Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Kadın Güneş Gözlüğü

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Güneş gözlükleri yalnızca kombinleri tamamlayan bir aksesuar değil; sağlığımız için de mutlaka özen göstermemiz gereken bir konu. Bu yüzden sadece tasarımı güzel olduğu için bir güneş gözlüğü almak çok da doğru değil. Göz sağlığını tehdit eden UV ışınlarını bloke etmek için beğendiğiniz gözlüğün cam kalitesine de dikkat etmelisiniz. Gözlük camının ışınları bloke etme oranı ne kadar fazlaysa güneş gözlüğü de o kadar iyidir. Aynı zamanda hem UVA hem de UVB ışınlarından koruması da çok önemli. Polarize camlar ise özellikle ameliyat geçirmiş insanlar için ideal. Bu camlar araba kullanırken de kullanışlı olabilir. Zira yolda yansıyan ışıkları bloke ederek rahat bir sürüş yapmanızı sağlarlar. Devamını Göster

Camının kalitesi kadar çerçevesinin yüze uyup uymaması da dikkat edilmesi gereken diğer konulardan. Yüze uygun bir gözlük seçimi sizi daha iyi hissettireceği gibi daha güzel görünmenizi de sağlar. Beymen.com’da yer alan birçok güneş gözlüğü modeli arasından hem yüz tipinize ve stilinize en uygun tasarımı seçebilir hem de kaliteli ürünleriyle göz sağlığınızı koruyabilirsiniz.

En Güzel Gözlük Modelleri

Kadınların güneş gözlüğü seçiminde genellikle daha hassas olduğunu söylemek mümkün. Bunun bir nedeni de kendilerine yüzlerce güneş gözlüğü modelinin sunulması. Beymen.com’da farklı pek çok alternatifi olan gözlük çerçevelerinden kemik ya da metal olanları tercih edebileceğiniz gibi gözlüğünüz az yer kaplasın istiyorsanız, seçiminizi katlanabilen çerçevelerden yana da kullanabilirsiniz.

Son dönemlerde cat eye gözlükler ve vintage gözlükler oldukça trend. Bizi eski yıllara götüren bu gözlükler, özellikle yüksek bel jeanler ve kısa bluzlarla kullanıldığında oldukça havalı görünüyorlar. Ayrıca bu gözlükleri puantiyeli elbiseler, uzun etekler ve altın rengi aksesuarlarla tamamlayarak farklı bir etki de yaratabilirsiniz. Tercih edilen bir diğer güneş gözlüğü modeli ise aynalı gözlükler. Özellikle renkli aynalar en sade kombinlerinize bile bir hareket katıp daha dinamik ve genç bir görüntüye ulaşmanızı sağlıyor. Eskimeyen, klasik ve asla modası geçmeyecek model ise yuvarlak güneş gözlükleri. Her kombine uyum sağlayan bu gözlükler, kurtarıcı parçanız olabilir.

Gözlük markaları

Güneş gözlüğü alırken elbette ki markasına da dikkat etmek gerekiyor. İyi bir güneş gözlüğü markası hem cam hem çerçeve kalitesi açısından farkını ortaya koyuyor. Ayrıca bu markalar, son trendlere uygun tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Söz konusu güneş gözlüğü olduğunda Ray-Ban, onlarca yıldır en sık tercih edilen markaların başında geliyor ve piyasadaki en popüler modellerin tasarımcısı olarak anılıyor. Kültleşmiş modelleri ve sağlıklı camlarıyla tercih edilen Ray-Ban, özellikle Wayfarer, Clubmaster ve Round modelleriyle öne çıkıyor. Bu modeller yıllar geçmesine rağmen hala popülerliğini koruyor.

Miu Miu güneş gözlüğü dendiğinde, akla ilk olarak cat eye ve yuvarlak modeller geliyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan ve bir mücevher havasını taşıyan bu gözlükler sayesinde jean pantolon ve t-shirt gibi sade kombinlerle bile oldukça havalı bir duruş sergileyebilirsiniz. Bvlgari gözlükler, fütüristik ve modern çizgileriyle dikkat çekiyor. Genellikle büyük gözlük modellerine imza atan Bvlgari’de kemik tasarımlar görebileceğiniz gibi, metal çerçeve modelleri de bulabilirsiniz. Kaliteli malzemeleri ve son trendlere uygun tasarımlarıyla tercih edilen Prada da büyük, küçük, kemik, metal, renkli güneş gözlüğü bulabileceğiniz markalardan.

Dünyanın en kaliteli güneş gözlüğü markalarını ve ürünlerini bir arada sunan Beymen.com’da dilediğiniz tarzda bir gözlüğü rahatça bulabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}