Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Ev

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Beymen Hediye

Yeşil Mavi Ekose Jakarlı Battaniye

579,00 TL 429,00 TL Ek İndirimle 379,00 TL
2 ve Üzeri +%20 İndirim
Beymen Hediye

Füme Kırmızı Ekoseli Logolu Battaniye

579,00 TL 429,00 TL Ek İndirimle 379,00 TL
2 ve Üzeri +%20 İndirim
Beymen x Atelier Rebul

Happy Tasty Year 210 gr Mum

-%45 599,00 TL 329,00 TL
2 ve Üzeri +%20 İndirim
Irya

Sedef Beyaz 4'lü Banyo Seti

999,90 TL
2.500TL ÜZERİNE 500TL İNDİRİM

Ev yaşamında pek çok ürüne ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda bu ihtiyaçlar birer dekorasyon ürünü de olabilir. Yani ev içerisinde kullanacağınız ürünler sizin hem zevkinize hem de ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünlerdir. Evin farklı alanlarında kullanılmaya uygun çeşitli ev ürünleri bulunur. Sofra ve mutfak banyo, ev tekstil, elektrikli ev ürünleri ve ev dekorasyon ürünleri gibi çeşitli ev ürünleri vardır. Bu ürünlerin her biri evin farklı alanlarında farklı ihtiyaçlar için kullanılır. Örneğin mutfak ve sofra ürünleri yemek hazırlarken ve bir şeyler yerken lazım olan ev ürünleridir. Her evde kullanıma ve zevke göre belirli mutfak ürünleri bulunur. Bu ürünler belirli ihtiyaçlar için üretilmiştir ancak aynı zamanda zevkinize de uygun tasarımları ile ev dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olabilir. Ev dekorasyonunda tamamlayıcı olacak daha çok çeşitli ev ürünü mevcuttur. Çeşitli ev ürünleri arasından hem ihtiyacınıza karşılık gelenlere sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Çeşitli Ev Ürünleri ile Tüm İhtiyaçlarınızı Tamamlayın

Ev yaşantısında belirli ihtiyaçlar ortaya çıkar. Bu nedenle evin farklı yaşam alanlarında kullanıma uygun ev ürünleri vardır. Örneğin evde halı, perde gibi çeşitli ev tekstil ürünleri gibi bir ev ürünleri kategorisi vardır. Tekstil ürünleri kategorisinde yer alan halı ve perde her evin ihtiyacıdır. Bu nedenle farklı evlere ve tarzlara uygun çeşitli halı, kilim ve paspas ürünleri vardır. Bu ürünler arasından kendi ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca gene tekstil ürünleri içerisinde yer alan yatak odası tekstil ürünleri vardır. Yatak odasında hem ihtiyaca hem de zevke hitap edecek olan bu ürünler her evde bulunur.

Ev ürünleri arasında akıllı ev ürünleri de bulunur. Akıllı ev ürünleri ev içerisinde pek çok alanda kullanılabilecek ürünlerdir. Çeşitli ihtiyaçlar için akıllı ev ürünleri tercih edilebilir. Akıllı ev ürünleri ev yaşantısında hayatı kolaylaştıran ürünlerdir. Akıllı ev ürünleri ile çeşitli ihtiyaçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Mesela ev aydınlatma ürünleri akıllı ev ürünlerinden sayılabilir. Elektrikli ev ürünleri her evin ihtiyaçları arasındadır. Çünkü elektrikli ev ürünleri gibi pratik ev ürünleri hayat kolaylaştırır. Bu nedenle pek çok insan ev yaşantısında bu tarz ürünlere ihtiyaç duyar. Kendi ihtiyacınıza uygun olan akıllı ev aletlerini tercih edebilirsiniz.

Ev ürünleri günlük hayatta sıklıkla kullanılan ve el altında olan ürünler olabilir. Özellikle mutfak için olan ev ürünleri sürekli kullanılan ürünlerdir. Bu nedenle uzun ömürlü olabilmesi ve çeşitli kazalarda kırılmaması için plastik bu ürünlerde sıklıkla tercih edilir. ev plastik ürünleri pek çok kişinin tercih ettiği ürünlerdir. Örneğin mutfakta kullanılan saklama kapları plastik olabilir. Saklama kapları mutfak içerisinde çok kullanılan ürünlerdir. Saklama kapları sayesinde besinlerinizi güvenli ve düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Mutfakta düzenli olmayı isteyenlerden iseniz dilerseniz mutfak saklama ve düzenleme ürünlerine göz atabilirsiniz.

Ev Ürünleri İle Evinizi Dilediğiniz Gibi Dekore Edebilirsiniz

Ev yaşantısında ihtiyaçlar kadar dekorasyon da önemlidir. Ev dekorasyonunu pek çok kişi kendi zevkine uygun olarak yapmaya özen gösterir. Bu nedenle farklı zevk ve ihtiyaçlara uygun çok çeşitli dekorasyon ürünleri bulunur. ev dekorasyon ürünleri seçenekleri ile evinizi kendi zevkinize göre döşeyebilirsiniz. Örneğin evinizin duvarlarını sevdiklerinizin fotoğrafları ile süslemek için çerçeve ve fotoğraf albümü çeşitlerine göz atabilirsiniz. Bu sayede hem duvarlarınızda dekoratif bir görünüm yaratabilir hem de sevdiklerinizin fotoğraflarını her gün görebilirsiniz. Duvarlarınızı fotoğraflar dışında dilerseniz duvar dekorasyonu ürünleri ile süsleyebilirsiniz. Duvarlarınız dışında ev aksesuar ürünleri ile evinizin çeşitli alanlarını zevkinize göre dekore edebilirsiniz. Örneğin masalarınızın üzerlerini dekoratif obje ve biblo çeşitleri ile renklendirebilirsiniz. Tüm ev dekorasyon ürünleri farklı tarzlara uygun olacak tasarımlarda üretilir. Doğal görünümden hoşlananlar için ahşap ev ürünleri bulunur. Ahşap ev ürünleri pek çok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilir. Ahşap ürünler dışında metal ve cam malzeme de dekoratif ev ürünlerinde sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Çeşitli malzemeler ile farklı tarzlara uygun olarak tasarlanmış ev ürünlerinden kendiniz için en uygun olan ev ürününde karar kılabilirsiniz.

Ev Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

Çok çeşitli ev ürünleri vardır. Banyo, mutfak, salon, yatak odası gibi evin farklı yaşam alanlarında farklı ev ürünleri kullanılabilir. Bu nedenle farklı kullanımlara uygun çok çeşitli ev ürünü kategorisi bulunur. Kategori farklılıklarından dolayı ev ürünleri fiyatları birbirinden farklı olabilir. Mesela mutfakta kullanılan saklama kapları ile küçük ev aletleri arasında bir fiyat farklı vardır. Yatak odasında kullanılan yastık ile her evde bulunan halı-kilim ürünlerinin fiyatları arasında da bir farklılık söz konusu olabilir. Kısacası ürünün işlevi, kategorisi, üretiminde kullanılan malzeme, kullanım alanı gibi etmenler ev ürünlerinin fiyatlarında belirleyici bir rol oynar. Tercih ettiğiniz ev ürünün çeşidi ve özelliklerine göre o ürün için ödeyeceğiniz beden değişecektir. Her ihtiyaca, kullanıma, zevke ve bütçeye uygun çeşitli ev ürünleri vardır. indirimli ev ürünleri daha uygun fiyatlı olabilir. İndirim ve kampanya dönemlerinde ev ürünlerinin fiyatları daha uygun olur. Dileseniz indirim ve kampanya dönemlerini takip ederek beğendiğiniz ev ürününü alanilirsiniz. en ürünleri yorumları kısmında kullanıcıların ürünler hakkında fikirleri ve deneyimleri yer alır. Yorumlar kısmına göz atarak kendiniz için en uygun olan ev ürünün de karar kılabilirsiniz. Her evin ve her insanın farklı ihtiyaçları ve zevkleri olabilir. Bu nedenle herkesin ihtiyacına ve zevkine uygun olacak seçeneklerde ev ürünleri bulunur. Bu ürünleri evinizin çeşitli alanlarında kullanarak işlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Ayrıca bu ürünler ile evinizin dekorasyonunu da tamamlayabilirsiniz. Duvar resimleri, biblolar, mum, kandil ve koku çeşitleri, kırlent ve kırlent kılıflerı, dekoratif kutular gibi çeşitli dekorasyon ev ürünlerine ve daha fazlasına Beymen.com’dan ulaşabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}