Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Juliette Has A Gun

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Romano Ricci’nin DNA’sında parfüm var. 2006 yılında kurduğu Juliette Has a Gun markasıyla niş parfümeride yeni bir zarafet türü sunan Ricci, masum Juliette’i metaforik bir silahla 21. yüzyıla aktarıyor. Juliette Has a Gun’ın baştan çıkarıcı ve zarif bir blöf aksesuarı olarak tanımladığı kokular, kadınların erkeklere karşı özgürleşmesini simgeliyor. Parfüm ürünlerinin karşı konulmaz bir doğası olduğunu ileri süren Ricci kadınların incelikli ruhunu kutsayan yenilikçi formüllere imza atıyor. Değerli malzemelerin ustalıkla harmanlandığı Juliette Has a Gun parfüm çeşitleri özgüveni yüksek, modern ve kentli kadınlara hitap ediyor. Kokuların büyüleyici ve gizemli dünyasına adım atarken teninizi sofistike ve lüks aromalarla şımartmak istiyorsanız, Juliette Has a Gun markalı tüm ürünleri Beymen.com’un seçkin koleksiyonlarında bulabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Gerçekten Sıra Dışı: Juliette Has a Gun Not A Perfume

Artık en sevdiğiniz parfümü evde bırakmak zorunda değilsiniz. Markanın en popüler kokularından biri olan Not a Perfume, kompakt şişe tasarımıyla çantalara kolayca yerleşiyor. 2010 yılında piyasaya sürülen bu sıra dışı formül kadın parfüm arayanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Minimal, taze ve pürüzsüz kompozisyonuyla fark yaratan Not a Perfume, adından da anlaşılacağı üzere kesinlikle bir parfüm değil. Çünkü şişenin içinde yalnızca ambroksit adı verilen malzeme bulunuyor. Parfümeride temel nota olarak kullanılan bu bileşen Juliette Has a Gun Not a Perfume formülüne benzersiz bir özellik kazandırıyor. Amber ve misk aromalarının teninizde uzun süre vakit geçirmesini istiyorsanız, aynı zamanda hipoalerjenik olan bu kokuyu tercih edebilirsiniz.

Haz Dolu Deneyimler: Juliette Has a Gun MMMM Parfümü

Juliette Has a Gun parfüm koleksiyonunda feminen, zarif ve eğlenceli karakteriyle öne çıkan birçok koku yer alıyor. Duyuları canlandırarak anında haz uyandıran MMMM parfümü de bunlardan biri. Tatlı ve meyvemsi karışımıyla bazen geçmişin nostaljisini bazen de bugünün modernitesini yaşatıyor. Üst notalarında yumuşak neroli, sardunya ve tatlı ahududu patlaması taşıyan Juliette Has a Gun MMMM parfümü kalp notalarında ise sümbülteber, portakal çiçeği ve irisin coşkulu birleşimini sunuyor. Bu feminen kokunun tabanında ise yatıştırıcı fakat bir o kadar da kışkırtıcı aromalar dikkat çekiyor. Karamel, sandal ağacı, vanilya ve miskten oluşan alt notaları özellikle sonbahar ve kış mevsimine uygun kadın parfüm arayanları tam olarak arzuladıkları deneyimle buluşturuyor.

Juliette Has a Gun Vanilla Vibes Parfümü ile Tatil Atmosferini Teninize Taşıyın

Karşıtların ihtişamlı birlikteliği olarak tanımlanan Juliette Has a Gun Vanilla Vibes parfümü atmosferik ve zarif kompozisyonuyla duygusallığı, gücü ve özgür kadınlığı ifade ediyor. Oryantal bir koku olarak nitelense de bu hikayenin tamamını anlatmak için daha fazlasına ihtiyaç var. Ilık ve doğal vanilyayı taze deniz tuzuyla buluşturan Vanilla Vibes parfümü yaz sahillerini ve güneşli günleri çağrıştırıyor.

Bu muhteşem gündüz kokusu ferahlatıcı tuzlu üst notalarla açılıyor ve hemen ardından tatlı vanilyanın yumuşaklığını getiriyor. Kalp notalarında yemyeşil orkidenin çiçeksi aromasını, tabanında ise sandal ağacı, kremsi tonka fasulyesi ve şehvetli miskin kusursuz kompozisyonunu taşıyor. Altın ve mavi renkli şişe tasarımıyla denizi ve gökyüzünü sembolize eden Juliette Has a Gun Vanilla Vibes kokusunu mutlaka denemelisiniz.

Juliette Has a Gun Kişisel Bakım Koleksiyonu ile Cildinizi Şımartın

Kadın tenine övgülü dokunuşlar yapan Juliette Has a Gun yalnızca parfümleriyle değil, aynı zamanda kişisel bakım ve saç bakım ürünleriyle de biliniyor. Not a Perfume serisinin devamı olan saç ve vücut spreyi ile sade fakat yenilikçi bir formülün güçlü etkilerini sunuyor. Bu popüler koleksiyonun el kremi ve duş jeli ürünlerini de keşfederek bakım rutinlerinizi lüks bir deneyimle taçlandırabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}