Teknoloji, hayatımızın önemli bir parçası ve her geçen gün bizimle daha da bütünleşiyor. Eskiden ihtiyacımız olduğunda kullandığımız teknolojik aletler, artık vazgeçilmezlerimiz arasında. Hayatımızı, önceliklerimizi ve düşüncelerimizi değiştiren teknoloji, her yıl bize yenilik katarak kendini geliştiriyor. Özellikle de cep telefonları ve bilgisayarlar… Gelişen teknoloji, kişiliğimizi ve stilimizi yansıtma imkânını da bize sunuyor. Renk renk teknolojik aletler, kişiselleştirilebilir tasarımlar, farklı modeller… Teknolojik aletler geliştiği gibi, teknolojik aletler için olan tasarımların sayıları da çoğalıyor. Üzerimize giydiğimiz kıyafetlerimiz için nasıl özeniyorsak artık teknolojik aletlerimize de en güzel kılıfları bulmaya çalışıyoruz. Stilinizin tamamlayıcıları kılıflar, en güzel ve kaliteli modelleriyle Beymen.com’da! Devamını Göster

Telefon Kılıfı Modelleri

Sürekli bizimle olan, elimizden düşürmediğimiz telefonlarımızın nasıl göründüğü artık çok önemli. Beymen, telefon kılıfı konusunda size birçok alternatifi bir arada sunuyor. Farklı materyallerdeki pek çok kılıf arasından size uygun olanını bulabilirsiniz. En çok tercih edilen modellerin başında Marc Jacobs telefon kılıfları geliyor. Eğlenceli, renkli ve dinamik tasarımlarıyla Marc Jacobs, telefonunuzu korurken size özgürce kendinizi ifade edebileceğiniz tasarımlar yaratıyor. Karikatürlü, renkli, baskılı, desenli… Son moda ve en eğlenceli kılıf tasarımlarını Marc Jacobs’ta bulabilirsiniz.

Bu konuda bir diğer sevilen marka ise şüphesiz ki Moschino. Markanın her sene yarattığı özel desenli tasarımlar, telefon kaplarını da süslüyor. Romantik ve feminen tasarımlarıyla Dolce&Gabbana, asil ve sade duruşuyla Michael Kors ve marjinal çizgileriyle Kenzo, tercih edebileceğiniz markalardan sadece birkaçı. Bu markalar genellikle iPhone kılıfları üretseler de diğer telefon markaları için de tasarımlar bulabilmeniz mümkün. Bunların yanı sıra taşlı telefon kılıfları da en çok tercih edilen modellerden. Dikkat çeken bir stile sahip kadınlar tarafından sıkça tercih edilen bu kılıflarla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Telefonlar için kullanılan başka aksesuarlar da var. Örneğin kılıfların üzerine takabileceğiniz Black Eye markalı takılabilir lensler. Balık gözü, yakınlaştırma ya da netleştirme özellikleriyle fotoğraflarınıza profesyonel bir dokunuş yaparken, telefon deneyiminizi de bir üst seviyeye taşıyor.

Telefondan müzik dinleme zevkini de unutmamak gerekiyor. iPod’ların yerini telefonlar aldığından beri telefonlarda aradığımız özelliklerden biri de müzik kalitesi oldu. Sadece telefonun değil kulaklığın da kalitesi oldukça önemli. Happy Plugs, Marley ve Jaybird markalı kulaklıklar, aksesuar olarak hoş göründükleri gibi size oldukça kaliteli bir müzik deneyimini yaşatmaya da hazır.

Laptop Çantaları

Özellikle iş hayatının en büyük gereksinimlerinden biri olan laptoplar da kullanılan aksesuarlar sayesinde her zamankinden çok daha dikkat çekiciler. Laptop çantaları ya da kılıfları, koruma özelliklerinin yanı sıra farklı tasarımlarıyla da göz dolduruyor. Marjinal ve modern tasarımlarıyla Kenzo, stilinizi bilgisayarınıza kadar taşımanıza olanak tanıyor. Daha profesyonel bir ekipman taşıyorsanız Tumi ve Victorinox markalarının ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kaliteli materyalleri ve çanta şeklinde olan tasarımlarıyla laptoplarınızı daha rahat taşıyabileceğiniz gibi stilinizden de ödün vermeyeceksiniz. Macbook Air kılıflarıysa en fazla alternatifi olan modellerden biri. Diğer laptop modelleri için de pek çok alternatif olsa da Macbook Air ya da diğer küçük bilgisayarlar için daha fazla tasarım bulunuyor. Çanta şeklinde, silikon ya da fermuarlı… Seçenekler oldukça fazla.

Bunun yanı sıra tablet kılıfları da dikkat çekiyor. Pek çok marka, laptop çantasının yanı sıra tablet kılıfları da üretiyor. Herschel, fonksiyonel ve sade tasarımlı tablet kılıfları üretirken, Kenzo daha iddialı tasarımlarla dikkat çekiyor.

Telefon, laptop ya da tablet kılıflarınız için en uygun olan modeli Beymen.com’dan bulabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}