Oda Kokuları & Mumlar

Evinizi her yönüyle keyif veren bir yaşam alanına dönüştürürken, yalnızca dokunup görebileceklerinizle ilgilenmek yeterli olmayabilir. Oda kokusu ve mumlar ile altın bir dokunuş yaparak tüm duyularınızı harekete geçiren bir ambiyans yaratabilirsiniz. Kimi zaman sakinleştirici kimi zaman da baştan çıkarıcı özellikleriyle farklı duygulara davetiye çıkaran oda parfümleriyle kişisel zevklerinizin gizli kalmış yönlerini evinizin her yerine taşıyabilirsiniz.

Ev dekorasyonu ürünleri arasında çok yönlü özelliğiyle öne çıkan oda parfümleri hem dekoratif bir öge hem de stilinizin nitelikli bir yansıması görevini üstleniyor. Ruh halini, karakteri ve yaşam stilini ifade etmek için yeni bir fırsat sunan oda kokuları aynı zamanda bir fotoğraf albümü gibi hatıralar biriktiriyor. Öyle ki koku hafızasına eklenen her yeni nota, yıllar sonra anılarla tekrar buluşmak için davetiye çıkarıyor. Sıcak, samimi, zarif ve ferah aromaların ustaca harmanlandığı oda parfümü ve kokulu mum seçenekleri için Beymen.com’un seçkin koleksiyonlarına göz atabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Yaşam Alanlarını Süsleyen Oda Kokusu Çeşitleri

Bir zamanlar yalnızca kötü kokuları gidermek için kullanılan oda parfümleri, şimdilerde dekoratif aksesuar olarak evlerin her yerini süslüyor. Her biri farklı bir aromatik heyecan ve estetik görünüm sunan oda kokuları zengin ürün çeşitliliği sunuyor.

Oda Spreyi

Spreyler oda kokusu çeşitleri arasında en popüler formların başında geliyor. Rahatsız edici kokuları maskelemek için anında sonuç veren oda spreyi çeşitleri evin her yerine taşınabilen bir kullanım kolaylığı sunuyor. Kırmızı meyvelerden çiçeksi aromalara kadar geniş bir koku skalası sunan oda spreyi ürünlerine için Ceremony In Bloom markalı koleksiyonlara göz atabilirsiniz.

Difüzör

Difüzör ürünleri kokuyu yoğun bir şekilde yayarak odanın atmosferini benzersiz aromalarla süslüyor. Aromaterapiden ilham alınarak tasarlanan bu ürünlerin birçok farklı modeli bulunuyor. Elektrikli uçucu yağ difüzörleri suya damlatılan aromatik yağların buharlaşmasıyla büyülü bir ambiyans yaratıyor. Zarif ve sofistike kokuları uzun seyahatlerin bir parçası haline getirmek istiyorsanız; Diptyque ve Jo Malone London markalarına ait araba difüzörleriyle hava menfezlerinden gelen kokuları kontrol altına alabilirsiniz.

Çubuklu Oda Kokusu

Evinizi hem estetik bir dekor hem de yavaşça yayılan kalıcı oda kokuları ile tanıştırmak istiyorsanız, Hint kültüründen esintiler taşıyan bambu çubuklu kokular en iyi seçenek olabilir. Farklı coğrafyaların etnik aromalarına sahip çubuklu oda kokusu ürünlerini evinizin en özel alanlarına yerleştirerek geçmiş ve gelecek arasında macera dolu serüvenlere çıkabilirsiniz.

Kolonya

Oda ve ev kokularının en tradisyonel ürünü olan kolonyalar hala en popüler seçenekler arasında yer alıyor. Doğal yağlardan oluşan esanslarıyla bulunulan ortama büyülü bir dokunuş yapan kolonya çeşitleri alkol bileşenleriyle el hijyenine de katkı sağlıyor. Amberden mandalinaya, lavantadan yasemine kadar doğanın en zengin kokularını kolonya çeşitleriyle evinize taşımak için Atelier Rebul ve Beymen Home markalarının özel koleksiyonlarına göz atabilirsiniz.

Tütsü

Binlerce yıl boyunca dini ritüellerin bir parçası olan tütsüler artık meditatif etkileri nedeniyle evlerde de kullanılıyor. Aromatik ağaçlardan elde edilen tütsüler pozitif duyguları harekete geçirerek canlandırıcı ve uyarıcı etkiler gösteriyor. Benzoin reçinesi, sandal ağacı, gül ve biberiye gibi aromalarla öne çıkan tütsü çeşitleriyle yaşam alanınızı mistik bir enerjiyle doldurmak için Mamuxa ve Mundo Mundo markalı ürünleri değerlendirebilirsiniz. L’Objet koleksiyonunu ziyaret ederek tütsü yakmak için kullanabileceğiniz benzersiz tabakların dekoratif özelliklerini de keşfedebilirsiniz.

Kokusuyla Hayran Bırakan Mum Çeşitleri

Romantik ambiyansların vazgeçilmezi olan mumlar dekoratif görünümü ve benzersiz kokularıyla dikkat çekiyor. Bitkisel aromalarla zenginleştirilen kokulu mum çeşitleri ferahlatıcı taze çiçeklerden oryantal esintilere kadar geniş bir koku arşivi sunuyor. Zamanda yolculuğa çıkaran eşsiz kokular mum ışığının büyülü ışıltısıyla birleşince tüm duyular birer birer harekete geçiyor. Evinizin en özel köşelerini kokulu mumların karşı koyması zor cazibesi ve özel porselen mumluk tasarımlarıyla süslemek istiyorsanız; Fornasetti, Lamart ve Maison Francis Kurkdjian markalarına seçkin koleksiyonları ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}