Kıyafetler zamanın trendlerine göre şekillense de modası asla geçmeyecek zamansız parçalar da vardır. Hem zamansız hem de unisex olan, kısacası çok fonksiyonlu olan deri ceketler bunlardan biridir. Herkesin gardırobunda olması gereken kıyafetlerden deri ceketler tam bir kurtarıcı parça olarak adlandırılabilir. Klasik bir deri ceket her kombine uyarken iddialı ceketler kombininizin yıldız parçası haline gelir. Klasik ya da iddialı; hangi stilde bir deri ceket seçerseniz seçin bu isteğinizi Beymen.com’da rahatlıkla bulabilir ve stilinizle her daim önde olabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Deri ceket modelleri

Ne kombin yapılırsa yapılsın, soğuk aylarda ya da serin zamanlarda, her zaman üzerine en son olarak ne giyileceği düşünülür. İşte böyle zamanlarda deri ceketler her kombine uyum sağlayıp size stil sahibi bir görünüm kazandırır. Deri ceket kombinleri sınırsız olup spordan iddialıya, klasikten rahata pek çok farklı şekillere bürünebilir.

Erkek deri ceketleri ve kadın deri ceketleri son dönemlerde giderek birbirine benzer modeller etrafında şekilleniyor. Bu sayede de unisexe uygun çok sayıda deri ceket modeli piyasadaki yerini alıyor. Özellikle oversize trendinin etkisini artırmasıyla unisex deri ceketler her zamankinden çok daha fazla tercih edilmeye başladı.

Siyah renkte olan klasik deri ceketler, motorcu stilini anımsatsa da her kıyafetin üzerine uyum sağlıyor. Bu klasik deri ceketleri seçtiğiniz kıyafetlere, hatta saç ve makyajınıza göre şekillendirebilirsiniz. Fakat deri ceket dendiğinde akla sadece siyah renk gelmiyor. Farklı renkteki deri ceketler de son zamanlarda oldukça revaçta. Bej ve kırmızı tonlarının hâkim olduğu renkli deri ceketler farklı olmak isteyenlerin ya da kombininine biraz hareket kazandırmak isteyenlerin tercihi olabilir. Bej deri ceketler siyahın yerini tutabileceği gibi kırmızı ya da bordo gibi renkler kıyafetlerinize farklılık katarak albenisini artıracaktır.

Klasik deri ceketleri sevmeyenler ya da biraz farklılık arayanlar için detaylı ceketler önerilebilir. Baskılı, yazılı hatta yamalı deri ceketler son zamanlarda sokak trendlerinin adeta parlayan yıldızları. Kendi başına halihazırda bir iddiası olan bu ceketler, çarpıcı kıyafetlerinizle birlikte kombinlendiğinde daha da büyük bir etki yaratıyor. Renkli kişiliklerini dışarıya yansıtmak isteyenlerin tercihi de işte bu modellerden yana oluyor.

Klasik derilerin havasını fazla asi bulanlar içinse süet de iyi bir alternatif olacaktır. Daha sade ve daha ince duran süet ceketler; spor ayakkabılar, jeanler, kanvas pantolonlar, elbiseler ya da eteklerle; kısacası neredeyse her şeyle kombinlenebiliyor. Bu ceketlerin bir özelliği de çok farklı renk seçeneğine sahip olmaları. Yeşil, turuncu, pembe, kırmızı, mavi; aklınıza gelebilecek çoğu renkte bir süet ceket bulmak mümkün.

Unisex deri ceketlerde dikkat çeken detaylardan biri de içi tüylü tasarımlar. Bu ceketler özellikle soğuk kış aylarında ısınmanıza olanak tanıyıp sizlere farklı bir hava katıyor. Tek başına bile yıldız olan bu parçalar deri botlarla ya da spor ayakkabılarla uyum sağlayabiliyor.

Deri ceket markaları

Deri ceket seçimi çok kolay değildir. En kalitelisini, vücutta en hoş duranını ve en iyisini bulmak için ciddi bir çaba sarf etmek gerekiyor. Bu noktada beğendiğiniz ceketlerin tasarımı ve kalitesi benzer oranlarda etkili oluyor. Pek çok tasarımcı son dönemlerde deri ceketlere ağırlık verdi. Sade ve asi olarak nitelendirilen deri ceketler bu sayede çeşitlenerek bambaşka formlara büründü.

Farklı tasarımlarıyla sokak stiline yön veren Off-White, hem sade hem de iddialı deri ceketleriyle Allsaints, kaliteli süet tasarımlarıyla Yves Salomon, iddialı ve lüks modelleri bulabileceğiniz The Row ve zamana meydan okuyan ve her stile hitap eden seçenekleriyle Beymen Club deri ceket konusunda tercih edebileceğiniz en iyi markalardan sadece birkaçı. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının en güncel unisex deri ceket tasarımlarına Beymen.com’un avantajlarından faydalanarak sahip olabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}