Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Paşabahçe Nude Şarap Kadehi

-%11 929,98 TL 829,98 TL
Doğaya Sevgi

Helle Mardahl Desert Large Cam Kokteyl Bardağı

-%50 31.950 TL 15.995 TL
2 ve Üzeri 12.796 TL

Paşabahçe Elysia Cam Ayaklı Kadeh

-%12 829,98 TL 729,98 TL
Doğaya Sevgi

Evinizin olmazsa olmazı olan Kadehler yemek masasanıza şık bir görüntü katar. Sadece alkollü içecekler için değil diğer meşrubat içecekleri için de kullanıma müsait olan kadehler, keyifli anlarınızda size eşlik eder. Kullanacağınız kadehler tek tip olmayıp içtiğiniz içeceklere göre değişir. Ayrıca her kadehin ayrı bir özelliği de vardır. Yapacağınız tüm sunumlarda ışıltısı ile herkesi büyüsü altına alır ve ekstra süsleme yapmanıza gerek yoktur. Oldukça şık ve sade oluşu ile masalarınıza zarif bir hava katar. Kadeh bardaklar her gün düzenli olarak kullanılamadığı için özel olan bardaklardır. Bu yüzden dikkatli kullanılması gerekir. Özellikle evinize bir misafir geldiğinde yemek takımınızın kadehler ile uyumlu olması önemlidir. Fakat son zamanlarda birbirinden farklı, zıt takımlar daha tercih edilir olmuştur. Siz de masanızda görsel bir şölen yaratmak isterseniz renkli kadehler kullanabilirsiniz. Eğer kadeh meraklısı iseniz isme özel kadehlere de göz atabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Muhteşem Kadeh Modelleri ile Anın Tadını Çıkarın

Kadehler sadece şaraplar için kullanılan bardak türü değildir. Bu yüzden çeşitli modelleri bulunur. Bu da size seçme fırsatı verir. Örneğin, kadeh bardak modellerini kahvenizi keyifle yudumlamak için tercih edebilirsiniz. Oldukça şık duran kadeh çeşitleri ile inanılmaz sunumlar yapabilirsiniz. Genel olarak şaraplar için tercih edilen bu ürünlerle sunumlarınıza hoş bir dokunuş yapmanız mümkün olur. Doğru kadeh seçimi son derece önemlidir. İçeceğinizin tadını ancak iyi bir kadehte alabilirsiniz. Ayrıca çok fazla çeşit olması ile birlikte ihtiyaçlara göre ayrı özellikleri vardır. Kadehlerin diğer bardak modellerine göre farklı tasarımları vardır. Bütün kadehlerin uzun bacaklı olduğunu söylemek mümkündür. Fakat ağız şekilleri farklılık gösterir. Kullanım amaçları aynı olsa da yapacağınız sunuma uygun seçimler yapmanız önem taşır. Kadehler genel olarak renksiz ve saydam oluşu ile bilinir. Ancak renkli kadehler de mevcuttur. Örneğin siyah kadehler ile mutfağınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Siyah olması ile farklılığınızı ortaya koymak için birebirdir. Aynı zamanda siyah renk her şey ile uyumlu olduğu için rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Sadece siyah renk ile değil yeşil kadehler ile de herkesten farklı bir tarz ortaya çıkarabilirsiniz. Bunları içki bardağı olarak değil önemli yemeklerinizde su ya da meşrubat bardağı olarak da kullanabilirsiniz. Renkli olması yıkama esnasında sizi korkutabilir. Fakat bu kadehleri bulaşık makinasına kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Bu renkler dışında gri kadehler de oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Sofralarınızda dikkatleri üzerine çekmeye hazır olan bu kadehler ile siz de tarzınızı asil bir şekilde gösterebilirsiniz. Kullanma kılavuzunda yer alan talimatları doğru uyguladığınız takdirde kadehlerinizi uzun süre aynı keyifle kullanabilirsiniz. Düz modeller haricinde evinizdeki bütün kadehlerin içinde belki de en çok renkli tasarımlar misafirlerinizin dikkatini çekebilir. Canlı bir renge sahip olan bu kadehler ile keyifli bir akşam yemeği geçirebilirsiniz. Kadehler genel olarak akşam yemeğinde kullanıldığı için, masanıza farklı kadeh modelleri koyabilirsiniz. Böylelikle misafirlerinize seçim yapma fırsatı vererek tüketecekleri içeceğe göre kadeh tercihi yapmalarını sağlamanız mümkün olur. Bu da hem sizin için hem de misafirleriniz için büyük kolaylık olur. Cam kadehler, şık tasarlanmış özenli davet masalarının ayrılmaz bir parçası halindedir. Yemek takımları ile uyum içinde kullanacağınız pek çok model vardır. Toplu organizasyonlarda kullanılmak üzere plastik kadehler bulmak da mümkündür. Cam modellerden ayırt edilemeyen görsel özelliklere sahip olan bu ürünler tek kullanımlık olarak tercih edilebilir. Oldukça şık duran bu kadehler farklı renk seçeneğine sahiptir. Siz de özel günlerinizde bu kadehleri kullanarak unutamayacağınız anlar yaşayabilirsiniz.

Doğru Kadeh Seçiminde Dikkat Edilecek Noktalar

İçecek seçimi kadar bunu nasıl bir kadehte tüketeceğiniz de önem taşır. Bu yüzden kadeh seçiminin doğru yapılması gerekir. İçeceğin tadını ancak iyi bir kadehte tam anlamı ile anlayabilirsiniz. Kadeh seçerken sadece estetik görüntüsü değil kullanım rahatlığı ve kolaylığı da ön planda gelen noktalardandır. Bundan dolayı şık bir sofra hazırlamak istiyorsanız sunduğunuz yemeklerin ve yemek takımlarının yanında kadeh seçimini de dikkatlice yapmanız gerekir. Kadehler diğer bardaklardan farklı olarak uzun ince bir ayağa sahiptir. Böyle olmasının sebebi, kadehin içindeki içeceğin el ısısı ile temasından uzak kalması içindir. Bundan dolayı kadehleri uzun bacaklarından kavrayıp ağıza götürmek doğru bir kadeh kullanım şeklidir. Eğer bu kadehlerden şarap içmek istiyorsanız gövdesinden yukarıya doğru daralan kadehleri seçmeniz gerekir. Çünkü şarabın tadını en iyi ancak böyle alırsınız. Bu şekilde yukarıya doğru daraldığı için kokunun burnunuza ulaşması da mümkün olur. Bunun yanında ağzı geniş olan kadehler de kırmızı şarap içmek için uygundur. İçecekler nasıl cinsine göre değişiyorsa kadehler de buna göre değişir. Kadehi uzun sapından kavrayarak ısı ile temasını keserek içeceğinizi keyifle yudumlayabilirsiniz. Su içmek için de kadehlerinizi kullanabilirsiniz. Su kadehlerinin ağız kısmı U şeklinde tasarlanır. Ağız kısmı da oldukça geniş olup, rahatlıkla su içebilmenizi sağlar. Bütün bu özellikler dışında içtiğiniz içeceğe göre hangi tür kadehi almaya karar verdiyseniz, kolaylıkla istediğiniz tasarımda ve şıklıkta kadeh modellerine göz atabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Kadeh Modellerinin Fiyatları

Kadeh fiyatları tüm özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenir. Bu yüzden fiyatlar değişkenlik gösterir. Kadehler diğer bardak modellerine göre daha farklı ve özel bir ürün olduğu için fiyatları da bu tasarımlara göredir. Yalnızca alkollü içecekler için değil su ve meşrubatlar için de tasarlanan kadeh takımı ile sofranızda güzel bir ortam yaratabilirsiniz. Oldukça farklı tasarımlarda kadeh türleri ile karşılaşmanız mümkündür. Örneğin yamuk ayaklı kadehler ile misafirlerinizin dikkatini çekebilir ve tarzını gösterebilirsiniz. İlk kadehler gümüş renkli ve metalden tasarlanmıştır. Siz de bu nostaljik etkiyi evinizde sürdürmek istiyorsanız gümüş kadehleri tercih edebilirsiniz. Yemek takımlarınızla uyumlu bir kadeh seti almak isteyebilirsiniz. Tekli ürünlere göre set halinde alınan kadehlerin fiyatları daha avantajlı olabilir. Kadeh tercihinde genellikle uzun kadehler çok fazla kullanılır. Bacak boyundan dolayı estetik duran bu kadehleri de özel günleriniz için tercih edebilirsiniz. Kadeh modellerinin göz zevkinize hitap etmesi önemlidir. Sürekli kullanılan bir çeşit olmadığı için dikkatli kullanılması gerekir. Tüm bu modeller dahilinde kadeh seçiminde hala kararsızsanız düz renkli ve saydam modellere göz atabilirsiniz. Bu ürünler her türlü masa dizaynında işinizi kolaylaştırır. Kadeh satın alırken diğer takımlarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. İster 6 kişilik ister 12 kişilik takımlar alarak misafirlerinizle keyifli sohbetler yapabileceğiniz kalabalık sofralar hazırlayabilirsiniz. Birbirinden şık tasarımlı kadeh modellerine Beymen.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}