Çatal & Kaşık & Bıçak

Sofraların belki de en dikkat çekici parçalarından çatal bıçak takımları, günümüzde işlevsel görevlerinin yanı sıra asil ve gösterişli olmalarıyla da ön plana çıkıyorlar. Özel yemek davetlerinizde yemek takımlarınız ve servis ürünlerinizle bir bütün oluşturarak sofralarınıza zarafet katıyorlar. Siz de mutfak ürünlerinize uygun bir takım arıyorsanız, Beymen.com’da yer alan çatal bıçak setlerini mutlaka incelemelisiniz. Beymen, dünyanın en ünlü ve en kaliteli markalarının çatal bıçak tasarımlarını sizler için bir araya getirmekle kalmıyor, aynı zamanda online alışverişin tüm olanaklarından faydalanarak beğendiğiniz ürünlere kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde sahip olabilme imkanı da tanıyor.

Devamını Göster

Düğün hazırlığında olan çiftlerin ya da ev değiştiren ailelerin ihtiyaç listelerine baktığınızda mutfak ürünlerinin en baş sıralarda olduğunu rahatlıkla görürsünüz. Sıklıkla kullandığınız bu ürünleri seçerken öncelikli olarak yapmanız gereken sizi yansıtacak tasarımlar bulmak. Hem günlük kullanımlarda hem de misafirlerinizi ağırlarken bu detay oldukça önemli. Keyifli sofralar ve davetler için çatal bıçak setleri üzerinde detaylıca düşünülmesi gereken bir konu. Alacağınız ürünün farklı yemek takımlarınızla uyum sağlaması ve masalara hareket getirmesine dikkat etmek gerekiyor.

Çatal bıçak takımı modelleri

Beymen.com’da yer alan çatal bıçak takımlarına baktığınızda farklı stillerde tasarımların ön plana çıktığını görebilirsiniz. Sadelikten hoşlanıyorsanız metal ve gümüş parçaları, ihtişamdan hoşlanıyorsanız gold çatal bıçak setlerini tercih edebilirsiniz. Günlük kullanımlar için de seçiminizi farklı farklı renk seçeneklerine sahip floral desenli çatal bıçak setlerinden yana kullanabilirsiniz. Bu takımlar sayesinde sofralarınıza renk katabilirsiniz.

Yemek takımlarınızla birlikte kullanmak için çok daha fazla parçalı çatal bıçak takımlarını tercih edebilirsiniz. Bunlar da yine birbirlerinden farklı tasarımlara sahip ve özellikle yeni evlenecek çiftler için en büyük ihtiyaçlardan biri.

Sağlıklı bir yaşam için ne yiyip içtiğiniz kadar yemekleri nasıl pişirdiğiniz de büyük önem taşıyor. Özellikle de bebek sahibi olan ebeveynlerin bu konuya ekstra dikkat etmesi gerekiyor. Beymen.com’da bulunan yüzde yüz porselen kaşık setleri bebeğinizde alerjik reaksiyonlara neden olmazken; rengarenk desenleriyle bebeklerinize eğlenceli bir mama saati vadediyor. 

Bıçak setleri gerek peynir servisleri gerekse kahvaltı sofralarının olmazsa olmazlarından. Beymen.com’da birbirinden zarif tasarımlara sahip bıçak setleri bulabilirsiniz. Takımlarınıza eşlik edecek servis kaşıkları da yine bu sayfalarda bulabileceğiniz ürünlerden. Bunlar dışında Beymen.com’da ahşap ve mermer detaylı kaşıklardan gold ölçü kaşık setlerine ihtiyacınız olabilecek pek çok ürünü bir arada bularak kendi içlerinde bir takım oluşturabilirsiniz.

Çatal bıçak setleri markaları 

Beymen.com’un çatal bıçak setleri kategorisinde oldukça kaliteli markaların onlarca farklı tasarımı sıralanıyor. Eğer tercihiniz klasik türden çok parçalı setlerden yanaysa Arthur Price’ın tasarımlarına bakabilirsiniz. Günlük kullanımlar için tercih edebileceğiniz daha eğlenceli ve renkli setlerde ise Bitossi Home ve Pip Studio’nun tasarımları ön plana çıkıyor. Farklı şekillerde kullanabileceğiniz porselen kaşıklar için de Royal Porcelain’in ürünlerine bakabilirsiniz. 

Michael Aram birbirinden zarif bıçak setleriyle, Zanetto ve Riva ise servis kaşığı modelleri ile dikkat çekiyor. Farklı formlarda ve farklı ihtiyaçlara yönelik ölçü setler için Barista & Co ve Bloomingville’in tasarımları ilginizi çekebilir.

Beymen.com sayfaları her sezon yeni tasarımlar ile güncelleniyor. İster kendinize isterseniz yeni evlenen yakınlarınıza ev hediyesi olarak ya da Anneler Günü’nde annenize hediye etmek üzere Beymen.com’un Home & Gift grubunda yer alan çatal bıçak setlerini değerlendirebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}