Doğum günleri, yıldönümleri, mezuniyetler, Anneler Günü, Babalar Günü, yeni ev ziyaretleri… Sevdiklerinize hediye almak için birçok nedeniniz, bir o kadar da alternatifiniz var. Beymen.com’da dekoratif ürünlerden ev tekstil ürünlerine, kemer ve cüzdan çeşitlerinden güneş gözlüklerine, ayakkabılardan çantalara, sweatshirtlerden aksesuarlara aradığınız her türden hediyeliği bulabilir; dünyaca ünlü markaların birbirinden çarpıcı tasarımlarıyla sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. Devamını Göster

Hediye seçmek kolay iş değil; seçtiğiniz hediyenin hem karşınızdaki kişinin stiline hitap etmesi, onu mutlu etmesi hem de biraz da olsa sizi yansıtması gerekiyor. Bu yüzden de binlerce ürün arasından tercih yapmak zaman zaman zor olabiliyor. Bu noktada karşınızdaki kişiyi yakından tanımak, onun stilini, yapmaktan hoşlandığı aktiviteleri ve hatta ihtiyaçlarını bilmek her şekilde avantaj sağlıyor.

Buna rağmen bir türlü ne alacağınıza karar veremiyorsanız Beymen.com’un farklı tarzlarda kişiler için hazırladığı hediye öneri listelerini inceleyebilirsiniz. Bu listeler kitapseverlere, müzikseverlere, kahve severlere, çay severlere, seyahat severlere, sinemaseverlere, bisiklet severlere hediyeler olmak üzere yedi ayrı gruba ayrılıyor. Size de hediye alacağınız kişinin ilgi alanına göre bir listeye tıklayıp karşınıza çıkan alternatifleri incelemek kalıyor.

Kitap Severlere…

Eğer hediye alacağınız kişi tam bir kitap kurduysa, ona Assouline’nin birbirinden dikkat çekici kitaplarından birini alabilirsiniz. Farklı alanlarda bir tür arşiv niteliğinde olan bu kitaplar sevdiklerinizin ufkunu açmakla kalmayacak; kütüphanelerine de renk getirecekler. Kitaplara eşlik edecek kupalar da değerlendirebileceğiniz seçenekler arasında. Ayrıca okumayı seven insanlarda not tutma alışkanlığı da ortak bir özellik oluyor. AA Paper&CO’nun not defterleri bu noktada ilginizi çekebilir. Oda kokusu ya da hediyelik mumlarla da sevdiklerinizin okuma ortamlarına hoş bir koku getirebilirsiniz.

Müzik Tutkunlarına…

Müziksever bir kişiye hediye alıyorsanız; Beymen.com’daki Happy Plugs kulaklıkları ve Emie marka müzik sistemlerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca dünyaca ünlü müzik gruplarının isimlerini taşıyan t-shirt tasarımları da müzik tutkunlarını heyecanlandıracak bir hediye olacaktır.

Kahve ve Çay Severlere…

Kahve ve çay saatlerini fazlasıyla önemseyen bir yakınınıza hediye alıyorsanız Beymen.com’da kahve ve çay fincanlarından servis tabaklarına kahve presslerinden demliklere, tepsilerden şekerliklere sayısız seçenek sizi bekliyor. Her biri birbirinden zarif desen ve renk alternatifleriyle gelen bu ürünlerle sevdiklerinizin kahve ve çay saatlerine renk katabilirsiniz. Pip Studio, Vista Alegre Atlantis, Shop Concept ve Barista & Co ürünlerine bakabileceğiniz markalardan yalnızca birkaçı.

Gezgin Ruhlulara…

Seyahat etmeyi herkes sever. Fakat bazı insanlar için seyahat etmek, yeni yerler görmekten ziyade gerçek bir tutku. Eğer siz de böyle bir yakınınıza hediye alıyorsanız, aslında şanslı sayılırsınız. Bu yüzden bu insanları seyahatle ilgili her şey çok mutlu eder. Sırt çantaları, bavullar, yolculuklar sırasında rahat edecekleri kıyafetler, bir o kadar konforlu ayakkabılar, şapkalar değerlendirebileceğiniz seçenekler arasında. Dilerseniz bu ürünleri kulaklık gibi ufak aksesuarlarla da tamamlayabilirsiniz.

Filmlerde Kaybolanlara…

Hediye almak istediğiniz yakınınız film izlemeyi seviyorsa, Beymen.com’da onu mutlu edecek çok sayıda alternatif var. Filmlerini izlerken yeterince konforlu olması için dekoratif yastıklardan bir seçki oluşturabilirsiniz. Atıştırmalıkları içinse kaseler ve servis tabakları imdadınıza yetişecektir. Ayrıca ona ses sistemlerinden hediye ederek, daha kaliteli bir ortamda film izlemesini sağlayabilirsiniz. Dahası Charlie Choplin, Audrey Hepburn gibi sinemanın tanınan simalarının tasarımlara yansıdığı ürünler de dikkatinizi çekebilir.

Bisiklet Kullanıcılarına…

Eğer hediye almak istediğiniz kişi bir bisiklet kullanıcısıysa, tercihinizi yolculuklarını kolaylaştıracak ürünlerden yana yapabilirsiniz. Örneğin sırt çantası her bisiklet severi memnun edebilecek bir ürün. Ayrıca güneş gözlüğü, kasket, kulaklık gibi aksesuarlara bakabilir; içecekleri için bir termos satın alabilirsiniz.

Bunlar tabii ki fikir vermek için ufak öneriler. Hediye almak istediğiniz kişilerin özelliklerine göre bu listeleri çeşitlendirebilir; her ne stilden olursa olsun aradıklarınızı Beymen.com’da bulabilirsiniz. Seçtiğiniz hediyeleri için ayrıca hediyelik kutular satın alarak; hazırladığınız hediyeyi biraz daha kişiselleştirebilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}