Kadın Plaj Terliği

Yüzünü saklamayan güneş, içinizi ısıtan bir hava ve dolabın derinliklerindeki yerini alan yünlü kıyafetler, sıcak yaz günlerinin yaklaştığının habercisidir. Yine de yaz, resmi olarak kapalı ayakkabılardan kurtulup rengarenk, çeşit çeşit yazlık ayakkabılar meydana çıktığı anda gelir. Ayaklar sokaklardaki özgürlüklerini ilan ettiklerinde yaz da şehre gelmiş demektir.  Devamını Göster

Tasarım dünyasının kural ve kaidelerinin giderek esnediği tartışılmaz bir gerçek. Sokak trendleri de bu durumdan fazlasıyla nasibini alıyor. Yaz mevsiminin vazgeçilmez parçaları olan sandaletler, espadriller, yazlık sneakerlar ve babetler giderek daha çarpıcı hale geliyor. Peki ya plaj terlikleri?

Özellikle yerinde duramayan tatilseverler için plaj terlikleri yaz aylarının en önemli parçaları arasında. Üstelik bu terlikler kullanım alanını her geçen sezon biraz daha genişletiyor. Tam da bu nedenle plaj kombininizin tamamlayıcı bir parçası olmaktan çıktı, en az tercih ettiğiniz bikini takımı ya da mayo modeli kadar dikkat çekiyor. Rahat yapılarının yanı sıra birbirinden farklı tasarımları ve sayısız renk seçenekleri düşünüldüğünde buna çok da şaşırmamak gerek aslında.

Beymen.com’un plaj terliği kategorisinde sezonun en çarpıcı plaj terliği modellerini bulabilir; hem yaz tatiliniz hem de şehirde geçireceğiniz sıcak günlerde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Plaj Terliği Modelleri

Bir plaj terliği her şeyden önce rahat ve kullanışlı olmalı. Bu noktada hafif ve kolay taşınabilir olan, her türden stille kolaylıkla uyum sağlayan parmak arası terlikler çok uzun zamandır zirvede. Öyle ki artık bu terliklere yalnızca deniz terliği gözü ile bakmak ve kullanım alanlarını yalnızca deniz kenarları ile kısıtlamak günümüzün hızlı yaşantısına da dinamik tasarım anlayışına da pek uymuyor. Dilerseniz rengarenk ve eğlenceli tasarımlarda, dilerseniz de şık ve gösterişli tasarımlarda parmak arası terlik modelleri bulmak mümkün.

Plaj terliği bayan modellerinin renk skalası da oldukça geniş. Farklı farklı desen ve baskılarda tasarımlar bulabilir; plaj kombinlerinizi hareketlendirebilirsiniz. Şıklığından ödün vermek istemeyenler ve gittiği ortam her ne olursa olsun stili konusunda tutarlı bir tavır sergilemek isteyenler için ise topuklu plaj terliği modelleri imdada yetişiyor.

Plaj Terliği Markaları

Söz konusu plaj terliği olduğunda Havaianas, hem plajları hem de sokakları işgal eden modelleriyle her daim ön planda. Aklınıza gelebilecek her türlü renkte parmak arası terlik bulabileceğiniz Havaianas modelleri arasından pastel tonların hakim olduğu ya da parlak simli tasarımları tercih edebilirsiniz. Sadece plajda değil şehrin sokaklarında da gönül rahatlığı ile giyebileceğiniz arkadan bağlamalı parmak arası modeller ise Havaianas’in en çok tercih edilen tasarımlarının başında geliyor.

Logosunun şıklığını parmak arası terlik bantlarının arasına zarifçe yerleştirerek farkını hemen belli eden Tory Burch de plajlarda sıkça karşımıza çıkıyor. Tory Burch marka terlikler hem yere sıfır uzanan düz tabanlı hem de sizi hafifçe de olsa yerden yukarıda tutacak yüksek tabanlı modelleri ile sahil şıklığının vazgeçilmez tasarımları arasındaki yerini alıyor.

Birkaç sezondur parmak arası terliğe dişli bir rakip olmayı başaran tek bantlı terlikleri de es geçmemek gerekiyor. Pembeden siyaha, kırmızıdan beyaza kadar birçok renk çeşidini bulabileceğiniz Valentino Garavani marka terlikler ise, yükselişe geçen bu yeni trendin en güzel temsillerini sunuyor. Dilerseniz zımbalı dilerseniz ise markanın baş harflerini üzerinde taşıyan tasarımları ile, terlik modasının en son gözdesi tek bantlı modellere de şans verebilirsiniz.

Beymen.com’un plaj terlikleri sayfasını düzenli olarak ziyaret ederek yenilenen modelleri kaçırmadan dünya trendlerinin nabzını tutabilir, plaj kombinlerinize en çok yakışacak terlik tasarımlarına ayrıcalıklı fırsatlarla sahip olabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}