Ev tekstili ürünleri arasından dilediğiniz ürünü seçerek, kendi zevk anlayışınıza göre evinizi yeni baştan dekore edebilirsiniz. Yaşam alanınızı sizi mutlu edecek şekilde düzenlemenizi sağlayan birbirinden farklı dekorasyon ürünleri ile evinizde yaptığınız küçük değişiklikler sayesinde psikolojik olarak da taze ve yenilenmiş hissetmek mümkün. Sepetinize ekleyeceğiniz çeşitli renk ve desende tasarlanmış Amerikan servisleriyle sofralarınıza ayrı bir hava katabilir, her mevsim farklı farklı kullanabileceğiniz yatak örtüsü modelleri sayesinde de odanıza hayalinizdeki görünümü kazandırabilirsiniz.

Devamını Göster

Ev dekorasyonuna ayrı bir ilginiz varsa ve yaşam alanınıza yeni bir ambiyans katmak istiyorsanız, yüksek kalitedeki ürünleriyle Beymen.com’dan ulaşabileceğiniz ev teksili ürünleri ayrıcalıklı fırsatlarla sizleri bekliyor.

Düzenli Bir Yatak Odası İçin Alternatif Bir Yol: Yatak Örtüsü Takımı

Günlük hayatın koşuşturmasında yatak odanıza toplu ve taze bir görünüm katmak zor olabiliyor. Böyle zamanlarda pratik ve hızlı bir çözüm elde etmek için yatağınıza sereceğiniz bir yatak örtüsü seti sayesinde hızlıca derli toplu bir görünüm elde etmek mümkün.

Salonunuza gösterdiğiniz özeni aynı şekilde yatak odalarınıza da gösterebilir ve evinize sıra dışı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bunun için, yatak tekstili konusunda oldukça iddialı tasarımlara imza atan Etro Home , Haremlique ve Missoni Home markalı yatak örtüsü modellerini tercih edebilirsiniz. Odanızın genel görünümüne uygun tasarımda seçeceğiniz pamuklu bir çift kişilik yatak örtüsü takımı size rahat bir uyku deneyimi sağlıyor. Ayrıca misafirinize özel seçeceğiniz etnik desenli tek kişilik yatak örtüsü sayesinde akıllarda kalıcı bir etki yaratabilirsiniz.

Odanızı Dilediğiniz Gibi Dekore Edin

Doğru ve uygun mobilyalarla kullanabileceğiniz yatak örtüsü modelleri odanıza yepyeni bir hava katıyor. İster yatak odası dekorasyonu konusunda profesyonel bir yardım alabilir, ister odanızın her köşesini ince ayrıntılarına kadar ellerinizle tasarlayabilirsiniz. İlk aşamada yapmanız gereken şey kendi zevkleriniz doğrultusunda odanızda kullanacağınız renk, desen ve mobilya çeşitlerine karar vermek.

Örneğin modern tarzda bir oda dizayn etmek istiyorsanız seçeceğiniz parçalar biraz daha ışıltılı ve ağır çizgilerde olmalı. Bohem tarzı kendinize daha yakın hissediyorsanız, daha rahat ama çarpıcı parçalara yönelebilirsiniz.

Yatak odanızda kullandığınız nevresim takımları da odanızın hareketli tasarımıyla öne çıkmasında önemli rol oynuyor. Kullanımı her ne kadar riskli olsa da ferah bir beyaz yatak örtüsü ile tamamlayacağınız etnik desenli kırlentler bohem yatak odası tercihinizi kusursuz bir şekilde yansıtmanızı sağlıyor. Yatak örtüsü takımlarınızın rengiyle uyumlu seçeceğiniz oda aksesuarları bu deneyiminizi daha da keyifli hale getiriyor.

Gününün büyük bir kısmını yatak odasında geçiren gençlere özel tasarlanan yatak örtüleri de incelemeye değer. Gençler; pembe, sarı ya da turuncu gibi renklere nazaran daha ağır başlı tonlara yöneliyor. Bu noktada en çok tercih edilen seçenekler ise gri yatak örtüsü takımları oluyor. Bu gri yatak örtüsü tasarımlarını tamamlayan aplik ve lambader çeşitleri yatak odanızın ışıl ışıl bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Evinizin diğer alanlarına göre daha fazla zaman geçirdiğiniz yatak odanızı dilediğiniz gibi dekore etmek kendinizi daha iyi hissetmek adına yapacağınız en etkili yollardan biri. Kullandığınız halıdan, duvara astığınız portrelere kadar tüm dekorasyon ürünleri kendi tarz ve enerjinizi yansıtıyor. Klasik, modern, bohem ya da avangart... Farklı desen ve kumaştaki yatak örtüsü modelleri sadece sağlıklı bir uykuyu değil aynı zamanda estetik bir görünümü de sağlamış oluyor.

Sadece kumaş kaliteleriyle değil, estetik görünümleriyle de fark yaratan yatak örtüsü modelleri için Beymen.com'un her stile hitap eden tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}