Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Frame Denim

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Denim kumaşın klasik tarzını, kaliteyi ve lüksü yansıtan estetik anlayışıyla yeniden yorumlayan Frame Denim, kısa zamanda kullanıcılarını kendine aşık etmeyi başardı. Estetik çizgilerin markaya özgün dokunuşlarla tamamlandığı Frame Denim parçaları, sportif yaşam tarzının hayat bulduğu tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Devamını Göster

Moda dünyasının en zamansız materyali denim, her stile uyum sağlayan adeta büyülü bir kumaş türü. Frame Denim imzasıyla buluşan bu özgün malzeme, stilin yansıması cool parçalara dönüşüyor. Yüksek bel kesimlerin elegan parçalarla bütünleştiği kombinler, vücudu saran Frame jeans modellerinin cazibeyi cesurca ortaya çıkardığı koleksiyonlar göz kamaştırıyor.

Sokak stilinin vazgeçilmezi Frame Denim koleksiyonları, hayatın her anını ayrıcalıklı yaşayanların ve lüksü bir yaşam felsefesi olarak benimseyenlerin buluşma noktası Beymen’de sizleri bekliyor.

Metropol tarzının elegan parçaları: Frame jeans

Son yıllarda cool stillerin omurgasını oluşturan denim dizaynlar, farklı tarzların birbirine entegre edildiği kombinlerde sıkça kullanılıyor. Şehir hayatının yoğun akışı içerisinde konforla estetiği bir araya getiren Frame jeans modelleri bu tarz kombinlerin vazgeçilmezleri arasında.

Vücudu kusursuzca saran kesimler ve yüksek bel denim modelleri, gardıropların olmazsa olmaz ögelerinden. Basic parçalarla tamamlanan Frame Denim kombinleri metropol tarzının cool ve ikonik yönünü yansıtıyor. Klasik tasarımlarla bir arada kullanılan Frame Denim parçalarıysa, sıradışı ve estetik duruşlarıyla gece giyimine damgasını vuruyor.

İkonik denim tarzının vazgeçilmezi mavi, nefis tonlarıyla Frame Denim koleksiyonlarında da karşımızda. Geniş renk paletinin ince dokunuşlarla işlendiği pantolonlar, sade estetik anlayışını yansıtan tasarım felsefesiyle yaratılıyor. Koyu tonların klasik ve cool duruşlarıyla beslenen Frame Denim koleksiyonlarında, haki gibi ikonik renklere rastlamak da mümkün.

Dar paça pantolonların stilettolarla oluşturduğu nefis kombinler, kadının cesur ve özgüvenli ruhunu temsil ediyor. Hatları tüm cazibesiyle ortaya çıkaran Frame Denim modelleri, stilini özgürce yansıtmayı vizyon edinmiş kadınların vazgeçemediği parçalardan. Bol ve boru paça pantolonlar, konfor vadeden zamansız sneakerlarla bir araya gelerek sokak stilinin en trendy kombinlerini oluşturuyor. Beymen günlük hayatına lüksü entegre etmek isteyenleri, sade fakat göz alıcı kombinlerin baş kahramanı Frame jeans parçalarıyla buluşturuyor.

Yalın parçaların iddialı birlikteliği

Hayatı özgürce yaşarken tarzını yansıtmak ve lüks tutkusunu giyimiyle de ortaya koymak isteyenlerin tercihi Frame Denim, sportif tulumları ve şortlarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kot kumaşın esnek ve konforlu yapısını, zamansız ve aykırı tasarımlarla bir araya getiren koleksiyonlar, cazibeyi şehir hayatına entegre ediyor.

Fütüristik ve cesur moda anlayışının ışığında tasarlanan Frame Denim kadın şort koleksiyonları, her mevsim kombinlerinin iddialı ve sofistike parçaları olarak karşımızda. Yıpratma detaylarıyla hareketlendirilen şortlar, konforlu giyimin en elegan parçaları. Denim tasarımların kült ögeleri geniş cepler ve metal düğmelerle tamamlanan Frame Denim şort koleksiyonları, özgürleşen ruhun kendini ortaya koyduğu enfes tasarımlardan. Etek ucundaki püskül detaylarıyla enerjisi yükseltilen modellerse, günü konforun hareketlerinize yansıdığı cool ve çekici bir stille geçirmenizi sağlacak.

Tek parça giyimin ikonik ve sofistike dizaynları denim tulumlar, bol kesim tarzların estetik çizgilerle buluştuğu tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Frame Denim imzasını taşıyan muazzam tulumlar, farklı boylardaki modelleriyle her moda ve tarza uygun. Haki rengin ve karakterli duruşuyla özgüveni yansıtan İngiliz yakaların ön planda olduğu koleksiyonlarda geniş cep ve kuşak detayları da göz dolduruyor.

Beymen, mottosu kalite ve seçkinlik olanları bir araya getiren vizyonuyla müşterilerine ayrıcalıklı bir alışveriş tecrübesi vadediyor. Sokak ve şehir stilinin lüks yansımalarını moda dünyasıyla buluşturan Frame Denim parçaları da, Beymen.com’da beğenilerinize sunuluyor.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}