İş hayatı kimi zaman yorucu ve sıkıcı gelebiliyor. Ancak motivasyonunuzu yükseltip hem yaptığınız işten keyif almak hem de hayat kalitenizi yükseltmek sizin elinizde. Nasıl bir atmosferde çalıştığınız motivasyonunuzu, dolayısıyla da verimliliğinizi direkt olarak etkileyen faktörlerden biri. Bu yüzden de daha mutlu bir çalışma ortamı yaratmak adına ofisinize ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Yapacağınız değişiklikler ya da takviyelerle iş yerinizi kendinize daha uygun bir hale getirebilir; böylece her sabah masanızın başına geçtiğinde güne daha pozitif başlayabilirsiniz. Devamını Göster

Siz de güne böyle pozitif bir enerjiyle başlayıp ofisteki saatlerinizi bir zorunluluktan çıkarmak ve dahası bu süre içinde maksimum verimlilikte çalışabilmek istiyorsanız, Beymen.com’un ofis malzemeleri sayfasını ziyaret edebilir; stilinize uygun seçenekler arasından seçimlerinizi yaparak ofisinizi baştan yaratabilirsiniz. Beymen.com’da ofis malzemeleri kırtasiye, kitap ve teknoloji olmak üzere üç ayrı kategoriye ayrılıyor. İhtiyacınıza göre ilgili kategorileri ziyaret edebilir, Beymen ayrıcalıklarının tadını çıkararak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ofis Aksesuarları

Ajanda, not defteri, kalem gibi iş hayatında olmazsa olmaz aksesuarların seçimi oldukça önemli. Dolayısıyla baktığınızda sizi mutlu edecek bir ürün olması gerek. Bu noktada Beymen.com’un kırtasiye kategorisini ziyaret ederek kendinize hitap eden büro aksesuarlarını inceleyebilirsiniz.

Eğer her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz, kendinizi ifade eden bir kalem arıyorsanız, alanında akla gelen ilk markalardan biri olan Montblanc’ın onlarca modeli arasından bir seçim yapabilirsiniz. Markanın ürünleri arasında özellikle dolma kalemlerden vazgeçemeyenler için çok sayıda seçenek var. Kalemlerinizi taşımak için zarif tasarımlı kalem kılıflarını da inceleyebilirsiniz. Masalarınızda düzenli bir şekilde tutmak içinse El Casco’nun birbirinden çarpıcı kalemlik modellerini değerlendirebilirsiniz.

Eğer ajanda tutmayı ya da iş takibi yaparken not defterlerinden destek almayı sevenlerdenseniz, Beymen.com yine çok sayıda seçeneği bir araya getirerek beğeninize sunuyor. Go Stationary’nin birbirinden renkli tasarımları, Lifestyle’ın minimal desenli seçenekleri ya da AA Paper&Co’nun harfli defterleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca post-it ve post-itlik seçeneklerini de inceleyerek alacağınız notlara renk katabilirsiniz. Notlarınızı renklendirmenin bir diğer yolu da rengarenk markerlar. Böyle bir ihtiyacınız varsa International Arrivals ürünlerine bakmadan geçmemelisiniz.

En sık kullanılan ofis malzemelerinden tel zımbalar da farklı çeşitleriyle Beymen.com’da. Bu ihtiyacınızı dilerseniz zımba ve delgeçlerden oluşan setlerle de karşılayabilirsiniz. Bunlar haricinde kalemtıraştan makasa, tebrik kartlarından mektup açacağına, usb kılıfından kalem kutusuna, kağıt ağırlığından ataşlara iş hayatında lazım olabilecek her türlü aksesuarı bu sayfalarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Fonksiyonel anlamda çok fazla ihtiyacınız olmayacaksa bile dekoratif anlamda da bazı seçimler yapabilirsiniz. Mesela farklı tasarımlardaki büyüteçler gibi… Bazı meslekler için özellikle gerekseler de çoğu zaman dekoratif amaçlı kullanılan büyüteçler için Sea Club ve L’Objet markalarına bakabilirsiniz.

Teknoloji Ürünleri

Ofisinizde gerekli olabilecek teknoloji ürünlerine de Beymen.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Ses sistemleri ve kulaklıklar bu noktada en çok tercih edilen ürünlerden ikisi. Ofiste bırakabileceğiniz yedek şarj aletleri, dosyalarınızı saklamak için hoş tasarımlı USB’ler, telefonlarınızın masa üzerinde çizilmesini engelleyecek telefonluklar da inceleyebileceğiniz ürünlerden bazıları.

Ofisin sofistike ruhunu biraz artırmak için masa kitaplarının değerli içeriklerinden ve zarif görüntülerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle kahve aralarında ofiste karıştırabileceğiniz ilgi çekici kitaplar bulmak, bir süreliğine dikkatinizi dağıtıp işin başına geri döndüğünüzde daha verimli çalışmanızı sağlayacaktır. Böyle bir arayışı olanlar Assouline’in her biri arşiv niteliğinde ve birbirinden kıymetli kitaplarını inceleyebilirler.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}