Çay ve kahve saatleri, tutkunları için günün en anlamlı saatidir. Her şey bir kenara bırakılır, çay takımları ya da kahve fincanları yerlerini alır ve kısa bir süreliğine de olsa anın keyfi çıkarılır. İşte böyle zamanlarda keyfinize keyif katmak isterseniz Beymen.com’da yer alan yüzlerce fincan, demlik ve press modellerini inceleyebilir; çay ya da kahve saatlerinize renk ve zarafet katabilirsiniz.

Mutfak alışverişi her zaman eğlencelidir. Rengarenk tabaklar, kibar tasarımlarıyla göz alan servis ürünleri, masalara asalet getiren bardak ve kadehler, aklınızı başınızdan alacak güzellikteki yemek takımları, bu takımları tamamlayan çatal bıçak setleri… Ancak çay setleri ve kahve fincanı alışverişinin yeri her zaman başkadır. Zarif tasarımlarıyla ilgi çeken ve renkleriyle kendine hayran bırakan fincanlar için dolaplarda her zaman daha fazlasına yer vardır.

Çay fincan takımları

Sabah saatlerinden akşama dek, çay hayatlarımızın hep içinde. Dünyada en çok çay tüketen ülkelerden birinde yaşadığımızı düşünürsek buna çok şaşırmamak gerek. Öyle ki bu konuda herkes farklı alışkanlıklar geliştirmiş durumda. Kimi açık çay seviyor kimi demli; kimi çayını limonla içiyor kimi şekerle; kimi cam çay bardaklarını tercih ediyor kimi de porselen çay fincanlarını… Siz de seçiminizi fincanlardan yana kullananlardansanız, bu sayfadaki seçeneklere mutlaka göz atmalısınız: Richard Ginori’nin kuş baskılı tasarımlarından Rosenthal’ın düz renk seçeneklerine Bloomingville’in minimal desenleri modellerinden Green Gate’in gold detaylı alternatiflerine çok sayıda fincan ve demlik beğeninize sunuluyor.

Beğendiğiniz modellerden bir takım oluşturabileceğiniz gibi seçiminizi halihazırda takım şeklinde satılan ürünlerden yana da kullanabilirsiniz. Pip Studio’nun kek tabaklarıyla tamamlanmış fincan takımları değerlendirebileceğiniz seçenekler arasında. Böylece atıştırmalıklarınız için de bir alternatif yaratabilirsiniz. Bu setlere aynı markanın demliklerinden ekleyerek biraz daha kapsamlı bir çay takımı oluşturabilirsiniz.

Kahve fincanı takımları

Çay kadar sık tüketilmese de kahve de pek çok kişi için sıradan bir içecekten daha fazlası anlamına geliyor; bir tür ihtiyaç, hatta kimileri için bir tutku. Bu yüzden Beymen.com’da kahve saatleriniz için de çok sayıda seçenek bulunuyor. Kahve fincanları, pressler, kahve demleme standları… Lazım olabilecek her türlü ihtiyacınızı yine bu sayfada bulabilirsiniz.

Filtre ya da espresso bazlı kahvelerdense Türk kahvesini tercih ediyorsanız Beymen.com’daki Türk kahvesi fincan çeşitlerine mutlaka bakmalısınız. Kuş motifli modellerden çiçek baskılı olanlara, mikro desenli minimal tasarımlardan düz renk alternatiflere çok sayıda Türk kahvesi seçeneği sizi bekliyor. Gördüğünüz modelleri dilerseniz altı kişilik takımlar halinde alabilirsiniz; dilerseniz de iki kişilik kahve fincanı seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Söz konusu kahve fincanı olduğunda özellikle Vista Alegre Atlantis’in tabloları anımsatan tasarımları görülmeye değer. Ayrıca çarpıcı tasarımlarıyla Georg Jensen, insan figürlerinin ön plana çıktığı Shop Concept, minimal çizgileriyle Bloomingville de ürünlerini inceleyebileceğiniz markalardan.

Kupa modelleri

Evde ya da ofiste kahve ya da çay fincanı olarak kupaları da tercih edebilirsiniz. Beymen.com’daki seçeneklere baktığınızda dilerseniz geleneksel çiçekli tasarımlarda, dilerseniz daha modern, daha dinamik stillerde kupalar bulabilirsiniz. Gerçekten kendinizi yansıtan bir kupa arıyorsanız, sloganlı modellerden birini değerlendirebilirsiniz. Bir başka seçenek de ilgi alanlarınıza göre seçim yapmak: Kediseverler için kedi motifli kupalar, bisiklet severler için bisiklet detaylı kupalar güzel bir alternatif olacaktır. İsminizin baş harfine göre seçecebileceğiniz Sedwick’in harfli tasarımları da çokça tercih edilen kupa modelleri arasında. Hem kullanışlı hem de hoş görünüşlü kupaları yakınlarınıza hediye etmek üzere de tercih edebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}