Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Ev & Mobilya

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Sifas Tamtam Sentetik İplik Puf

14.000 TL
Masterpass ile 9.800 TL

Bekaliving Nammos Comfort Teddy Bej Kanepe

52.990 TL
Masterpass ile 42.392 TL

Bekaliving Gorki Teddy Bej Kanepe

52.990 TL
Masterpass ile 42.392 TL

Paşabahçe Elysia 12 Parça Çay Seti

-%15 849,99 TL 719,99 TL
Masterpass ile 647,99 TL

Hawos Oktagon Taş Un Değirmeni

22.927 TL
Masterpass ile 18.341,60 TL
  

Başta masa lambası olmak üzere verimli, şık ve etkileyici aydınlatma ürünleri sunan Womo Design, ışıklandırma kavramına yeni bir soluk getiriyor. Öze bağlı, sadeliğe önem veren ve brütalist ruhu tümüyle yansıtan ürünleriyle dikkat çeken marka pek çok kişinin zevkine hitap ediyor. Womo Design’ın dekoratif aydınlatma ürünleri taşıdığı işlevsel özelliklerin yanı sıra kendine has estetik bir duruşa sahip.

Sanatsal esinlerle tasarlanan ve her biri son derece fonksiyonel bir kullanım vadeden bu lamba modellerini evinizin herhangi bir bölümünde kullanmanız mümkün. Beymen’in web sitesinde farklı tasarım, konsept ve renklerde bulabileceğiniz Womo Design aydınlatma çözümleriyle evinizde majör bir fark yaratmaya hazırlanın.

Devamını Göster    
 

Masa Lambası: Yaratıcı ve Sade Aydınlatma Seçenekleri

Masa lambası kullanımı ister ev ister ofis ortamında olun, çalışma masanızın kullanışlılığını artırır ve bulunduğunuz yere harika bir şıklık katar. Ders çalışırken, kitap okurken veya bilgisayar kullanırken uygun ışıklandırma sağlayarak veriminizi artıran masa lambalarının estetik yönü de güçlü. Işığı doğru açıdan ve uygun düzeylerde yansıtmayı başaran dekoratif masa lambası modellerini yatak odasından salona her yerde tercih edebilirsiniz. Vazgeçilmez bir ambiyans oluşturmakla kalmayıp hem kendisi hem de yaydığı ışık son derece etkileyici görünen kreatif masa lambalarını günün her saatinde kullanabilirsiniz.

Ahşap Masa Lambası ile Evinizde Daha Doğal Görünüm

  

Sunduğu sayısız kullanım ve konfor avantajıyla öne çıkan masa lambalarının üretiminde pek çok farklı malzeme kullanılabiliyor. Seramik, cam ve kil malzemeleriyle üretilen modellerin yanı sıra doğal bir görünüm sağlayan ahşaptan yapılmış ürünler bu konuda fazlasıyla dikkat çekici. Doğal, ağaçsı ve ekolojik bir estetiğe sahip ahşap masa lambası modelleri birçok çevre tasarımına uyum gösteriyor.

Womo Design'dan Dekoratif Masa Lambası Modelleri

Retro dizaynlar ve nostaljik çağrışımlar taşıyan Womo Design’ın kreatif ve dekoratif masa lambaları, klasik veya modern olması fark etmeksizin, her atmosfere uyum sağlıyor. Markanın birinci sınıf malzemelerden ürettiği üst düzey özellikli ve dekoratif görünümlü modeller, titiz bir zanaatkârlığın meyvesi.

Womo Design’ın ahşap masa lambaları ise tümüyle ince bir el işçiliğiyle tamamlanmış ve huş ağacı gibi dayanıklı doğal zenginliklerden üretilen bir yapıya sahip. Yüzeyine tamamen doğal gomalak cila işleminin uygulanması sayesinde parlaklığını muhafaza eden ahşap masa lambaları, yer aldığı her ortamı istenen loşlukta aydınlatabiliyor. Bu sayede mobilya takımlarınız ve yaşam alanınızdaki diğer eşyalarla ideal ahengi yakalayabilmeniz mümkün oluyor.

İç Açıcı Aydınlatma için İyi Tercih: Yeşil Masa Lambası

  

Yeşil; doğanın canlılığını, sakinliği ve bereketi çağrıştıran ve açık ya da koyu herhangi bir renkle benzersiz uyumu yakalamayı başarabilen bir renk. Ev dekorasyonlarına dinginlik ve huzur katan, yüksek bir auraya sahip yeşil rengi, masa lambalarına da hoşluk katar. Kumsu renklerle ayrı bir harmoni yakalayan yeşil masa lambası modelleri ile evinizde iç açıcı ve ferahlatıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Düz veya beton dokulu olan yeşil renkli Womo Design lamba tasarımlarıyla yaşam alanlarınıza şıklık ve tazelik getirebilirsiniz.

Küçük Masa Lambası Modelleri: Şık ve Minimal

  

Belirli bir odak noktasına istediğiniz seviyelerde ışık vermeyi sağlayan masa lambalarının boyutu epey önemli. Küçük masa lambaları ise hiç kuşkusuz lambader ve gece lambası ile birlikte az yer kaplayan aydınlatma ürünleri arasında bulunuyor. Çalışma masanız görece küçükse ya da lambanızın mümkün mertebe ufak boyutlarda olmasını arzu ediyorsanız küçük masa lambası modelleri tam size göre.

USB bağlantılı, pilli, hafif ve bir kısmı masanın belirli bir ucuna takılabilir olan küçük masa modelleri ev ya da ofis ortamında rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürünler arasında. Son derece şirin görünümlere sahip bu modellerden beğeninize en uygun olanı temin ederek minimum lamba boyutuyla maksimum ışıklandırma deneyimini bir araya getirebilirsiniz. Küçük boyutlarda üretilen masa lambası modelleri konusunda bir seçim yaparken kalemlikli versiyonlara da göz atabilirsiniz.

Siyah Masa Lambası ile Kontrastı Yakalayın

  

Risksiz bir renk olan siyah hem ofis hem ev ortamında kullanılan dekoratif ürün ve eşyalarda tercih edilebiliyor. Siyah masa lambası ise lüks, sade ve ağırlığı olan görünüme sahip bir seçim. Mat tonlarıyla asil, parlak tonlarıyla fütüristik, her hâlükârda oturaklı ve zarif bir renk olan siyah renk masa lambası modelleriyle evinizdeki zamansız dekorasyona tamamlayıcı bir dokunuş yapabilirsiniz. Dekoratif aydınlatma ve gece lambası çeşitleriyle de siyah masa lambanızın yaydığı ışığı daha da destekleyebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Seçenek: Dekoratif LED Aydınlatma

Evinizin enerjisini yükselten ve gerek kullanışlılık gerek estetik stil açısından rağbet gören aydınlatma ürünlerinden biri de dekoratif LED aydınlatma. Genelde iç mekânda kullanılan LED şerit ve armatürler bu konuda her kullanıcıyı memnun etmeyi başarıyor. Dayanıklı, enerji tasarruflu ve uzun kullanım süreli oluşlarıyla dikkat çeken dekoratif LED aydınlatmalarla çok işlevli ve şık bir ışıklandırma deneyimini tesis edebilirsiniz.

Duvarlarınızı Dekoratif Duvar Aydınlatma Ürünleri ile Canlandırın

  

LED spot ışıkları, floresanlar, armatürler, aplikler ve daha nicesi... Yaşam alanlarınızı çepeçevre saran duvarlarınıza gerekli ve şık bir dokunuş için dekoratif duvar aydınlatma ürünlerini tercih etmelisiniz.

Duvar aydınlatması söz konusu olduğunda sıklıkla aplik modellerine başvuruluyor. Çoğu zaman tekli ya da ikili biçimde üretilen apliklerle duvarlarınızı boydan boya aydınlatmak ve görsel açıdan en sağlıklı ışıklandırmayı elde etmek mümkün. Özellikle evin geniş olmayan ve basık tavanlı yerlerinde muazzam bir işlev gören aplikler yeterli ışık sağladıkları için bulundukları ortama ferahlık katıyor. Duvar aplikleriyle ise duvarlarınızı ve tablolarınızı ışıklandırabilir, bölgesel aydınlatmayla bir yeri vurgulayabilir veya bir okuma alanı oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bu modellerle oda ve salonlarda hem loş hem de romantik ışıklandırmalar yapmak son derece kolay.

LED ışıklarsa zincir veya sarkıt biçiminde üretilip odalarınızı baştan uca ışıkla donatmanızı sağlıyor. Uzun ayaklı olmasına karşın çapı küçük olan ve zemini boylu boyunca aydınlatan lambader ürünleri ise geniş bir kullanım alanına sahip. Armatürler ise duvar aydınlatması ile eş zamanlı kullanıldığında ışık dağılımını en iyi şekilde kontrol ederek fonksiyonel bir ışıklandırma sağlıyor.

En az enerji harcamasıyla en yüksek verimi elde edebileceğiniz bu tür ışıklandırma ürünleriyle evinizin her bölümünü aydınlatabilirsiniz.

En Şık Dekoratif Aydınlatma Ürünleri Beymen'de!

  

Dekoratif ürünler söz konusu olduğunda aydınlatma ürünleri ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Yaşam alanlarınızın aydınlanmasını ve ışıltı saçmasını sağlayan bu şahane gereçlerle evinizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Duvar lambası, avize, aplik, armatür ve LED gibi önde gelen şık ışıklandırma modellerini bu konuda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık, kullanışlı ve ince zevklere hitap eden aydınlatma ürünleri ile çevre tasarımınızı tamamlayabilirsiniz.

Womo Design’ın sarı, gri ve mavi renk seçenekleri sunan ve üzerinde taşıdığı prizma deseniyle göz kamaştıran sarkıt lambaları ideal dekorasyon için birebir. Brütalist, minimal ve retro bir görünümle birlikte kolay kullanım da vadeden Womo Design aydınlatma ürünlerini Beymen’in web sitesinde keşfedebilirsiniz.

Devamını Gizle    

 

    
    
    

{{customPopupTitle}}