Kadın Güneş Gözlüğü

Prada

GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ
-%15 2.390,00 TL 2.032,00 TL

Bir zamanlar İtalyan aristokrasi geleneğinin sembolü olan Prada, stil tarihinin en çarpıcı dönüşümlerinden birini temsil ediyor. İlk mağazasını 1913 yılında çanta ithalatı yapmak için açan markanın gelecekte lüks ve rafine bir stilin öncüsü olacağını kim düşünebilirdi? Görünen o ki, babası Mario Prada’nın bıraktığı ataerkil mirası çağdaş bir forma dönüştüren Miuccia Prada markanın evriminde önemli bir dönüm noktasını temsil ediyor. Kadın dokunuşuyla hayat bulan marka, 90’larda ulaştığı zirveyi ilk kez tanıttığı güneş gözlüğü modelleri ile sağlamlaştırıyor.

The Devil Wears Prada filmiyle beyaz perdede dahi ölümsüzleştirilen Prada güneş gözlüğü fenomeni şimdilerde yüksek stil bilincine sahip seçkinler arasında ikonik bir aksesuar olarak tercih ediliyor. Prada kadın güneş gözlüğü tasarımları güçlü kimliği ve kusursuz stiliyle olağanüstü işçiliği bir araya getirerek abartısız bir zarafetin özünü temsil ediyor. Giyim ürünlerinin tamamlayıcısı olarak tasarlanan güneş gözlüğü modelleri nötr tonlardan oluşan bir renk paletiyle dikkat çekiyor. Lüks trendleri domine eden Prada kadın gözlük tasarımları ve daha fazlası Beymen.com’un seçkin koleksiyonunda sizleri bekliyor.

Devamını Göster
 

Form ve İşlevin Kusursuz Dengesi: Prada Cat Eye Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

Köklü marka mirasının modern bir yorumlaması olan Prada kadın güneş gözlükleri geniş bir ürün koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Kışkırtıcı detaylarıyla çarpıcı bir görünüm sunan Prada Cat Eye gözlük tasarımları markanın en popüler kreasyonları arasında yer alıyor. Bu benzersiz gözlük formu modern ve başarılı iş kadınlarına profesyonel yaşamda fark yaratan bir stil deneyimi yaşatıyor. Özenle oluşturulan giysi kombinasyonlarında başrolü kimseye kaptırmayarak gündemde kalmayı bir şekilde başarıyor.

Canlı aksesuar kullanarak yeni bir kült yaratma tutkusuyla yanıp tutuşan Prada, geleneksel Milano işçiliğini Cat Eye tasarımlarına yansıtıyor. Kedi gözü çerçeve formu, sap kısmında yer alan marka logosu, koyu renkli camları ve kavisli uçlarıyla bir güneş gözlüğünden beklenen ne varsa bu koleksiyonda yer alıyor. Hafif yapısıyla konforlu bir deneyim, ışık yansımalarını önleyen cam teknolojisiyle yüksek bir performans sunuyor. Stil ve işlevi bir araya getiren benzersiz Prada gözlük modelleri Beymen.com ayrıcalıklarıyla sizi bekliyor.

Sezon Trendlerine Damga Vuran Sofistike Detayları ile Prada Kadın Güneş Gözlük Modelleri

Nitelikli zevklere hitap eden Prada kadın gözlükleri yaz sezonuna lüks bir giriş yapmak isteyenleri modern detaylar, ilham verici renkler ve cömert bir tutumla karşılıyor. Girdiğiniz herhangi bir ortamda ilk bakışta dikkatleri üzerinize çekmek için ihtiyacınız olan Prada güneş gözlüğü kadın koleksiyonlarında sizi bekliyor. Çağdaş bir yaşam stiline öncülük eden onlarca farklı model arasından en dikkat çekenlerin başında ise Prada yuvarlak güneş gözlüğü tasarımları geliyor. Cazibeli bakışları siyah bir asaletin ardına gizleyen yuvarlak formlu gözlükler çoğu yüz şekliyle kusursuz bir uyum yakalıyor.

Prada’nın trendleri öngören, kimi zaman da yeni eğilimleri dikte eden tavrı güneş gözlüklerinde de kendini gösteriyor. Kare, turtle, dikdörtgen ve oval formlu çerçeveleri inanılmaz desenlerle süsleyen marka, tüm beğeni kriterlerini kolayca karşılıyor. Işıltısıyla göz kamaştıran bir yaz gününde otomobil kullanırken, şezlongda güneşlenirken veya sabah sporu yaparken manzaralara kaliteli bir bakış atmak için ihtiyacınız olan Prada güneş gözlüğü modellerine en özel ayrıcalıklarla sahip olabilirsiniz.

Prada markasının rafine tasarımları yalnızca stil detaylarına değil, fonksiyonel özelliklere de odaklanıyor. Kadınları her yönüyle tatmin edici bir estetiğin kalbine davet eden marka, %100 UV korumalı ürünleriyle dikkat çekiyor. İtalyan teknik birikiminin modern teknolojilerle desteklendiği Prada polarize güneş gözlüğü tasarımları görüş kabiliyetini artırarak gün boyu rahat ve güvenli bir kullanım sunuyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}