Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Fendi

({{filteredProducts.total}} Ürün)
İtalyanların lüks tasarım öncülerinden biri olan Fendi özellikle deri tasarımlarıyla nam salmış ikonik markalardan. Oldukça köklü bir mirasa sahip Fendi’nin kuruluşu 1925 senesine denk geliyor. Adele ve Eduardo Fendi tarafından Roma’da kurulan bir kürkçü dükkanı ile tasarım yolculuğuna başlıyor. Fakat asıl çıkış noktasını el yapımı özel deri çantalar ile yakalayan Fendi, tüm dünyada ikon haline gelen “ébaget” modeli çantanın da yaratıcısı. Tasarımları her daim zamansız addedilen Fendi markası, işini seven ve ona tutkuyla bağlı olan bir aile şirketi aynı zamanda. Beş kız kardeşin ellerinde büyüyen marka, kadın ruhundan anlayan tasarımlarını da buna borçlu. Geçmişten getirdiği kültürel birikimi, bugünün çizgileriyle birleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda doğduğu topraklara vefasıyla da biliniyor. Zira Roma’nın meşhur Aşk Çeşmesi’nin restorasyona yaptığı katkılarla hem yurttaşlarının hem de tarihe ve sanata değer veren tüm dünyanın sevgisini ve saygısını kazanmış durumda. Devamını Göster

Zarif ve Eşsiz

Genel anlamda kentli kadın temasına eğilen Fendi, son yıllarda yarattığı kreasyonlarında tipik erkek kumaşlarını pilili ve güçlü silüetlerle bir araya getirdiği ve yoğun bir renk paleti ile harmanladığı seçkiler sunuyor. Erkekler için tasarladığı aksesuar ve kıyafetlerde ise her daim stil sahibi, aynı zamanda da her an seyahate çıkmaya hazır rahatlıkta modellerle karşımıza çıkıyor. Yeni nesil inovatif teknolojiyi geleneksel dikim teknikleriyle uyumlu hale getirdiği üretimleriyle marka, her geçen sezon gücüne güç katıyor.

Fendi’nin en güncel ve moda haftalarında en ses getiren tasarımlarını Beymen.com’da bulabilirsiniz.

İnce Işçiliğin Formülü

Bilhassa özel el dikimi deri çantaları ile tanınan Fendi, farklı ebat ve ölçülerdeki modelleri ile pek çok kadının favorisi. Gösterişten uzak sofistike detaylar ve zarif çizgilerle minimal ve güçlü bir havaya sahip Fendi çantalar aynı zamanda oldukça dayanıklı. Kahverengi, kırmızı, siyah, toz pembesi ve mavi renklerin ağırlıkta olduğu tasarımlarında maskülen formlara eklediği feminen detaylar dikkat çekiyor. Yıllara meydan okuyan Fendi çantaların başında “Peekaboo” modeli geliyor. Her yıl güncellenen serisinde ikonik siluetine de çağdaş bir kimlik kazandıran Peekaboo modeli, yumuşak derisi, iki bölmeli iç bölümü ve metal detayları ile hem çok zarif hem de çok kullanışlı. Pek çok rengi bulunan modelin kadife veya süet kumaştan yapılma versiyonunun yanı sıra çiçek baskılı alternatifleri de mevcut.

Son yıllarda ön plana çıkan “Canavar Gözlü Kadın” çantaları ise gözü andıran detayları ile dikkat çekiyor. Deri el çantalarının da oldukça geniş yer tuttuğu koleksiyondan mini sırt çantaları da çokça tercih ediliyor. Fermuarının çantanın en üstünde olduğu tasarımıyla diğer markalardan ayrışan Fendi, derinin yanı sıra plastik, naylon, kürk, kanvas gibi farklı malzemeleri de tasarımlarında kullanıyor. Cüzdanlarda ise deri ağırlıkta; pembe, gri, siyah gibi renklerde ve farklı genişlik ve derinlikte pek çok alternatif sunuyor.

Konforlu ve Stil Sahibi

Söz konusu çizme ve bot olduğunda renkli deri kullanmak konusunda oldukça cesur olan Fendi, ayak bileğinin üstüne ve diz üstünde olmak üzere iki çeşit çizmeye sahip. Bot modellerinde ise hem spor hem de elegan tasarımlar sunan markanın çorap bot modelleri jakarlı malzeme kullanılarak hazırlandığından bileği çok iyi kavrıyor ve oldukça zarif bir görüntü sağlıyor. Bilhassa kadın Fendi ayakkabı modellerinde topuk detayları ile farklılaşan Fendi’nin erkek ayakkabı modellerinde ise deri mokasenler dikkat çekiyor. Dahası marka hem kadın hem de erkek ayakkabı koleksiyonunda oldukça geniş sneakers tasarımına ev sahipliği yapıyor. Çok renkli deri modellerin yanı sıra örgü ve vinil malzeme detaylarının da kullanıldığı Fendi spor ayakkabıların her biri hem çok rahat hem de stil sahibi.

Fendi’nin zengin dünyasını keşfetmek isteyenler Beymen.com’u ziyaret ederek online alışverişin kolaylıklarından ve Beymen ayrıcalıklarından faydalanabilir.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}