Dekoratif Aksesuarlar

Lladro

Siyah At Raflı Porselen Obje
-%50 48.950,00 TL 24.450,00 TL

Dekorasyon, milattan önce ilk insanların barınmak amacıyla mağaraları kullandığı dönemde başlamıştır. Mağaranın duvarlarına çizilen resimler veya bir kenarına koyulan ot yığınları, o zamanki insanların yaşadıkları yeri daha güzel bir hale getirmek amacıyla kullandıkları yöntemlerden bazılarıydı. Tarih boyunca insanlar, yaşadıkları mekânlarda daha keyifle ve rahatça zaman geçirmek; bu mekânları beğenmek ve başkaları tarafından da beğenilmesini sağlamak için güzelleştirme çabasına girmişlerdir. İşte bu noktada da sık sık dekoratif objelere başvurmuşlar; yaşam alanlarını kendilerine özgün bir stille donatmak istemişlerdir.

Kendi görünümümüze nasıl dikkat ediyorsak, günün stresini attığımız, sevdiklerimizle vakit geçirdiğimiz en kişisel alanlarımız olan evlerimizin de görünümüne aynı oranda dikkat etmeliyiz. Ev dekorasyonu sadece mobilya seçmekten ibaret değildir; içerisinde çok daha ince detayları barındırır. Ev dekorasyon ürünleri, salon objeleri ve ev aksesuarları bu detayların en başında gelir.

Mobilyalarınıza ve stilinize uygun tercih edeceğiniz dekorasyon ürünleri ile evlerinizi birer sanat eseri haline getirebilirsiniz. Ancak birçok farklı formda yüzlerce dekoratif ürün arasından kendinize en uygun olanları bulmak konusunda endişeleniyorsanız, sizleri Beymen.com’un ilgili ev dekorasyon ürünleri sayfalarını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Dünyaca ünlü markaların en çok tercih edilen ürünlerinin farklı farklı kategorilerde bir araya getirildiği Beymen.com’u ziyaret ederek alışverişlerinizi kolaylıkla ve güvenle yapma imkânını kaçırmayın.

Devamını Göster
 

Dekoratif Obje Çeşitleri

Herkes evinin kendilerine konfor ve huzur verirken göz zevkine de hitap etmesini ister. Stilinize uygun dekorasyon ürünleri evinizin kıyafet, aksesuar ve makyaj malzemeleridir, denilebilir. Buradan da anlaşılacağı üzere ev dekorasyonu denilince ucu bucağı olmayan bir dünya sizleri karşılar. Ayna, biblo, resim, saksı, vazo, kül tablası, çiçek, masa saati, çerçeve, gazetelik, dekoratif kâse ve tabaklar gibi sınırsız ürün arasından seçim yaparken ne istediğinizi veya neye ihtiyacınız olduğunu bilmeniz gerekir.

Evinizde uyguladığınız stile en uygun dekoratif obje seçimleri yapmak bütüncül bir görünümü yakalamak adına çok önemlidir. Ayrıca uzun soluklu kullanım ve stil sahibi bir duruş için sağlam ve kaliteli materyallerden yapılmış ürünler tercih etmekte fayda vardır. Örneğin eski usul gösterişli bir eviniz varsa gümüş ya da çelik kaplama olarak bulabileceğiniz gösterişli kâse modellerinden ve kocaman vazolardan mutlaka edinmelisiniz. Sade bir ev dekorasyonuna sahipseniz, en güzel anılarınızı siyah ya da beyaz renklerdeki metal ve cam karışımı çerçeveler ile saklamak çok doğru bir karar olacaktır. Ayrıca son derece modern vazo tasarımları, dekoratif tabak seçenekleri, cam kum saatleri, CD’lik veya hasır gazetelik tasarımları da evinizin stiline uyum sağlayabilecek dekoratif objeler arasında yerini alabilir. Tercihiniz ne yönde olursa olsun siz de Beymen.com’da bulunan binlerce farklı seçenek ve ürün arasından istediklerinize tek tık ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Dekoratif Obje Modelleri ve Markaları

Söz konusu ev dekorasyonu olduğunda tercihlerinizi her zaman kaliteli marka ve ürünlerden yana yapmalı, seçeceğiniz ürünlere hep uzun vadeli yaklaşmalısınız.

Beymen.com’un ev dekorasyonu kategorisi evlerinizin vazgeçilmezleri olan dekoratif objeler için geniş bir ürün yelpazesine sahip. Abhika’nın mermer görünümlü modern vazolarından Accract’ın orkide detaylı dekoratif tabaklarına, vazolarına ve metal objelerine; All Across Africa’nın hasır görünümlü dekoratif kaselerinden Ralph Lauren’in en sade ve cool çerçeve modellerine ve Versace, Sırça, Sea Club, Rosanna, El Casco gibi ünlü markalara ait yüzlerce farklı ürün seçeneği Beymen.com’da sizleri bekliyor. Alışverişin en hızlı, keyifli ve güvenilir hali ile tanışmak için sizleri Beymen.com’a davetlisiniz.

Dekoratif Kutu Modelleri ve Çeşitleri Beymen’de

Zamanımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz evlerimizi rahat, konforlu ve keyifli vakitler geçirmek açısından stilimize en uygun şekilde dekore etmek çok önemlidir. Salon, mutfak, banyo veya yatak odalarımızı güzelleştiren ufak ayrıntılar olan dekoratif objeler bu sebepten evlerimizin olmazsa olmazlarıdır.

Edineceğiniz dekoratif objelerin bulunduğu yeri güzelleştirmeleri dışında fonksiyonel anlamda da işe yarar olmalarında fayda var. Böylece evinizde stil sahibi bir görünüm yakalarken, gereksiz yer israfından ve kalabalıktan da kaçınmış olursunuz. Bu anlamda evlerin en olmazsa olmaz ürünleri dekoratif kutulardır. Hoş görünümleri ile ev stilinize katkı sağlarken işlevsel kullanımları ile de evinizi düzenleme konusunda sizlere yardımcı olur.

Çok sık kullanmadığınız eşyalarınızı, takılarınızı, kitaplarınızı, gıda malzemelerinizi, fotoğraflarınızı ve daha birçok eşyanızı düzenlemenize yardımcı olacak dekoratif kutular ile evinizde daha toplu ve stil sahibi bir görünüme ulaşabilirsiniz. Dekorasyonunuzu sadeleştirirken zihninizi de sadeleştirmeye katkı sağlayacak bu kutular ile etrafta gereksiz kalabalıktan kurtularak sakinliğin tadına varabilirsiniz. Ayrıca sürekli kaybettiğiniz ufak tefek eşyalarınız ya da kullanmayıp atmaya kıyamadığınız eşyalarınız için de en hoş ve en güvenli saklama alanları yine dekoratif kutular olacaktır.

Sadece evlerinizde değil sevdiklerinize hediyelerini verirken de dekoratif kutuları tercih edebilirsiniz. Hediye paketinden çok daha özenli ve hoş bir sunum sağlayacak kağıt kutuları, hediyeyi vereceğiniz kişinin baş harfinin olduğu modellerden tercih ederek kendilerini daha da özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Hangisine ihtiyacınız olursa olsun her çeşit materyal, boyut ve tasarımdan dekoratif kutu modellerini Beymen.com’da kolaylıkla bulabilir; güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}