Sofra Tekstili

Özellikle aileler için birlik ve beraberliğin sembollerin biri de sofralardır. Saatlerce uğraşılıp hazırlanan yemekler, çağırılan misafirler, tüm ailenin bir araya gelmesi ve sofrada yapılan uzun sohbetler… Birlik ve beraberlik duygusunu geliştirip aile bağlarını kuvvetlendiren sofralar ne kadar renkli, oturan insan sayısı da ne kadar fazla olursa o kadar keyifli olur. Sofraları süsleyen yemekler dışında, kullanılan tekstil ürünleri de önemlidir ve o ortama renk katar. Güzel bir runner, renkli peçeteler ve çeşitli Amerikan servisleri yemek yerken gözünüzün şenlenmesini sağlar. En kaliteli sofra tekstili ürünlerini Beymen.com’da bulabilir, sofralarınıza hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Sofra Tekstil Ürünleri

Sofra tekstilleri mutfakların olmazsa olmazıdır. Yalnızca yemeklerin sunumunda değil, hazırlığı sırasında da önemli rol oynar. Bunlardan belki de en semboliği mutfak önlükleridir. Herkes kendi mutfağının aşçısıdır. Her aşçı da mutfağında kendi stilini yansıtır. Hem kıyafetlerin zarar görmemesi hem de daha rahat etmek adına yemek yaparken kendi stilinizi yansıtacak mutfak önlüklerini tercih etmek size avantaj sağlayacaktır. Beymen.com’da her stile uygun mutfak önlüğü modellerini bulabilirsiniz.

Sofranızı en kaliteli gösteren şeylerden biri aksesuarlardır. Sofra kurulurken özellikle misafir gelecekse, düzene ve kullanılan ürünlere dikkat edilir. Bu bağlamda masa örtüleri karar vermekte en çok güçlük çekilen detaylardan biridir. İyi bir masa örtüsü masanızı lekelerden koruyacağı gibi sofranıza güzellik de katar. Sade masa örtüleri farklı Amerikan servislerle kombin edilebileceği gibi desenli ve hareketli masa örtüleri sade tabakların ve servislerin yanında yıldız olacaktır.

Masa örtüsü dışında ya da masa örtüsüyle kullanabileceğiniz runnerlar ise yine çok önemli parçalardan biridir. İddialı bir runner özellikle uzun masalara oldukça yakışır ve yine iddialı bir görüntü yaratır. Runner modellerinden sıkça tercih edilenler ise kenarları detaylı olanlar ve keten kumaşlardır. Tabakları sadece masaya koymak olmaz. Güzel bir Amerikan servisi tabaklarınızı daha hoş, sofranızı ise daha düzenli gösterecektir. Bunun için tercih edebileceğiniz Amerikan servis modelleri ise oldukça fazladır. Neredeyse her renkte ve her desende bir Amerikan servisini Beymen.com’da bulabilirsiniz.

Baskılı Amerikan servisleri sofranıza renk katacağı gibi gümüş ya da altın detaylı olanlar iddialı bir görüntü sağlar. Daha bohem bir hava için ya da sıcak yaz aylarında yazlıkta ise hasır detaylı olanlar tercih edilebilir. Amerikan servisi dışında stilinizi sofranıza yansıtabileceğiniz bir diğer parça da peçetelerdir. Renk renk, desenli ya da sloganlı peçeteler sofranıza bir ruh, masanıza da her zaman eğlence katar. Yazın tropik ve renkli peçeteleri, kışın altın ve gümüş detaylı olanları, günlük olarak da tek renk olanları tercih edebilir, sofranızı stilinize göre şekillendirebilirsiniz.

Sofra Tekstili Markaları

Sofra tekstili oldukça geniş kapsamlıdır. Pek çok hazır giyim markası bile artık sofra tekstiline giriş yapıp renkli ve eğlenceli tasarımlarını sofralara taşımaktadır. Kullanılan kumaşlar ne kadar kaliteli olursa ürünler de o kadar uzun ömürlü ve dayanıklı olur. Masa örtüleri hem ev alışverişlerinde hem de çeyiz hazırlığında önem verilen bir detaydır. Bu konuda La Doublej markasının hareketli desende örtülerini ya da asil ve modern çizgileri bir arada taşıyan Kutnia marka örtüleri tercih edebilirsiniz. Masa örtüsü dışında bakabileceğiniz diğer şey ise runnerlardır. Minimal ve modern çizgileriyle Serenk ve daha ağır tasarımlarıyla Kutnia bakabileceğiniz markalardandır. Amerikan servisi konusunda Hester & Cook, Jolipa ve Marricreo; peçetelerde Bloomingville ve Treso Tasarım; önlüklerde ve kurulama bezlerinde ise Bloomingville ve Fishs Eddy markalarını tercih edebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}