Tabak & Kase

Mutfakta zaman geçirip farklı lezzetleri denemeyi sevenlerdenseniz, misafirlerinizi keyifli sofralarda ağırlamayı da seviyorsunuz demektir. Hatta günlük öğünleriniz bile bir keyifli bir havada geçiyor olabilir. Lezzetli yemeklerin sırları üzerine günlerce konuşmak mümkün; ancak artık bilinen bir gerçek var ki, o da bu yemeklerin nasıl sunulduğu da en az lezzetleri kadar önemli. Sizi, mutfağınızı ve yemeklerinizi yansıtan yemek takımlarıyla çok daha çarpıcı sofralara imza atabilirsiniz. Beymen.com’da bulunan sofra takımlarını inceleyebilir; aradığınız çizgilere uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Aradığınız spesifik bir ürün ya da renk seçeneği varsa filtreleme özelliklerinden yararlanarak çok daha kolay ve hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Türkiye’de online alışverişin en prestijli adreslerinden Beymen.com, en lüks yemek takımlarını beğeninize sunarak sofralarınıza renk, ve ışıltı katmayı hedefliyor.

Yemek takımı modelleri

Söz konusu yemek takımı olduğunda porselen yemek takımları her zaman en çok tercih edilen modellerden oluyor. Beymen.com’da birbirinden farklı stil ve desenlerde porselen yemek takımları bulabilirsiniz. Dilerseniz klasik anlamda çok parçalı bir yemek takımını tercih edebilir; dilerseniz de farklı yemek tabaklarını bir araya getirerek sizi ve stilinizi daha iyi yansıtacak kendi takımlarınızı oluşturabilirsiniz. Beymen.com’da her iki türlüsü için de opsiyonlar mevcut.

Renk seçenekleri ve desenlere bakıldığında ise ilhamını doğadan alan tasarımlar ve geometrik ya da mikro desenler ön plana çıkıyor. Daha çarpıcı bir tasarım arıyorsanız, gold detaylı yemek tabaklarına, sloganlı seçeneklere, egzotik tasarımların ön plana çıktığı modellere, capcanlı renklerin göz doldurduğu çiçek desenli tabaklara bakabilirsiniz. Günlük yemek takımlarında ise beyaz düz renkli takımlar dikkat çekiyor. Bu takımlar sade ve zarif olmalarıyla onlarca yıldır en çok tercih edilen takımlar arasında. Siz de düz beyaz renkli ama kabartmalı tasarımları tercih ederek sofralarınıza asalet getirebilirsiniz.
 
Seramik tabaklar da son zamanlarda oldukça popüler. Genelde servis tabağı olarak kullanılsalar da yemek tabağı olarak değerlendirebileceğiniz seçenekleri de mevcut. Ayrıca cam, pirinç, mermer, gümüş gibi farklı materyallerden yapılmış tabakları da tercih ederek porselenlere alternatif yaratabilirsiniz. 

Yemek takımı markaları

Beymen yemek takımları kategorisinde dünyaca ünlü onlarca markanın yemek takımı modelleri sıralanıyor. Kendi stilinize en uygun seçimi yapmak için tüm markaların ürünlerini dikkatlice incelemekte fayda var. Düz renkli ve sade tasarımlar için Royal Worchester, Rosenthal ve Royal Porcelain, Philippe Deshoulieres’in ürünlerine bakabilirsiniz.
 

Vista Alegre Atlantis, minimal tasarımlarıyla beğeni toplarken, Richard Ginori zarif ama çarpıcı kuş tasarımlı tabaklarıyla dikkat çekiyor. Haremlique ve Godinger geleneksel tabak tasarımlarıyla sıkça tercih edilen markalardan. Pip Studio ise rengarenk desenleriyle ön planda. Gold detaylı minimal stilde tabaklar için Bloomingville’in ürünlerini inceleyebilirsiniz. Green Gate tabakları ise her stile hitap edecek türde. Dilerseniz siyah ve gold detaylı çarpıcı tasarımlarını, dilerseniz de minimal çiçek desenli olanları değerlendirerek sofralarınıza hareket katabilirsiniz. Biraz daha eğlenceli ve dinamik bir tabak takımı arıyorsanız, Gavia’nın sloganları tasarımlarından bir set oluşturabilirsiniz.

Versace tabaklar ise gösterişli sofralarda büyük rol oynuyor. Bu tabakları isterseniz sofralarınızda isterseniz de dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz.
 
​Porselen seçeneklerin dışına çıkıp tercihinizi seramikten yana kullanacaksanız, Beymen.com’da yine çok sayıda seçeneğiniz mevcut. Yaprak desenleriyle iç açan Luxuria, hasır detaylarıyla dikkat çeken Chabi-Chic, yüz baskılı tasarımlarıyla beğeni toplayan Miss Etoile, seramik tabak arayanların ürünlerine bakabileceği markalardan yalnızca birkaçı.
 

Daha fazlası için Beymen.com’un yemek takımları kategorisini detaylı bir şekilde inceleyebilir, çok daha göz alıcı sofralar hazırlayabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}