Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Kadın Kol saati

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Günümüz koşullarında hayatın ritmine yetişmek neredeyse imkansız. Değil 24 saat, 48 saatimiz olsa yine de yapılması gerekenleri bir güne sığdırmak çok zor. Toplantılar, kurslar, aile içi aktiviteler, davetler, konserler… Tüm bu koşuşturma halinde zamanı yönetmek, onu kısmen de olsa kontrol altına almak gerçekten büyük beceri istiyor. İşte bunu yapabilmek için kol saati kullanmak önemli. Artık telefonlarda, bilgisayarlarda ve sokaklarda, her yerde saatler olsa da bir kol saatinin yerini hiçbiri tutamıyor. Devamını Göster

Eski Mısır’da başlayıp Çin’de gelişen saatler, tarih boyunca pek çok değişikliğe uğradı. Su saatinden başlayıp mekanikleşti; el işçiliğinden çıkarak daha teknolojik bir şekle büründü. Günümüzde modern bir hal alıp popüler kültüre göre şekillense de saatler her zaman bir değer olmaya devam edecek. Birbirinden kaliteli saat markalarının en güzel modellerini Beymen.com’da bulabilir; kendinize ya da sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Saat Modelleri

Söz konusu kadın saatleri olduğunda kayış seçeneklerinin oldukça fazla olduğunu belirtmek gerek. Deri kayışlar, çelik kayışlar, ipli olanlar, hasırlar… Saatin modelini, bileğinizde nasıl duracağını genelde kayışı belirlese de daha önemli bir ayrıntıyı kaçırmamak gerekir: Kasasını… İyi bir kasası olmayan saatler çabuk bozulup hasarlanabilir. Kasa büyüklüğü ise her yaşa ve stile göre farklılık gösterir. İnce bilekler ve yaşça daha küçükler için küçük kasalar önerilir. Buna paralel olarak daha kalın bir bileğe sahip olanlara da büyük kasalar yakışacaktır. Bu noktada seçtiğiniz modelin renginin de çok önemli olduğunu belirtmek gerek. Kayış ve kasanın yanı sıra saatin rengi de stilinizi yansıtmalı. Eğer sürekli kullanmak için bir saat arıyorsanız, gümüş ya da siyah renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak kırmızı, mavi gibi renkli seçenekler de özellikle yaz aylarında kombinlerinize çok yakışacaktır.

Son dönemde oldukça popülerleşen hasır saatler elegan görüntüleriyle beğeni topluyor. Eğer hasır kayışlı bir saat arıyorsanız, Beymen Club’ın modern tasarımlarına bakabilirsiniz. Öte yandan bileklik şeklinde olan kol saatlerini de değerlendirmeyi unutmayın. Saat takmayı sevmiyorsanız bile incecik kayışlı, zarif tasarımlı bu modelleri seveceksiniz. Su geçirmez özelliği ve bileklik görüntüyle Lexon marka saatler, bu tarz bir saat arıyorsanız hoşunuza gidebilecek modeller arasında.

Daha spor bir tarzı olanlar için, ip kayışlı ya da eğlenceli modeller uygun olacaktır. Rengarenk seçenekleri olan bu saatler spor stilinize uyum sağlayacağı gibi sizi rahat da ettirecektir. Spor tasarımlarıyla dikkat çeken Nixon, böyle bir saat arayanların bakabileceği markalardan biri.

Saat Kombinleri

Saat seçiminde kalite kadar, stil de işin içine giriyor. En sık kullanılan aksesuarlardan biri olan saatlerin giydiklerinizle ve stilinizle uyumlu olması önemli. Eğer iddialı ve feminen bir stiliniz varsa, altın ya da gümüş renkte bir saat tasarımı sizin için uygun olacaktır. Bu saatleri gümüş ya da altın bilekliklerle kombinleyip ince yüzüklerle tamamlayabilirsiniz. Özellikle altın ve gümüşün uyumu, son dönemlerde oldukça trend.

Daha sade bir stiliniz varsa, örgü kayışlar sizin için daha doğru bir tercih. Ağır saatlerden kaçınmak isteyenlere bir başka alternatif de yumuşak materyalli saatler olabilir. Bu saatler elastik olduğu için özellikle yaz aylarında size ekstra bir ağırlık yapmaz ve dilediğiniz gibi şekillenebilir. Eğer tercihiniz bu yumuşak kayışlardan yana olursa renkli deri ya da ip bilekliklerle birlikte hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Tarzınız her ne olursa olsun aradığınız kriterde bir kol saati modelini Beymen.com’da bulabilirsiniz. Zaman zaman düzenlenen kampanyaları takip ederek beğendiğiniz saatleri çok daha avantajlı fiyatlara da satın alabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}