, ilk etapta otantik görünümler dikkat çekiyor. Baştan çıkartıcı yırtmaçlar, volanlarla dalgalanan düz çizgiler, nakışlarla örülen gizemler plaj elbisesi ararken size farklı bir görünüm yaratmanız için destek oluyor. Bu seçeneklerin yanı sıra kimono formlu olarak tasarlanan plaj elbiseleri de yine Vix koleksiyonunun dikkat çeken modelleri arasında yer alıyor.

Bikini seçimi konusunda da kadını özgür bırakmayı tercih eden Vix koleksiyonu alt ve üst kombinleri ile kumsaldan denizin serin köpüklerine ilerlediğiniz tüm yollarda kendinize ait bir iz bırakmanıza yardımcı oluyor. Vix bikini modelleri, tasarımlarındaki tokalar, düğümler ve boncuklarla size farklı imza seçenekleri sunuyor. Beymen.com adresinde yaz alışverişiniz için kaliteli modelleri size sunan Vix, kendi tarzını yaratan kadınlar için önerilerle dikkat çekiyor.

Vix Koleksiyonunda Özgür Ruhlu Kadınlar, İnce Zevklerini Sanatla Buluşturuyor

Zincirlerden, standart yaklaşımlardan ve alışılmış kalıplardan hoşlanmayan Vix kadını, ince ayrıntılarla zenginleştirdiği zevklerini sanatsal bir bakış açısıyla yansıtmayı seviyor. Bu özgür ruh, Vix markasının tüm modellerinde kendine ait duruşunu sergilerken, duygusallığın tüm hassasiyetini de korumaya devam ediyor.

Tahmin edilmesi güç detayları ikonik bir şekilde üzerinde taşıyan Vix modelleri, dokuları, renkleri ile de kaliteden asla uzaklaşmıyor. Bu felsefesine sadık kalarak, tüm plaj boyunca Vix kadınının bu çizgiyi korumasını ilke ediniyor. Altın kumlarla bezenmiş, çakılların mücevher parlaklığına sahip olduğu eşsiz sahil şeridi boyunca, denizden gelen rüzgarların esintisi Vix efsanesini anlatırken, Beymen.com da bu efsaneye kulak veriyor.

Beymen ismi altında, lüks, modern, kaliteli ve seçkin markalardan biri olarak yer alan Vix plaj elbisesi ve Vix bikini seçimleriniz için size bekliyor. Adınızı kumlara yazmak ve bu ayrıcalığı hissetmek için siz de hemen şimdi Beymen.com’dan kendinize en uygun Vix modelini seçebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}