Servis Ürünleri

Sea Club

Fish Ahşap Nihale
-%50 319,00 TL 159,00 TL

Myto

Armut Formlu Peçetelik
-%50 319,00 TL 159,00 TL

Misafirperverlik kültürümüzün önemli bir parçası. Her zaman evimize gelen misafirleri en iyi şekilde ağırlamaya ve onları memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırız. Hem evimiz hem sofra düzenimiz ile akıllarda kalmayı severiz.

Sevdiklerimizle en keyifli vakti geçirdiğimiz ve en mutlu anlarımızı paylaştığımız yemek davetlerinden geriye sadece güzel anıların değil, güzel sunumlarımızın da kalmasını herkes ister. Kullanacağınız kaliteli ve stil sahibi servis ürünleri sayesinde küçük detaylarla büyük farklılıklar yaratarak takdir toplamanız mümkün. Siz de Beymen.com’dan seçeceğiniz, son trendlere uygun ve stilinizi yansıtan sofra servis ürünleri ile her davette adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Devamını Gizle

Servis ürünleri ve modelleri

Konu sofra düzeni olunca, artık olay sadece tabak çataldan ibaret değil. Yüzlerce farklı sunum ürünleri ile sofranıza imzanızı atmanız, ufak detaylarla çarpıcı bir değişim ve görünüm yaratmanız mümkün. Yemeklerinizi bir sanat icra ediyormuşçasına keyifle yemenin tadı, inanın en güzel yemekte dahi yok. Üstelik bu sadece arkadaş gruplarınıza ya da kalabalık aile davetlerinize göstermeniz gereken bir özen de değil. Çekirdek ailenizle de yemeğin kutsal birleştirici gücünü her gün hissedeceğiniz kusursuz sofralarda yemek yiyebilirsiniz. Doğru servis ürünü tercihlerini yaparak, koku, tat alma ve görme duyularınızı aynı anda harekete geçirebilirsiniz.

Sofranızda kullanacağınız ufak fakat detaylardan bazıları peçetelikler, peynir tabakları, kürdanlıklar, çerezlikler, kase ve bardak tutacaklarıdır. Peçetelik tercihinizi tekli sunumlar için yüzük şeklinde veya masaya toplu halde koyabileceğiniz taşlı, cam, metal ya da hasır olarak yapabilirsiniz. Otantik, klasik veya sade peçetelik tasarımlarından dilediğinize Beymen.com ile anında sahip olabilirsiniz.

Akşam keyfinize eşlik edecek olan bir peynir tabağının tasarımı, gerçekten en önemli sofra detaylarından biridir. Bilindik dikdörtgen şekillere ek olarak direk kesme tahtası havası veren şekillerden tutacaklı veya ayaklı yuvarlak modellere bu alanda birçok seçeneğiniz mevcut. Tercihinizi ahşap, metal veya mermerden yana yapabilirsiniz. Klasikten şaşmayanlar için otantik desenlerin yanı sıra değişimi sevenlerin tercih edebilecekleri, ufak detaylı çok modern ve stil sahibi modeller de mevcut. Tercihiniz ne olursa olsun, seçeceğiniz peynir tabağının özellikle kadeh takımlarınız ile uyumlu olması bütüncül bir görünüm için oldukça önemlidir.

Son yılların en moda sunum aksesuarlarından biri de bardak tutacaklarıdır. Özellikle sosyal medyada sıklıkla rastladığımız ve çok beğendiğimiz, ancak bir türlü bulamadığınız o tutacakları Beymen sizler için bir araya topluyor! Siz de stilinizi yansıtacak, bardaklarınızı kişiselleştirecek baskılı veya yazılı birçok tutacak modeline Beymen.com’da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Büyüleyici bir kahvaltı veya akşam yemeğine imza atmak için, sofranızda kullanacağınız her bir servis ürününün birbiriyle bağlantılı ve uyumlu olmasına dikkat etmeli; benzer materyalli ürünler tercih etmelisiniz. Bu noktada cam servis ürünlerinin pek çok farklı parçayla hoş bir uyum yakaladığını ve sofraların vazgeçilmez parçalarından olduğunu söylemek mümkün.

Servis ürünleri markaları

Sofra düzeniniz ve servis ürünlerinizin tarzı ile akıllarda kalmak istiyorsanız sadece tasarım anlamında doğru seçimleri yapmanız yeterli olmaz. Bunun yanında kaliteli ve sağlam ürün tercihi yapmaya da mutlaka özen göstermelisiniz. Uzun soluklu bir kullanım için size garanti imkanı sunan bilindik markalardan alışverişinizi yapmalısınız.

Beymen.com’da yer alan dünyaca ünlü markaların her zevke hitap eden servis ürünleri arasından kendi tarzınıza uygun olanı kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ban.do’nun bardak tutacaklarından Baolgi’nin peçetelik ve peynir servislerine, Michael Aram’ın çerezlik, peçetelik, servis küreklerinden Sunnylife’ın renk renk termos ve peynir tabaklarına ve daha nicesine tek tık ile anında sahip olabilir; sevdikleriniz için hazırladığınız sofralara renk katabilirsiniz.

{{customPopupTitle}}