İçki Setleri & Aksesuarları

Moser

KADEH
6.750,00 TL

Özel misafirleriniz, yakın dostlarınız ya da kendiniz için birbirinden lezzetli içecekler hazırlamak istiyorsanız, kokteyl sanatını evinize taşımanın tam zamanı! İçki setleri ve aksesuarları ile barınıza yüksek bir stil dokunuşu yapabileceğiniz gibi sihirli tariflerle kokteyl küratörlüğüne soyunabilirsiniz. Martini, margarita ve mojito gibi klasik kokteyllerin yanı sıra miksolojinin yeni karışımlarını keşfederek kendi imza içeceklerinizi yaratabilirsiniz. Eksiksiz bir bar koleksiyonu oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar Beymen.com’un ayrıcalıklı dünyasında sizi bekliyor.

Devamını Göster
 

İçki Seti ve Aksesuarları ile Sofranıza Stil Katın

Özel kutlamalar, zamansız toplantılar ya da keyifli bir akşam yemeği için sofranızı lüks içki setleriyle süsleyerek konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Lezzetli pembe şampanyalardan köpüklü İngiliz şaraplarına kadar favori içkilerinizi nitelikli aksesuarlarla eşleştirerek rafine zevklerinizi masaya yansıtabilirsiniz. Baolgi ve Ercuis markalarının şaraplık modelleri muhafaza için işlevsel bir kullanım sunarken şarap şişelerine estetik bir dekor özelliği kazandırıyor. Yıllanmış tatlara eşlik etmek için özel olarak tasarlanan şaraplık seçenekleri gümüş kapmalı tasarımlarla öne çıkıyor.

Avrupa’nın en şık restoranlarında veya evinizde olun, buz kovası içki sofralarının olmazsa olmazlarının başında geliyor. İçine koyulan buz miktarına göre içkilerinizi soğuk ya da ılık olarak içmenize olanak tanıyan buz kovaları ile maksimum lezzet deneyimine hazırlanabilirsiniz. Yemek masalarına lüks bir dokunuş yapmak için mükemmel bir seçenek olan şampanya kovası modelleri farklı zevklere hitap eden zengin seçenekler sunuyor. Dekoratif nitelik taşıyan benzersiz içki aksesuarları ile dünyaca ünlü bir marka olan Michael Aram koleksiyonlarında kaliteli materyallerin en göz kamaştıran formlarını bulabilirsiniz.

Eğlenceli Partilerin Vazgeçilmezi Olan Bar Malzemeleri

İster amatör ister profesyonel olun, lezzetli kokteyllerin sırrı her yerde aynı. Bar ekipmanlarınızın kalitesi yarattığınız karışımların görünümünü, tadını ve kokusunu doğrudan etkiliyor. Kendi mutfağınızın barmeni olmaya hazırlanırken koleksiyonunuza eklemek isteyeceğiniz pek çok farklı seçenek bulunuyor. Eğlenceli partilerin olmazsa olmazı olan çelik shaker modelleri bunların başında geliyor. Teknik olarak tüm shaker modelleri aynı işlevi yerine getirse de çelik materyaller sağlıklı ve dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Georg Jensen markasına ait shaker seti koleksiyonlarında karıştırıcı ve jigger parçaları da yer alıyor.

Bar malzemeleri seçerken her yönüyle eksiksiz bir koleksiyon hazırlamak için ihtiyaçlarınıza yönelik tercihler yapabilirsiniz. Benzersiz tariflerinizi göz kamaştıran bir sunumla taçlandırmak istiyorsanız, kokteyl pipetleri mükemmel bir alternatif sunuyor. Aynı zamanda ambiyansın ruhunu daha canlı bir hale getirmek için parti süslerini de değerlendirebilirsiniz. Çiçek formlu modellerden pembe kristal tasarımlara kadar özel günlerde zevkli bir detay olarak kullanabileceğiniz parti süsleri Miss Etoile imzasıyla sizi bekliyor.

Hem Estetik Hem Kullanışlı İçki Aksesuarları

İçki aksesuarları görsel anlamda estetik bir nitelik taşırken aynı zamanda kullanışlı özellikleri nedeniyle de tercih ediliyor. Size en uygun içki seti tasarımlarını seçerken birkaç faktöre dikkat ederek en doğru tercihi yapabilirsiniz. Bu noktada en çok ikram ettiğiniz içkinin hangisi olduğuna karar vermek iyi bir başlangıç olabilir. Örneğin viski kültürüne adanmış bir lezzet alışkanlığına sahipseniz, yeni deneyimlerin keşfine çıkaran birçok alternatif bulunuyor. İçkilerin karakterini bozmadan saklamaya yarayan mermer ve cam materyalli viski şişesi modelleri için Unique by AV koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

Şişe tasarımları içkileri saklamak için ne kadar önemliyse, tadım ve sunum sırasında bardak ve kadehler de aynı önemi taşıyor. En karakteristik aromaları keşfetmek için özel olarak tasarlanan viski seti modelleri farklı seçeneklerle her zevke hitap ediyor. Luxuria markalı viski bardağı tasarımları ve içkiye dair daha pek çok aksesuara Beymen.com ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}