Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Ceket

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Academia

Turuncu Ceket
-%27 3.649,00 TL 2.649,00 TL

Academia

Vizon Denim Ceket
-%41 1.449,00 TL 849,00 TL

Academia

Lila Düğmeli Ceket
-%33 3.649,00 TL 2.449,00 TL

Balenciaga

Siyah Jean Ceket
-%49 22.450,00 TL 11.495,00 TL
Güneş gözlükleri kullanıcılarına yalnızca stil sahibi bir görünüm ve havalı bir duruş vermez; aynı zamanda göz sağlığı için de oldukça önemlidir. Bu yüzden de dikkatle seçilmesi gerekir. Gözlerimize zararlı olan UV ışınlarından korumak için kullanılan bu gözlüklerde en önemli konu cam kalitesidir. Beğendiğiniz gözlüğün cam özelliklerine özen göstererek ışınları bloke etme oranı maksimum seviyede olanları seçmelisiniz. Hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı korumasının olması ise ekstra önemli bir detaydır. Ameliyat geçirmiş ya da fazla hassas gözler içinse Polarize camlar daha iyi olacaktır. Cam kalitesi dışında diğer dikkat edilmesi gereken detay ise çerçevedir. Güneş gözlüğü seçiminde çerçevenin yüze uyumu, düzgün oturması ve hafifliği dikkat edilmesi gereken kriterler arasındadır. Fazla ağır veya yüzünüze oturmayan bir güneş gözlüğü kullanımı esnasında rahatsızlık verebilir, zamanla ağrılara sebep olabilir. En kaliteli ve yüzünüze uyumlu güneş gözlüklerini Beymen.com’da bulabilir; birbirinden farklı model arasından yapacağınız seçimlerle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Devamını Göster

Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlüklerinin ufak birer sihirbaz olduklarını söylemek yanlış olmaz. Her türlü kıyafetle ve her daim kullanabileceğiniz bu aksesuarlar gerektiğinde yüz hatlarınızı farklı gösterebilecek, gerektiğindeyse tüm havanızı değiştirebilecek bir güce sahip. Bu yüzden de herkesin kendi için en doğru gözlük modellerini seçmesi gerekiyor. Böylece hem daha rahat kombinlerinizi tamamlayabilir hem de kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.

Güneş gözlükleri genelde kadın ve erkek olmak üzere ayrılmaz, unisex ürünlerdir. Kadın güneş gözlüğü modelleri arasında bazı istisna parçalar olsa da piyasadaki neredeyse tüm modeller herkes tarafından kullanılabilir. Gözlük seçimi yaparken öncelikle yüz tipinizi iyi bir şekilde analiz etmek gerekiyor. Gözlüğün çerçevesi ve cam şekli tamamen yüz şekline uygun olarak seçilmeli. Aynı şekilde çerçevenin ve camın rengi de ten renginizle uyum içinde olmalı. Çerçeve çeşitlerinden en popüler olan kemik ve metalleri tercih edebilir; gözlüğünüzün yer kaplamasını ya da kırılgan olmasını istemezseniz katlanabilen çerçevelere de bakabilirsiniz.

Gözlük tasarımlarına her yıl yenileri eklense de popülerliğini kaybetmeyen modeller arasında metal gözlükler başı çekiyor. Yuvarlak, oval ya da beşgen; farklı şekillerde karşımıza çıkan bu metal gözlükler hem hafif olmaları hem havalı duruşlarıyla dikkat çekiyor. Kemik çerçeveler de güneş gözlüğünde sıkça tercih edilen modeller arasında. Altın ya da gümüş detaylı, renkli, kahve ya da siyah çerçeveli olan bu gözlükler yine zamansız oldukları gibi biraz daha büyük oldukları için daha iddialı bir görünüm sergiliyor. Damla camlı gözlükler de yine zamansız parçalardan. Erkek güneş gözlüğü seçeneklerinde daha sık görülen ama yine kadınların kullanımına da uygun olan damla gözlükler salaş ve havalı görünüm için oldukça ideal. Daha renkli ve farklı bir görüntü isterseniz de renkli camlar tam size göre. Çoğu modelin renkli camlı seçeneklerini tercih edebilir, kombinlerinizi bu şekilde farklılaştırabilirsiniz.

Güneş Gözlüğü Markaları

Kaliteli olmasına özellikle dikkat edilen güneş gözlüklerinde marka önemli bir husus. Camın kaliteli olması gözlüğü daha sağlıklı, çerçevenin kaliteli olması daha dayanıklı, tasarımının iyi olması ise gözlüğü daha arzu edilir kılıyor. Her markanın kendi çizgisi ve kimliği var. Bu kimlik ve çizgi, kendilerine has ve imza olan ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Markanın ruhunu anladığınızda kendi ruhunuza uygun tasarımı da daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Rayban, güneş gözlüğü konusunda tercih edilebilecek en iyi markalardan biri. Markanın son dönemde yükselişe geçen “round” modelinin yanı sıra “wayfarer” ve “clubmaster” modelleri de kültleşen parçalardan. İddialı tasarımlarıyla Prada, Dolce&Gabbana ve Tod’s, klasik çizgisiyle Persol ve Giorgio Armani, dinamik ve farklı gözlük çeşitleriyle Italia Independent ve RVS, klas tasarımlarıyla Bvlgari, güneş gözlüğü konusunda bakabileceğiniz en kaliteli markaların başlarında yer alıyor. Tüm markaların en güncel tasarımlarını ve çok daha fazlasına Beymen.com’un ayrıcalıklı dünyasından yararlanarak sahip olabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}