Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

GİYİM

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Etro

Lacivert Polo Yaka T-shirt
-%21 4.049,00 TL 3.199,00 TL

Beymen Collection

ELBİSE
-%33 2.399,00 TL 1.599,00 TL
Aslında bir ihtiyaç olan giyinmek kimi zaman bir sanattır da. Her ne kadar hava koşulları ve bulunulan ortama göre giyinilse de parçaları birleştirmek ve vücuda uydurmak kapsamlı bir uğraş ister. İçinde bulunulan döneme göre o anın trendleri tüm moda dünyasını etkiler. Fakat moda dünyası her ne kadar değişim içinde olsa da asıl önemli olan giydiğinizin size yakışmasıdır. Üzerinize en iyi şekilde duracak, kaliteli ve stil sahibi unisex giyim ürünlerini Beymen.com’da bulabilir, yapacağınız seçimlerle girdiğiniz her ortamda fark yaratabilirsiniz. Devamını Göster

Giyim Tarzları

Giyinmek, stilinize uygun seçimler yaparak farklı parçaları bir araya getirmek aslında bir tür kendini ifade ediş biçimidir. Nasıl herkesin kendini ifade ediş biçimi farklıysa, sokağa çıktığınızda da birbirinden çok farklı stiller gözünüze takılabilir. Benzer parçalar, birbirinden çok farklı şekillerde kullanılabilir ve bambaşka bir stil elde edilebilir.

Bundan belki de 10-15 yıl öncesine kadar kadın giyim ve erkek giyim ürünleri birbirlerinden oldukça farklıydı. Fakat günümüzde her iki gruptan kıyafetler birbirlerine daha çok benzemeye, aynılaşmaya başladı. Hal böyle olunca da unisex kullanıma uygun daha fazla kıyafet gardıroplarımıza girmeye başladı. Oldukça havalı olan bu parçalar, sağladıkları kullanım kolaylığı sayesinde de pek çok kişinin vazgeçilmezleri arasında yerini aldı.

Unisex giyimin bu denli ön plana çıkmasının belki de en önemli sebebi son birkaç yıldır trendlere yön veren oversize akımı. Böylece kadınlar ve erkekler aynı t-shirt, sweatshirt, gömlek ve hatta ceket ve yelekleri paylaşabiliyorlar. Bu parçaların bir diğer ortak özelliği de sade ve göz yormayan bir stile sahip olmaları. Yalnızca üstlerde değil, jean gruplarında da aynı şekilde unisex kullanıma elverişli çok sayıda parça bulmak mümkün. Son dönemin trendi boyfriend ve mom jeanler buna en güzel örnek.

Unisex Kombinleri

Modada eskilerin geri dönüşü, bol ve salaş parçaların görünürlüğünü giderek artırıyor. Bol kot ceketler, yüksek bel ve boru paça jeanler, her stile uydurabileceğiniz kot gömlekler… Jeanlerin bu kadar revaçta ve her şekilde kullanılabilir olmaları sayesinde kombin yapmak da bir o kadar kolaylaşıyor. Alt giyim gruplarında ise özellikle eşofmanlar yükselişe geçiyor. İddialı ortamlarda bile gördüğümüz eşofmanlar artık sadece spor giyim amaçlı kullanılmıyor. Sokak stiline uymak ve iddialı olmak istiyorsanız bol bir eşofmanı iddialı parçalarla tamamlayabilir, kendinize farklı bir hava katabilirsiniz. Dış giyim ürünlerinde de unisex parçalar hayat kurtarıyor. Nötr renklerde ve son dönemin stillerine uygun parçalar her stilden kıyafeti tamamlıyor. Uzun deri ceketler, süet modeller, kapüşonlu ve detaylı parkalar, kaşe kabanlar, yün montlar… Sade bir dış giyim ürününü kadın, erkek fark etmeksizin her şekilde kullanabilmeniz mümkün.

Giyim Markaları

Alışveriş bazı insanlar için kolay bazı insanlar için de oldukça karmaşık bir konudur. İstenilen parça hayal edilse de onu gerçekte bulmak bazen zaman alır. Bu noktada genel anlamda çizgisini beğendiğiniz markaların ürünlerine bakmak işinizi kolaylaştıracaktır. Çünkü pek çok markanın kendi kimliği ve buna paralel bir tasarım çizgisi vardır; koleksiyonları her sezon değişse de bu çizgiye uygun tasarımlar üretir.

İddialı bir stili olanlar Dolce&Gabbana, Saint Laurent ve Balmain; dikkat çekici tasarımları sevenler Kenzo, Versace, Give Me Space ve Off-White; klasik severler Brunello Cucinelli, Beymen Club ve Etro gibi markaların tasarımlarını inceleyebilir. Tüm bu markalar ve çok daha fazlası Beymen.com’da sizleri bekliyor.

Kendi stilinizi inşa etmek, en kaliteli ve stil parçaları satın almak için Beymen.com’a davetlisiniz…
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}