Yastık & Yastık Kılıfı

Beymen Home

Beyaz İpek Yastık
-%25 1.549,00 TL 1.159,00 TL

Sağlıklı bir yaşam stili sürdürme arzusu yeni yolların keşfine davetiye çıkarıyor; ancak bu yolculukta bazı detaylar gözden kaçabiliyor. Zindeliğin sırrını kaliteli bir uykuda arayanlardansanız, başucunuzdaki en önemli detay olan yastıklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Derin ve rahat bir uykudan uyandığınız günün devamında zamanınızı daha verimli geçirebilir, keyif aldığınız aktivitelere odaklanabilirsiniz.

Yastıklar yalnızda yatak odasının uyku elemanlarından biri değil, aynı zamanda yaşam alanlarının her yerinde kullanılabilen dekoratif bir özellik taşıyor. Birbirinden farklı renk, desen ve motiflere sahip yastık kılıflarıyla evinizin görünümünü daha da hareketlendirebilirsiniz. Yastık ve yastık kılıfı dünyasının zengin seçenekleri görsel duyuları harekete geçiren estetik bir görünüm sunarken, hassas bedenlerin yaşam konforunu başka bir boyuta taşıyor. Stil anlayışınızı başucunuza taşıyacak sofistike tasarımlar arıyorsanız, Beymen.com ayrıcalıklarından yararlanarak en seçkin yastık ve yastık kılıfı modellerine sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Materyal Özelliklerine Göre Yastık Çeşitleri

Yastık modelleri şekil ve boyut bakımından zengin bir çeşitlilik sunuyor. Dikdörtgen, kare, silindir ve yuvarlak gibi farklı formlarda tasarlanarak bazıları boyun yastığı bazıları da seyahat yastığı olarak kullanılıyor. Söz konusu rahatlık ve konfor olunca, görsellikten ziyade yastıklarda kullanılan malzemeler öne çıkıyor. Sağlıklı bir omurga duruşu, boyun ve baş bölgesini destekleyen bir deneyim için yastık seçimi yaparken kullanılan materyallerin özelliklerine dikkat etmek gerekiyor.

Pamuk Yastık

Sentetik malzemelere alerjisi olanlar için avantajlı bir deneyim sunan pamuk yastık modelleri hafif ve nefes alabilen bir kumaştan üretiliyor. Sırt üstü ve yana dönerek uyuyanlar için çok yönlü bir rahatlık sunan pamuk yastıklar kokusuz özelliğiyle de dikkat çekiyor. Kirlendiğinde kolayca temizlenebilen ve göz alıcı desenleriyle öne çıkan bir pamuk yastık tercihi için Art of Accract, 3rd Culture ve Anim markalarına ait koleksiyonlara göz atabilirsiniz.

Kaz Tüyü Yastık

Yastıklarda lüks bir materyal olarak kullanılan kaz tüyü ultra yumuşak, hafif ve dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Farklı pozisyonlara kolayca uyum sağlayabildiğinden etkili bir boyun desteği sağlıyor. Hayvan dostu bir kuş tüyü yastık için üretim sürecinin etik olduğunu belirten RDS sertifikasına sahip ürünleri tercih etmeniz gerekiyor.

Visco Yastık

Yatak tekstili ürünlerinde popülaritesini giderek artıran visco malzemeler yastıklarda da yaygın olarak kullanılıyor. Visco yastık modelleri vücut kıvrımlarına uyum sağlayarak boyun ağrılarının hafifletilmesine yardımcı oluyor. Vücut sıcaklığına göre farklı formlar kazanan visco malzemeli ürünler ortopedik yastık olarak da biliniyor. Anti-alerjen ve terletmeyen yastık arıyorsanız, visco yastıklar ile tüm konfor beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

Cildinize İyi Davranan Yastık Kılıfı Modelleri

Yastıklara son görünümünü veren kılıflar ciltle doğrudan temas ettiği için büyük önem taşıyor. Yastık kılıfları koleksiyonunda tasarım detaylarından malzemesine kadar her biri farklı özellikler taşıyan çok sayıda model bulunuyor. Yastık kılıfı yapımı için genellikle pamuk ve ipek materyaller kullanılıyor. Pamuk yastık kılıfı kumaşı hafifliğiyle ciltte tazelik hissi yaratırken, ipek yastık kılıfları pürüzsüz bir yüzey oluşturarak kırışıklığın önüne geçiyor. Sabahları daha zinde ve uykunuzu almış bir şekilde uyanmak için ihtiyacınız olan ipek yastık kılıfı modellerini Haremlique markasının seçkin koleksiyonlarında bulabilirsiniz.

Yastık kılıfları yalnızca konfor özellikleriyle değil, stil duygusunu harekete geçiren estetik tasarımlarıyla da öne çıkıyor. Geometrik nakışlar, etnik motifler ve çizgi desenlerle dekoratif bir özellik kazanıyor. Fermuar kapatmalı ve bağcıklı detaylar yastık kılıflarına ise hem işlevsellik hem de tasarım derinliği katıyor. Yatak odanızın görünümünü lacivert, gri, yeşil, mavi ya da beyaz renkleriyle zevkinize göre yeniden yorumlamak istiyorsanız, Hamam imzası taşıyan yastık kılıfı koleksiyonlarına göz atabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}