Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Legging

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Sporcular ya da günlük hayatıyla sporu bütünleştirmiş olanlar, spor giyimin ne kadar önemli olduğunu bilirler. Rahatlık spor giyimin anahtar sözcüğüdür ve pek çok kıyafet bu kritere göre şekillenir. Leggingler de spor giyimin olmazsa olmaz parçaları arasında yer alır. Devamını Göster

Legging taytlar bacağı saran rahat yapılarıyla hareket özgürlüğü sağlarken ince dokuları sayesinde üzerinizde yokmuş gibi hissettirir. Gerek şortların içine gerek kendi başlarına giyilebilen bu taytlar çoğu kombine de uyum sağlar. En rahat ve güzel legging modellerini Beymen.com’da bulabilir; seçimlerinizi onlarca kaliteli tasarım arasından yaparak spor kombinlerinize renk katabilirsiniz.

Legging Modelleri

Spor giyimde akla ilk gelen parça olan leggingler oldukça kullanışlıdır. Hem rahatlıkları hem de esneklikleri sayesinde hareketlerinizi kısıtlamaz ve size özgürce istediğinizi yapabilme imkanı verir. Özellikle sporcular için leggingler vazgeçilmezdir. Üzerinizde dahi hissetmeyeceğiniz bu taytlar doğru seçildiğinde vücudu toplar, sizi daha ince gösterir ve boyunuzun daha uzun görünmesine yardımcı olur.

Tayt seçimi yaparken en dikkat edilmesi gereken konu doğru kumaş ve beden seçimidir. Kötü kalitedeki kumaşlar bacağı biraz daha kalın gösterebileceği gibi bir beden küçük ya da büyük taytlar da vücudunuzda hoş durmayacaktır. Bilek boyu da dikkat edilmesi gereken bir konudur. Uzun boylular normal bilek boyundaki taytları tercih edebilirken, boyu biraz daha kısa olanlar bileği açıkta bırakan taytları tercih etmelidir. Her şeyiyle doğru seçilmiş bir tayt, boyunuzu her zaman daha uzun ve bacaklarınızı daha biçimli gösterir.

Son dönemlerde yükselişe geçen parlak taytlar hem sporda hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Renk renk görebileceğiniz bu parlak taytları t-shirtler, trikolar, büstiyerler ve deri ceketlerle kombinleyebilirsiniz. Yüksek bel taytlar de yine sıkça tercih edilen modeller arasında yer alır. Beli toparlayan ve bacak boyunu daha uzun gösteren yüksek bel taytlar spor yaparken belinizin açılmamasını ve daha rahat etmenizi sağlarken gündelik yaşamda kısa t-shirtler ve kazaklarla da hoş bir görünüm sağlar.

Erkek leggingleri de son dönemlerde daha sık tercih edilir oldu. Özellikle unisex kullanımı olan spor taytlar oldukça popüler. Hava alan kumaşlara sahip ve bu sayede sporda giymek için ideal bir parçaya dönen bu taytları tek başlarına giyebileceğiniz gibi spor şortlarla birlikte de tercih edebilirsiniz. Performans için özel olarak tasarlanan bu taytlar dilediğinizce hareket etme imkanı tanırlar.

Kısa leggingler ise özellikle ilkbahar ve yaz aylarında sıkça tercih edilir. Yine unisex kullanım imkanı olan bu taytlar kısa olmaları sebebiyle daha fazla hava alıp terlememenize ve daha da rahat etmenize yardımcı olur. Bir diğer tercih edilen model ise beli bağcıklı ve bileği lastikli olan legginglerdir. Eşofman görünümünde ancak legging rahatlığında olan bu parçalar spor ayakkabılarla, botlarla, deri ceketlerle ya da kapüşonlularla tamamlandığında oldukça iddialı bir görünüm sunarlar. Kadın legginglerinde popüler olan bir diğer seçenek ise kadife olanlardır. Sonbahar ve kış aylarına oldukça yakışan bu taytlar yine kadife üstlerle ya da spor ayakkabı ve kapüşonlularla hoş bir uyum yakalar.

Legging Markaları

En iyi kumaşlar ve en sıradışı tasarımlar maksimum kaliteyi yaratır. Tam da bu yüzden legging seçiminde markalar önemli bir referanstır. En trend parçalarıyla Anais & Margaux, sade ve zamansız ürünleriyle American Vintage, spor tasarımlarıyla Tommy Hilfiger, modern çizgileriyle Tru, havalı parçalarıyla Eleventy ve kültleşmiş tasarımlarıyla Nike, legging konusunda bakabileceğiniz yalnızca birkaçıdır. Tüm bu markaların en güncel legging tasarımları ve çok daha fazlası için Beymen.com’u ziyaret edebilir, keyifli ve güvenilir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.
Devamını Gizle

v

{{customPopupTitle}}